Прилеп
                           
1146 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

25 dekari niva pomegu Novo Lagovo i Berovci

Se prodava niva 25 dekari pomegu Novo Lagovo i Berovci, pogodna za se...


2 €
или предлог цена
20 сеп 16:12Промовирано

PARCELI NOVO LAGOVO - BEROVCI

Parceli pokraj pat i avtopat pogodni za sekakov vid gradeznistvo 57 ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Простор за секаква намена

Се издава за повеќе информации јавете се на 076-217-171


2 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

19 сеп 19:37Промовирано

Вила нова

Se prodava kykja nova na 9 km.od prilep namestena so site uslovi za z...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 сеп 10:45Se prodava NIVA

Se prodava niva od 5500m2 vo mesto vikano Sarika. Nivata e so komple...


1.111 €
или предлог цена
12 сеп 20:00Magacin - Deloven prostor - Centr.Gradsko Podracje

Se prodava magacin/deloven prostor so 295 m2 vo centralno gradsko pod...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Магацини

12 сеп 16:19Se izdava deloven prostor na glavna ulica 120m2

Се издава деловен простор на главна улица, Александар Македонски, нас...


1 €
или предлог цена
12 сеп 10:42Куќа , постара градба на убава локација.

Куќата се наоѓа на улица Нада Циривири бр 7. Севкупно околу 190 квадр...


29.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 сеп 20:52Se izdava nov apartman

Se izdava nov apartman 45 m2 Luksuzno namesten 070 684 097


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

11 сеп 20:47Се продава две кујќи на 11 ти Октомври бр 155

Се продава две кујќи на 11 ти Октомври бр 155 едната е 170 m2+ 40 ква...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 сеп 10:38Типска куќа

Се продава Типска куќа, тип Ц, 234 м2 (станбен дел) со два одделни сп...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 сеп 10:10Kuca i zemja vo Prilepsko

Se prodava kuca vo selo DESOVO -Beglik Prilepsko so dvorno mesto od 3...


90.000 €
или предлог цена
11 сеп 09:10Limena garaza Limeni garazi GRATIS DOSTAVA I MONTAZA NIZ MK

*Standard dimenzii za kola: 3m sirina 5m dolzina 2m visina (1.7 vo...


950 €
или предлог цена
Прилеп

Гаражи

11 сеп 07:41Инокс оџаци со термоизолација

Сите димензии на иноксни оџаци со термоизолација, обезбедена професио...


55 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

10 сеп 18:48NIVA SO VIKENDICA

nivata e so izlez na glavniot pat prilep - pletvar.vikendicata e lega...


1 МКД
или предлог цена
10 сеп 17:09gradezna parcela pogodna za izradba na kuka

mestoto se naoga na ulica savska ( zabino malo) ima izgradeno legalen...


15.000 €
или предлог цена
10 сеп 10:44SE PRODAVA KUJCA

KUJCATA IZLEGUVA NA DVE ULICI IMA DVA SPRATA IMA I VIZBA VO DVOR...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 сеп 09:36SE PRODAVA PLAC

SE PRODAVA PLAC, VEDNAS NAD BENZISKATA MAKPETROL-PLETVARSKO DJADE 50...


20 €
или предлог цена
09 сеп 22:36СЕ ИЗНАЈМУВА МОДЕРНО ОПРЕМЕН СТАН ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 сеп 18:43Se iznajmuva moderno opremen stan vo centarot na Prilep

Се изнајмува луксузно опремен стан во центарот на градот Прилеп. Стан...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 сеп 18:43INVESTITOR

INVESTITOR za gradba


30 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 сеп 18:41Magacin so plac - s.Malo Konjari, Prilep

Se izdava pod zakup magacinski prostor so povrsina od 400m2 i plac so...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

09 сеп 17:20Се продава нива во населба Варош во Прилеп.

Се продава нива во населба Варош во Прилеп.Цената е 2 ЕУ по квадрат.


2 €
или предлог цена
09 сеп 14:51Se izdava dujkan vo centarot na prilep

Dujkanot se najuva kaj novata katna garaza Dujkanot e okolu 20 m2 p...


100 €
или предлог цена
09 сеп 13:45se prodava dujkan

seprodava dujkan vo blizina na visokata ekonomska skola pogoden za ko...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

09 сеп 01:34Niva 22 dekari (22.000 m2) vo Sarika-Prilep, za FOTOVOLTAICI

Се продава нива во местото „Сарика“ Прилеп. Нивата е погодна за фотон...


По Договор
или предлог цена
08 сеп 23:24INDUSTRISKA zona - PLAC - 10.000 m2

Placot e vo Prilep pokraj patot za Krusevo, pred "Terakota" odn. pred...


По Договор
или предлог цена
08 сеп 23:11СЕ ПРОДАВА ИЛИ ИЗДАВА

Се издава или продава градежно земјиште со изграден деловен објект на...


100 €
или предлог цена
08 сеп 17:58OBJEKT NA PREVOJ PLETVAR SE IZDAVA

SMESTEN NA ATRAKTIVNA LOKACIJA PREVOJ PLETVAR SO GOELM PARKING I LETN...


По Договор
или предлог цена
08 сеп 15:32Se izdava prostor za sekakov vid na zabavi

Se iznajmuva prostor za sekakov vid na proslavi Pobrzajte zakazete g...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

08 сеп 12:05Kujca

Prodavam kujca nova gradba Mnogu cvrsta gradba. Na dva sprata plus...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 сеп 12:01se prodava niva

nivata se najduva vo mesnosta begova livada po patot prilep krusevo o...


1 МКД
или предлог цена
08 сеп 11:59Prodavam kujca

Kujcata e dobra za ziveejne Legalizirana.


12 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 сеп 11:59Se izdava nov namesren apartman

Se izdava nov namesten apartman 30 m2 Mob 070 684 097


7 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

08 сеп 11:20Se izdava deloven prostor Се Издава Деловен простор

Se iznajmuva izdava deloven prostor, kancelarija dukan vo centarot na...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

07 сеп 17:39Dukan

Se prodava dukan 60m2 i apartman 40m2 vo centaro na grad Prilep odma...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

06 сеп 21:14se izdava sprat od kuka

se izdava sprat od kuka podetalni informacii +38978369805 leposava


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

06 сеп 09:04Kuka na mice kozar

Se prodava kuka na ulica Mice Kozar 93 vo prilep.inf na 077804000


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 сеп 07:56Куќа со деловен простор и поткровље

Куќата се наоѓа во ПРИЛЕП на ул " Александар Македонски " веднаш до...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

05 сеп 23:09Се продава куќа до катастар

Се продава куќа до катастар п+1+п поволна локација и за дуќан , делов...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

05 сеп 20:02Izdavam ducan vo Tocila

Renoviran, dograma nova, laminat, opcii za toplenje drva, peleti, s...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

05 сеп 19:45Se izdava stan vo centar

Se izdava stan vo centar pozadi uredot.Namesten komlet.Tel.070 706 82...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 сеп 19:32Се изнајмува станови во строг центар

Се изнајмува наместени станови во центар.Тел.070 706 821 Горан


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 сеп 19:32Страна 5 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам