323 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Slusalki bluetooth wireless

Novi wireless slusalki Viber. 00306999510972


700 МКД
или предлог цена
25 ное 20:13iPhone 12

Se prodava odlicno socuvan iphone 12. Otklucen na site mrezi. 64gb vn...


520 €
или предлог цена
24 ное 16:03Samsung Galaxy Z Fold 3 - 5G

Se Prodava Samsung Galaxy Z Fold 3 - 5G , 256 GB , Black NOV Kupen od...


По Договор
или предлог цена
23 ное 17:49iPhone 12 Pro 256GB

Se Prodava Iphone 12 Pro 256GB , Pacific Blue , odlicno socuvan 0702...


По Договор
или предлог цена
23 ное 17:49Prodavam IPhone X

Prodavam Iphone X


199 €
или предлог цена
23 ное 07:28Се продава Xiaomi Redmi Note 11 Pro

Телефонот е нов, не користен


250 €
или предлог цена
09 ное 21:57iPhone 8 64 GB Space Gray

Се продава iPhone 8 64 GB, боја Space Gray. Сочуван телефон, без греб...


160 €
или предлог цена
06 ное 21:35**Продавам Apple watch 5 44mm**

Продавам Apple watch 5 44mm. Часовникот е во одлична состојба без нит...


350 €
или предлог цена
04 ное 17:48Iphone 8 256gb

Se prodava Iphone 8 256gb 87% baterija. Nikogas ne e otvaran, raboti ...


7.300 МКД
или предлог цена
31 окт 12:18SE PRODAVAAT POLNACI ZA LAPTOP

-se prodavaaat orginalni polnaci kako novi ne koristeni doneseni od g...


1 €
или предлог цена
30 окт 17:07Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 ULTRA kupen od germanija koristen 3 meseca 078322...


700 €
или предлог цена
28 окт 11:14PRODAVAM MOBILEN DORO 1370

........................PRODADEN.......................... ............


1.200 МКД
или предлог цена
28 окт 06:25Iphone 11 Pro max 380 evra bez true tone

Se prodava iPhone 11 Pro max bez true tone. 380 evra 078221596


380 €
или предлог цена
27 окт 21:46Se prodava iphone xs max mnogu socuvan

Se prodava iphone xs max kupen od istyle skopje mnogu socuvan bez zam...


320 €
или предлог цена
14 окт 22:06Iphone 11

Se prodava iphone 11 vo odlicna sostojba kupen od Germanija ima sitni...


250 €
или предлог цена
10 окт 16:30Iphone 8 plus

Se prodava iphone 8plus vo odlicna sostojba puknato zadno kapace funk...


150 €
или предлог цена
10 окт 16:27Iphone 8

Se prodava iphone 8 bez grepka nikogas ne otvaran fabricna sostojba ...


130 €
или предлог цена
10 окт 16:24Se Prodava Iphone 8

Iphone 8 prv gazda kupen vo avstrija 2018 godina za poveke informacii...


150 €
или предлог цена
08 окт 16:47PRODAVAM MOBILEN DORO 2404

.........................PRODADEN.......................... ...........


2.500 МКД
или предлог цена
14 сеп 22:51Samsung S20+

Telefonot e vo odlicna sostojba bez grebnatinki


380 €
или предлог цена
13 сеп 13:26Samsung Galaxy S10 128GB Dual Sim [KAKO NOV]

Bez kutija. Doaga so obicen polnac, wireless quick charger, usb kabe...


199 €
или предлог цена
09 сеп 12:07iPhone 13 Pro Max Gold 128GB NEVERLOCK

Se prodava iPhone 13 Pro Max Gold 128GB NEVERLOCK. Ima mala puknatink...


999 €
или предлог цена
08 сеп 23:42Iphone 8 Vo Odlicna Sostojba

Prodavam iphone 8 vo odlicna sostojba. Na slikite sto se gleda toa...


1 €
или предлог цена
27 авг 22:11OTKUP NA MOBILNI ( NOVI - POLOVNI )

Откуп на вашиот телефон исплата веднаш. Најреална проценка.


06 авг 15:31Super cena,5meseca star

400€ bez polnac,zaguben e,eden mesec koristen samo.tel:077 653 954.


400 €
или предлог цена
24 јул 17:39Polnaci za postari modeli Nokia otorola Samsung Sony Alcate

Povekje vidovi na polanci za postari modeli na mobilni telefoni NOKIA...


200 МКД
или предлог цена
29 јун 10:43Iphone 11 Pro max

iPhone 11 PRO MAX 256GB Cena: 650 € Moze i vo kripto 078/263-777


650 €
или предлог цена
14 јун 19:18Xiamoi 11T pod garancija

Skrseno zadno kapace kosta 1000denara u ledikom.


16.000 МКД
или предлог цена
12 јун 17:02Samsung S22 ULTRA 8/128GB НОВ

Се продава Samsung S22 Ultra 8/128GB нов купен во Германија


1.010 €
или предлог цена
01 јун 17:25SAMSUNG A22 НОВ НЕОТПАКУВАН ОД ТЕЛЕКОМ СО ГАРАНЦИЈА

Се продава SAMSUNG A22 Нов неотпакуван од Телеком МК со гаранција. Мо...


10.500 МКД
или предлог цена
30 мај 22:19ALCATEL 3080,novi(neotpakuvani) telefoni

Se prodavaat 3 novi neotpakuvani telefoni Alcatel 3080,imaat pogolemi...


1.200 МКД
или предлог цена
26 мај 11:36Нови Алкател телефони

Продавам два нови неотпакувани телефони


1 МКД
или предлог цена
21 мај 22:16Prodavam 2 telefoni iPhone XR

Prodavam 2 telefoni iPhone XR -64 G cena 210 evra eden I eden iPhon...


1 €
или предлог цена
20 мај 11:39Се продава HUAWEI P30 како нов со гаранција.

Се продава HUAWEI P30 како нов со гаранција 6месеци. Можност за плаќа...


12.500 МКД
или предлог цена
01 апр 12:08Чист уред

128 ГБ складиштето 64 МП камери софтверот за препознавање лица читате...


1 €
или предлог цена
21 мар 16:02Ekran za Huawei P20 Lite

Originalen ekran


2.600 МКД
или предлог цена
09 мар 14:51Xiaomi Redmi Note 10 Pro

Мобилниот е со купен од А1 8/2021 со 2 годишна гаранција до 8/2023. ...


12.000 МКД
или предлог цена
07 мар 14:09Prodavam 11 pro 64gb kako nov

Prodavam 11 pro kako nov Neverlock 074202567


500 €
или предлог цена
06 мар 09:42LG Joy ..... kako nov

Se prodava LG Joy so celo pakuvanje i 2 zastitni selikonski maski Kor...


По Договор
или предлог цена
27 фев 16:55DIGITALEN MULTIMETER ILI UNIMER

Super kvalitet odlichna cena 600 denara za poveke proizvodi pogledne...


1.200 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

24 фев 12:40Страна 5 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам