Прилеп
                   
116 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

kabina za iveco 2011

kabina za iveco 2011 bez potreba ne se javuvaj od 9 do 20 casot


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

14 фев 09:29Volkswagen Crafter

Vo odlicna sostojba Neregistriran 075425604


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

21 јан 11:13Zastava neretva

Se prodava zastava neretva 84 god so 30 sedista vo sobrajkajna vo sup...


10 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

17 јан 19:13Fiat dukato

Iveco 35s14 2009 godina 2.3 motor Povejce inf na 078290121


3 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

08 јан 21:30Fiat Ducato 2.5tdi NA DELOVI 989

Ducato 1999god NA DELOVI rabotno vreme Pon-Sab 08-17h 078425790


11 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

02 јан 08:19iveco deyli delovi 40/10

iveco deyli delovi 40/10 samo na delovi .


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

31 дек 16:56FORD TRANSIT

Se prodava Ford transit tovarno proizvedeno 2010 godina, uvoz od Germ...


8.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

07 дек 14:24СЕ ПРОДАВА PEUGEUT BOXER TURBO D 2.5

СЕ ПРОДАВА КОМБЕ PEUGEOT BOXER TURBO D 2.5, ТОВАРНО. 2000 ГОД, НОСИВО...


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

23 ное 16:27Otkupuvam Iveco kombina kamioncina xavarisani

Otkupuvam Iveco kombina kamioncina xavarisani


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

08 ное 10:13delovi za iveco dayli

delovi za iveco dayli


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 окт 13:51rezervar za gorivo iveco 2012g

rezervar za gorivo iveco 2012g


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 окт 16:45fijat ulize

prodavam ulize 1998 god 2000 hd pezo motorDobro sochuvano neudirano s...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 сеп 09:36VW CRAFTER

skoro novo VW CRAFTER 2008g so originalni 052000km 120kw-163ks 20 sed...


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 авг 19:05delovi za menjac t3 transporter

od eden menuvac


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 авг 11:31Volkswagen Transpoter 2012

Novo vozlio nov uvoz od ch Top sostojba 2012god Carineto 2.0 d...


76.543 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

24 јул 17:22Fiat Ducato 2007

Fiat ducato 2007 extra motor servisiran 1 god garamcija na dizni motor


76.544 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

24 јул 17:15DFM

Se prodava malo kombe koristeno za isporaka na leb prouzvedeno 2013 g...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

01 апр 00:05Fiat Scudo 1.9 D

Се продава комбе Fiat Scudo 1.9 D Може да се користи како патничко а...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 мар 13:30Volswagen t5 2013god

Vozlioto e vo ekstra sostojba 8+1 sediste registriran cela god ima ze...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 мар 17:15komplet jastuci so nosaci za mercedes sprinter so edno trkal

jastuci so nosaci za mercedes sprinter so edno trkalo


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 мар 08:42Silazer kombajn 690-695 silazeri

Sulazerite se vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 фев 23:24Claas 690 4x4 Silazer

Ima tri kombajni


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 фев 23:23fiat iveko na delovi

fiat iveko na delovi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

16 јан 09:44cefki za cerada aluminski 8 parcina po 3 metri

cefki za cerada aluminski 8 parcina po 3 metri 1 parce 30 eu


30 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

21 дек 18:28Renault trafic 93 1.9

Se prodava poveke namensko kombe Renault Trafic 1993g so cerada, smen...


1.999 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

17 авг 00:34Citroen JUMPY 2.0,88KW,2011 god.So Ladilnik do -25

Citroen JUMPY 2.0 88 kw, proizveden 2011 godina EURO 5,Furgon so LADI...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

07 јул 17:01Renault trafic 93

Se prodava poveke namensko kombe Renault Trafic so cerada, smeneti si...


1.999 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 јун 00:15Продавам комбе пежо ј5 и југо 45.

Возилата можа да се вида во секое време можи и замена.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

29 јун 17:55Fiat Ducato MAXI 3.0 160 ks,2007 god,250 000 km uvoz od Germ

Fiat Ducato MAXI 3.0 160 KS,uvoz od Germanija so pominati 250 000 km...


6.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 мај 12:26Se Prodava Citroen Jumper 2.2Hdi -08

Se Prodava Citroen Jumper 2.2 hdi Registrirano do 02.2021 vo odlicna...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

23 мај 09:59se prodava mercedes sorinter 312 i 412

registrirani vo ispravna sostojba tel; 076-505-195 Lupco


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 мај 14:27SE PRODAVA

se prodava vo ispravna sostojba tel; 076-505-195 Lupco


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 мај 14:13Fiat Ducato 2.8JTD tovarno so Termo King

Se prodava!! -Fiat Ducato 2.8 JTD so Termo King 2001god. -Dolzina n...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

19 окт 12:22IVECO TURBO DEJLI PATNICKO SO 21 NA SOBRAJKAJNA FUL OPREMA

Se prodava IVECO TURBO DEJLI so 21 sediste, 1997godina, registriran, ...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 сеп 20:09Se prodava Iveco Daily

Se prodava Iveco Daily 65C18 3.0 HPT 2007 god. info na 072 256502


9.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 авг 22:40Mercedes sprinter 316 maxi 2012

Samo na ovoj broj 070 259 551 Sprinter 316 maxi 163ps Ksenon ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

03 јул 17:21Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам