Прилеп
                   
130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

**** B’TWIN ROCKRIDER ST 120 27.5 ka ****

GOLEMINA NA RAMKA 41cm ☎️078-411-850


315 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 11:08Pumpi za Velosipedi (site vrsti ventili) Do 11 bar

Novi pumpi za Poveke nameni Velosipedi Skuteri Motori Kola ...


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 11:08**** KELLYS VIPER 5.0 26ka ****

**** KELLYS VIPER 5.0 26ka **** GOLEMINA NA RAMKA 17.5” 44.5 cm M ...


320 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 11:08EL. VELOSIPED

FISCHER Made in Germany


590 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 09:14Se prodava velosiped

Vo odlicna sostojba donesen od Germanija


60 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 08:24VELOSIPED!!

Velosipedot e vo odlicna sostojba, donesen od Svajcarija.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 08:23Extra velosiped

Se prodava velosiped, vo odlicna sostojba donesen od Germanija


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 08:23Extra velosiped

Vo odlicna sostojba donesen od Germanija


70 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 08:23Prodavam maski Odlicen velosiped Gazelle

Odlicen velosiped Gazelle .Mozi da se proba sekoe vreme.


10.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 13:09BULLS 29ka

velosidetot e donesen od germanija e vo odlicna sostojba oprema : ...


470 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 10:25Se prodavaat dva velosipeda

Se prodavaat dva velosipeda,dvata za samo 4000 den. Inf na 071/347-190


4.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

03 фев 18:14Bianchi Magma 29"

Velisipedot e nov kupen vo Outdoor mk 2021 god.vozen pomalku od 100 k...


650 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

03 фев 17:30SE PRODAVA ODLICEN CH MTB VELOSIPED

SE PRODAVA ODLICEN CH MTB I CITY BIKE VELOSIPED "RACER" - BMC OWNERSH...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

03 фев 13:48SE PRODAVAAT eBikes , eCity i Giant hybrid

SE PRODAVAAT eBikes...VELOSIPEDITE SE ODLICNI I MNOGU DOBRO SOCUVANI ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

03 фев 13:46CARRERA TDF JR LTD road bike

Odrzuvan i redovno servisiran, kao nov, sostojbata se gleda od slikit...


220 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

03 фев 10:22BIANCHI Magma 9.0 XL- size 29”- wheel

Bianchi Magma 9.0 Model 2021/22 XL 21” Rockshox Deore Kupen nov ...


780 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
830 €
Прилеп

Велосипеди

03 фев 10:19City bike Hercules Градски велосипед

Shimano Nexus 4 брзини 28" нови гуми Лесен и одличен за возење низ ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.600 МКД
Прилеп

Велосипеди

02 фев 23:40City bike Calvin Градски велосипед

Во одлична состојба Погоден за луѓе над 180см


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
Прилеп

Велосипеди

02 фев 23:40**** CUBE STEREO PRO 120 29 ka ****

2022 model *** cena 1499 evra *** GOLEMINA NA RAMKA S ☎️078-411...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

02 фев 10:42KTM

Velosiped (marka)KTM city (avstrisko proizvodstvo) ...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

02 фев 09:35cube

cube 3x9 shimano alivio golemina na trkalo 27.5 golemina na ram l ...


470 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

01 фев 14:42ВЕЛОСИПЕД 24 -ка

Продавам велосипед 24 ", со два амортизери, одлично сочуван, возен до...


3.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

01 фев 12:43**** MORRISON CITYBIKE 28ka ****

GOLEMINA NA RAMKA 45 cm ☎️078-411-850 🚐ISPORAKA SO KARGO🚐


465 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

01 фев 11:19**** FOCUS PLANET LITE STREET 28 ka ****

Golemina na ramka 47cm 18.5” ☎️078-411-850u


530 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

01 фев 11:19**** EINZIG FIXIE 28ka ****

**** EINZIG FIXIE 28ka **** GOLEMINA NA RAMKA 59cm 🚐ISPORAKA S...


249 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

01 фев 11:18**** SCOTT ASPECT 930 29 ka ****

**** SCOTT ASPECT 930 29 ka **** *** cena 615 evra *** 2021 GOLEM...


615 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

01 фев 11:18Cannondale Tesoro E-Bike 28 ka

Golemina na ramka 57cm 22.5”


1.050 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

01 фев 11:18**** FUJI NEVADA ONE 27.5 ka ****

*** cena 385 evra *** GOLEMINA NA RAMKA 35 cm ☎️078-411-850 🚐ISP...


385 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

01 фев 11:18Velosiped (hibrid) Elios

Се продава хибрид велосипед Elios Hydroformed Zero XO, во одлична сос...


149 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

01 фев 09:07VELOSIPED PANTHER XXL

SE PRODAVA VELOSIPED PANTHER XXL - ZA VISINA NAD 180sm SHIMANO NEX...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

31 јан 15:17Zenski velosiped tocak

Женски велосипед точак со 5 брзини


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

31 јан 14:49Bergamont helix 6.1 mtb

Se prodava Bergamont helix 6.1. Redovno servisiran i odrzuvan. Preden...


330 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

31 јан 10:27BIANCHI Magma 2021g. XL 29”

Bianchi Magma 9.0 Model 2021/22 XL 21” Rockshox Deore extra cena...


820 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

30 јан 16:28Velosiped kako nov !!!!

Kako nov kupen pred 2 meseci ,malku vozen Kupen e 18.000den ,se pro...


220 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
13.500 €
Прилеп

Велосипеди

30 јан 13:52AIM CUBE HPA - XXL

AIM CUBE HPA - MODEL 2020 GOLEMINA NA TRKALA - 29 ‘’ GOLEMINA NA RAM ...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

30 јан 05:21Velosiped

Gumi Kenda novi. Odlicen


120 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

30 јан 00:00VELOSIPED

Velosipedot e soliden se na nego e funkconalno, smeneti novi gumi vna...


5.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

28 јан 16:30VELOSIPEDI OD CH.

Velosipedi ( polovni) od CH.🇨🇭 od poznati firmi so vrven kvalitet c...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

28 јан 10:32Se prodava osovina deore xt shimano

Se prodava deaore xt shimano i dve gumi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 јан 17:14НОВИ ВЕЛОСИПЕДИ TRINX

НОВИ ВЕЛОСИПЕДИ ОД МАРКАТА НА TRINX ИТАЛИЈАНСКИ ДИЗАЈН И КВАЛИТЕТ.ПРА...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 јан 15:45Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам