Прилеп
                           
1053 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нов стан

Се продава нов, невселуван и комплетно ново опремен стан. Тел. за к...


59.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
60.000 €
Прилеп

Станови

05 јан 13:29Промовирано

SE IZDAVA LUKSUZNA KUKA

Se PRODAVA nova luksuzna kujka vo najubavata naselba od Grado . Skriv...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 мај 18:42Промовирано

Se izdava namestena soba

Se izdava namestena soba pod kirija so kujna,kupatilo.


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

01 фев 09:49Se izdava plac vo Prilep, Sarika

Se izdava plac vo Prilep, mesto Sarika, do avtopat Skopje-Bitola, 140...


По Договор
или предлог цена
01 фев 08:44* Ostava Shupa Mudbak * Ostavi Shupi Mudbaci * GRATIS DOSTA

Cena spored dimenziite..primer 2.5x3m 650€....2x2m 450€....itn. DOSTA...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

01 фев 08:29* Montazna garaza za kola * Gratis dostava nIz cela MK *

*** IZRABOTKA NA MONTAZNI GARAZI I DRUGI METALNI KONSTRUKCII *** * P...


950 €
или предлог цена
Прилеп

Гаражи

01 фев 08:28se prodava kuka na ul trajko nikoloski 40 tel 071 317 551

tel 071 317 551 vo blizina na novata avtobuska stanica vednas vseliva


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 фев 08:25Se prodava mesto

Se prodava mesto so povrsina od 85 - 90 kvadrati na ulica Dime Dimesk...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јан 21:56Куќа во типска насрлба

Се продава куќа во типска населба. Деловено простор 200м2 и и два сп...


200.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јан 21:56se prodava stan stro centar na prilep

se prodava stan stro centar na prilep so golema taraca i vizba inform...


25.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

31 јан 21:22Stan

Se izdava stan pod kirija 67m2 (trosoben),na prvi sprat vo naselba to...


12.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

31 јан 19:33Инокс оџаци со термоизолација

Сите димензии на иноксни оџаци со термоизолација, обезбедена професио...


55 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

31 јан 18:43Dukan(deloven prostor)strog centar

Strog centar Se izdava dukan od 42 m2 (22 prizemje i 20sprat) komplet...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

31 јан 18:01Kuka vo Mariovo Vitoliste

Se prodava kuka vo s.Vitoliste vo centralnoto podracje na seloto. Na ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јан 17:37OVOSTARNIK GORNO SADOVO 4000M2

PRODAVAM OVOSTARNIK VO GORNO SADOVO, OD RAZLICEN TIP NA OVOSNI DRVJA....


6.800 €
или предлог цена
31 јан 16:35Itno-Livada vo Shtavica

Se prodava niva/ livada vo Stavica Broj na parcela kp 391 Kletovnik


11 €
или предлог цена
31 јан 13:38SE IZDAVA APARTMAN VO NAJSTROG CENTAR

Komplet opremen so nov enterier , prvo vseluvajne.


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

31 јан 13:26SE PRODAVA planska kujka

Se prodava planska kujka Prizemje i dva sprata edniot sprat ne e nap...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

31 јан 12:17kupuvam vikendica ili plac vo PLETVAR

kupuvam vikendica ili plac vo s.Pletvar ili okolinata. Informacii na ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Викенд куќи

31 јан 11:02SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Se IZDAVA DUJKAN Komplet renoviran deloven prostor za sekakva namena...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

30 јан 23:12SE PRODAVA I IZDAVA

Se prodva ili izdava objekt vo kompleksot Biljana na 2 sprata 550m2 s...


1 €
или предлог цена
30 јан 22:54Niva pred institutot Prilep

Се продава нива во месноста Падарница, пред Институт- Прилеп, пред са...


21.580 €
или предлог цена
30 јан 18:34Се продава/издава дуќан во новиот трговски центар

Се продава/издава деловен простор/дуќан во новиот трговски центар во ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

30 јан 17:25Се продава спрат од куќа на приземје

Се продава спрат од куќа на приземје - 80m2 во близина на авто мото с...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 јан 17:25Plac na ul.Margara

Se prodava plac na ul.Margara br.53 Nad gradinkata Goce Delcev so do...


1 €
или предлог цена
30 јан 15:35Se izdava plac

Се издава плац во населба сточен пазар, излегува на две улици, ограде...


1 €
или предлог цена
30 јан 15:16Се издава стан во кулата-9катницата

Се издава стан во кулата, 9то катницата во центарот на Прилеп. Станот...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 јан 15:13Наместена куќа за странци

Во ценарот на Прилеп се издава под кирија наместена куќа за странци. ...


500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 јан 15:05Se izdava namesten stan

Se izdava namesten stan vo zgradite nasproti bolnicata na 2 ri kat.St...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 јан 13:44SE PRODAVA DVOSPRATNA KUKA VO PRILEP STROG CENTAR

PRODAVAM PLAC VO CENTAR NA PRILEP OD 400 M2. CENA NA PLACOT E 500 EVR...


10 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

30 јан 12:57SE IZDAVA PORANESHEN MOTEL MELBURN

Se izdava Poraneshen MOTEL MELBURN poveke od 300m2 na 2 kata, Lokacij...


350 €
или предлог цена
30 јан 12:16APARTMANI SMESTUVAJNE

Kratok Prestoj ,apartmani za nokevjne, Prilep cenrtalen del kaj Teata...


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 јан 12:16SE IZNAJMUVA NIVA KAJ SHATOROV KAMEN

POVRSINA 3,3 DEKARI... VO NIVATA IMA 2 PRIKLUCOCI ZA VODA OD HIDROS...


5.000 МКД
или предлог цена
30 јан 10:49Se prodava niva Begova Livada

Se prodava niva na Krusevsi pat Begova Livada na 600 metri od Mermer...


8 €
или предлог цена
30 јан 10:18Niva Begova Livada - Razleiste

Se izdava niva 4 dekari vo Begova Livada - Razleiste so 5 shahti od...


2.000 МКД
или предлог цена
30 јан 08:02* Nastresnica za kola * Nastresnici za koli * NIZ CELA MK *

Izrabotka na nastresnici za koli Gratis dostava i montaza NIZ CELA M...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

30 јан 07:10Нива (Плац)

Се продава нива 23329м2 Нивата се наоѓа во атарот на селото Старо Л...


По Договор
или предлог цена
29 јан 20:24Поволни парцели во атар на Ново Лагово

Се продаваат 2/3 со јасна позната страна , и решено имотно правни раб...


111.111 €
или предлог цена
29 јан 20:24Niva (plac) Novo Lagovo

Се продава нива во Ново Лагово 2140м2 Нивата има погодна логација по...


По Договор
или предлог цена
29 јан 20:24Земјиште за деловен простор

Се продава деловен простор со површина 750м² во ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП на...


По Договор
или предлог цена
29 јан 19:20Se prodava niva 5.5 dekari varos

Se prodava niva 5.5 dekari varos od drugata strana na MARKETO Stibera...


10.000 €
или предлог цена
29 јан 17:42Niva so tri objekti

Se prodava niva 3800 m2 so tri izgradeni objekti, vikendica na dva sp...


1 €
или предлог цена
29 јан 13:14Страна 4 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам