Прилеп
                   
128 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Otkupuvam Iveco kombina kamioncina xavarisani

Otkupuvam Iveco kombina kamioncina xavarisani


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

08 ное 10:13delovi za iveco dayli

delovi za iveco dayli


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 окт 13:51kupuvam evro kuka za Reno Trafik, Opel Vivaro

kuka za reno trafikmodel 2007 god.Informacii na tel. 070 33 33 16


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 окт 20:32rezervar za gorivo iveco 2012g

rezervar za gorivo iveco 2012g


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 окт 16:45fijat ulize

prodavam ulize 1998 god 2000 hd pezo motorDobro sochuvano neudirano s...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 сеп 09:36IVECO DAILY 50c14v

Iveco daily 2011 godina vo odlicna sosotojba so 250 000 realni kilome...


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

03 сеп 20:44VW CRAFTER

skoro novo VW CRAFTER 2008g so originalni 052000km 120kw-163ks 20 sed...


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 авг 19:05delovi za menjac t3 transporter

od eden menuvac


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 авг 11:31Volkswagen Transpoter 2012

Novo vozlio nov uvoz od ch Top sostojba 2012god Carineto 2.0 d...


76.543 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

24 јул 17:22Fiat Ducato 2007

Fiat ducato 2007 extra motor servisiran 1 god garamcija na dizni motor


76.544 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

24 јул 17:15Sedista za Ducato Boxer Jumper

Sedistata se vo odlicna sostojba so podesliv naslon i se prekrsuvaat ...


350 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 апр 23:09DFM

Se prodava malo kombe koristeno za isporaka na leb prouzvedeno 2013 g...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

01 апр 00:05delovi za kia ceres 98 god

delovi za kia ceres 98 zvonete na 071 813 363 ...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

29 мар 19:17Fiat Scudo 1.9 D

Се продава комбе Fiat Scudo 1.9 D Може да се користи како патничко а...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 мар 13:30Volswagen t5 2013god

Vozlioto e vo ekstra sostojba 8+1 sediste registriran cela god ima ze...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 мар 17:15komplet jastuci so nosaci za mercedes sprinter so edno trkal

jastuci so nosaci za mercedes sprinter so edno trkalo


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 мар 08:42Silazer kombajn 690-695 silazeri

Sulazerite se vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 фев 23:24Claas 690 4x4 Silazer

Ima tri kombajni


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 фев 23:23fiat iveko na delovi

fiat iveko na delovi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

16 јан 09:44cefki za cerada aluminski 8 parcina po 3 metri

cefki za cerada aluminski 8 parcina po 3 metri 1 parce 30 eu


30 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

21 дек 18:28Renault trafic 93 1.9

Se prodava poveke namensko kombe Renault Trafic 1993g so cerada, smen...


1.999 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

17 авг 00:34Citroen JUMPY 2.0,88KW,2011 god.So Ladilnik do -25

Citroen JUMPY 2.0 88 kw, proizveden 2011 godina EURO 5,Furgon so LADI...


5.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

07 јул 17:01Renault trafic 93

Se prodava poveke namensko kombe Renault Trafic so cerada, smeneti si...


1.999 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 јун 00:15Продавам комбе пежо ј5 и југо 45.

Возилата можа да се вида во секое време можи и замена.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

29 јун 17:55Fiat Ducato MAXI 3.0 160 ks,2007 god,250 000 km uvoz od Germ

Fiat Ducato MAXI 3.0 160 KS,uvoz od Germanija so pominati 250 000 km...


6.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 мај 12:26Se Prodava Citroen Jumper 2.2Hdi -08

Se Prodava Citroen Jumper 2.2 hdi Registrirano do 02.2021 vo odlicna...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

23 мај 09:59se prodava mercedes sorinter 312 i 412

registrirani vo ispravna sostojba tel; 076-505-195 Lupco


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 мај 14:27SE PRODAVA

se prodava vo ispravna sostojba tel; 076-505-195 Lupco


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 мај 14:13Fiat Ducato 2.8JTD tovarno so Termo King

Se prodava!! -Fiat Ducato 2.8 JTD so Termo King 2001god. -Dolzina n...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

19 окт 12:22IVECO TURBO DEJLI PATNICKO SO 21 NA SOBRAJKAJNA FUL OPREMA

Se prodava IVECO TURBO DEJLI so 21 sediste, 1997godina, registriran, ...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 сеп 20:09Se prodava Iveco Daily

Se prodava Iveco Daily 65C18 3.0 HPT 2007 god. info na 072 256502


9.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 авг 22:40Mercedes sprinter 316 maxi 2012

Samo na ovoj broj 070 259 551 Sprinter 316 maxi 163ps Ksenon ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

03 јул 17:21Citroen jumper

Bez zamena telefon za kontakt 078 35 44 12 Nikola 2.2hdi 2008 god so...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

22 мај 15:27Помпа маслена цилиндер и команда за комбан

Се продава во исправна состојба помпа ,цилиндер и команда за комбањ ц...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

02 мај 14:39Gumi Good year

32 na badas za na kombajn ili tractor radialni kako novi


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

09 апр 12:51WV TRANSPORTER T4 1.9

Se prodava transporter t4 vo odlicna sostojba


2.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

03 апр 08:11VW Volkswagen Transporter T5 2011 Tovarno

Se prodava Volkswagen T5 2011 godina Dizel so Full operma vo odlicna ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 мар 17:56Mercedes Vito 2.2 cdi

Mercedes Vito 2000 god, 240 000km 2.2 cdi, full oprema, euro 4


4.700 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

17 мар 20:59Ford Galaxy

Se prodava Ford Galaxy TDI vo odlicna sostojba za poveke info na br 0...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 мар 11:20Ford transit ford tranzit 8+1

Se prodava dobro socuvan ford transit 2008god 8+1 2.2tdci 63kw ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

21 фев 18:40Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам