Прилеп
                   
130 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Velosiped Zero XO Elios

Се продава велосипед Elios Hydroformed Zero XO Во одлична состојбa, ...


11.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

10 јан 13:51VELOSIPED PANTHER XXL

SE PRODAVA VELOSIPED PANTHER XXL - ZA VISINA NAD 180sm SHIMANO NEX...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

10 јан 00:34CYCO 28” SHIMANO NEXUS

SE PRODAVA VELOSIPED CYCO 28” TRKALA 7 BRZINI - SHIMANO NEXUS EKST...


12.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

10 јан 00:34Svajcarski velosiped

Super


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

09 јан 22:25Bianchi Via Nirone

<<<<<<<<<<< P R O D A D E N O>>>>>>>>>>> Bianchi Via Nirone 55cm (L)...


730 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

09 јан 13:21**** X-FACT CROSSRIDER 28 ka ****

*** cena 210 evra *** GOLEMINA NA RAMKA 45 cm 17.5” ☎️078-411-850


210 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

09 јан 11:42Се продава велосипед

Се продава велосипед ФМЛ-300, MAX RIDE, Ultra sport, ful suspension 24


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

06 јан 04:15BRANIK - KALNIK - za Velosiped - 29" inch-Germanski original

Оригинален Германски. Многу цврст браник (од дебел лим) и е многу ква...


1.290 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

04 јан 13:44Muddyfox maski velosiped

Proizveden vo Anglija, vo dobra sostojba. Opremata se gleda od slikit...


150 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

31 дек 16:45Bergamont helix 6.1 mtb

Se prodava Bergamont helix 6.1. Redovno servisiran i odrzuvan. Preden...


330 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

31 дек 16:45KALKHOFF

KALKHOFF 24 BRZINI 28" TRKALA EXTRA


10.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 дек 22:54VELOSIPED “ RADON “ deore XT

SE PRODAVA VELOSIPED RADON 28’ TRKALA 24 BRZINI DEORE XT


10.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 дек 22:54Се продава велосипед DOOK

Се продава исправен велосипед возен 2 сезони.


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 дек 00:43Се продава велосипед

Велосипедот е во одлична состојба со шимано опрема


5.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 дек 00:43tocak velosiped

CARRERA LIMIT EDITION, road hibrid bike aluminiumski ram, trkala so k...


270 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

25 дек 21:58Se prodava velosiped detski

Velosiped


1.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

25 дек 18:42Zenski velosiped tocak

Женски велосипед точак со 5 брзини


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

25 дек 12:44cube analog nov

prodavam cube analog kako nov vo odlicna sostojba golemina na ram xl...


700 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

18 дек 17:05Retro Velosiped

Nottingham- Anglija ispraven vo vozna sostojba orginalna boja i amb...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

13 дек 18:56Svajcarski velosiped

Super vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

05 дек 21:04SCOTT ASPECT 960 XL 2021

VO EXTRA SOSTOJBA


500 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

03 дек 08:39AIM CUBE HPA - XXL

AIM CUBE HPA - MODEL 2020 GOLEMINA NA TRKALA - 29 ‘’ GOLEMINA NA RAM ...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

03 дек 08:39FELT 'aluminium skele'

Velosipedot e vo odlicna sostojba vozen i odrzhuvan normalno... Bez m...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

28 ное 11:36Тркачки Велосипед

Половен тркачки велосипед


4.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 ное 20:58Road bike BIANCHI

2x9 kombinacija, 50/34 FSA SORA shifteri I menjachi BIANCHI obrachi...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 ное 09:05Pony

Prodavam velosiped Pony


1.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

15 ное 19:45cube

cube 3x9 shimano alivio golemina na trkalo 27.5 golemina na ram l ...


470 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

14 ное 18:10Trek velosiped

Velosipedot e kako nov mnogu malku vozen, site delovi na nego se fabr...


350 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

14 ное 13:14GT Avalanche 3.0

Prodavam GT Avalanche 3.0, Full Deore oprema, Deore hidraulika, Novi ...


15.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

08 ное 11:49BRANIK za Velosiped-28" - METALEN - БРАНИК-28" - многу цврст

Оригинален Германски. Многу цврст браник (од дебел лим) и е многу ква...


1.290 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

01 ное 08:59RockBros GEL velosiped rakavici bez prsti ракавици велосипед

RockBros универзални спортски ракавици за подобар стисок и намалени б...


350 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

21 окт 16:07Velosiped Nakamura

Velosipedot e donesen od Austrija vo odlicna sostojba kompletno ispra...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

06 окт 02:25Zenski Velosiped

Donesen od Austrija novi gumi ispraven


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

06 окт 02:25Cube nov 29 L

Velosipedot e skroz nov nema 30km izvozeno kupen od skopje so garanci...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

04 окт 22:11Shimano mineral oil

Original shimano mineralno maslo za hidraulicni kocnici 50ml-300 den...


300 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

02 окт 22:45Se prodava velosiped CILO*

Se prodava odlicno zacuvan velosiped od markata CILO so full Shimano ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 сеп 13:24Velosiped 26x190

Se prodava velosiped vo odlicna sostojba.


4.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

26 сеп 18:18COLORADO 28”

SE PRODAVA VELOSIPED COLORADO - MADE IN AUSTRIA 28”TRKALA 21 BRZI...


6.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

13 сеп 10:59Gradski velosiped

Odlicen donesen od Germanija


6.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

07 сеп 09:27Velosipedi

Velosipedite se vo dobra sostojba. Dvata se prodavaat 5000 den.


5.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

06 сеп 08:04Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам