Подкатегорија:
                   
343 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Krimneri

Kontakt Mite 075 620 577


550 €
или предлог цена
04 апр 14:20Motokultivator imt 506 vo ispravna sostojba

Tel 077-953-343


11 МКД
или предлог цена
04 апр 04:40F R E Z A

SE PRODAVA FREZA VO ISPRAVNA SOSTOJBA DONESENA OD GERMANIJA


200 €
или предлог цена
27 мар 10:03Продавам трактор IМТ 560

Продавам тактор IMT 560, во добра состојба заедно со приколка за 5 то...


По Договор
или предлог цена
26 мар 20:20Се продава Tafe 42Di со приклучна механизација

Тракторот е купен од Sinpeks Битола и користен е само 2 години има на...


По Договор
или предлог цена
26 мар 19:11Kuka

Za na traktor 39ka


2.000 МКД
или предлог цена
19 мар 18:05Kuka

Za ferguson 39ka Kontakt 075 620 577


5.000 МКД
или предлог цена
19 мар 18:01Motorce so remenica

Kontakt Mite 075 620 577


50 €
или предлог цена
19 мар 17:58Kompresor za IMT 539 so boca ispraven

Ispraven kompresor so boca za 539


320 €
или предлог цена
14 мар 19:58TRAKTOR

BROJ ZA KONTAKT - 077 511 741 - BLAŽE TRAKTOROT e 540 ✔ , ne kak...


1 €
или предлог цена
09 мар 09:46Tajniraca

20tajniri


350 €
или предлог цена
01 мар 14:59KORPA ZA TRAKTOR ITNO!!!

Se prodava vo odlična sostojba itno


9.000 МКД
или предлог цена
28 фев 22:59Se prodavaat motokultivatori IMT-504.imt506

Se prodavaat motokultivatori IMT-504.imt506.


1 €
или предлог цена
17 фев 20:59Beogradski plug 12 inci visokoklirens

Vo top sostojba


По Договор
или предлог цена
10 фев 22:01Glavini od kombajn zmaj 131

Prodavam glavini so lageri od kombajn zmaj 131


4 €
или предлог цена
03 фев 17:39vealka reparirana 1000 e

reparirana vealka vo odlicna sostojba so elektro motor i sita za sonc...


По Договор
или предлог цена
26 јан 10:31PLUG ALPLER 12 inci

Se prodava plug alpler 12 inci 3 * 30 sm vo dobra sostojba


400 €
или предлог цена
24 јан 15:35Deutz

Se prodava traktor torpedo 95 ks so motor od 3500 rabotni sati regist...


5 €
или предлог цена
17 јан 19:13Se prodava motorce za voda TOMOS

Se prodava motorce za voda TOMOS vo odlicna sostojba Tel.075/791-084


5.000 €
или предлог цена
09 јан 12:28Silazno Furazna VODENICA

Se prodava trofazna silazno furazna MLIN vodenica jacina na motor 3 k...


18.000 МКД
или предлог цена
07 јан 19:58traktor Toma Vinkovic

Se prodava traktorce Toma Vinkovic generalno sreden spremen za rabota...


1.150 €
или предлог цена
31 дек 21:31Newholland

Se prodava newholand tx36 vo odlicna sostojba povejke inf na tell 070...


1 €
или предлог цена
25 дек 10:17Newholland

Se prodava newholland tx36 vo odlicna sostojba povajke inf na tell 07...


1 €
или предлог цена
25 дек 10:12Torpedo

Se prodava Torpedo 75ks vo odlichna sostojba poveke info na Tel 075...


1 €
или предлог цена
08 дек 16:09Hidraulicna pumpa za Universal i dr

Info: 071 802 074


По Договор
или предлог цена
01 дек 20:05Stegi za alnaser od imt 533

Prodavam stegi za alnaser od imt 533


1.000 €
или предлог цена
27 ное 02:03Разни делови за земјоделски машини

Се продаваат разни делови за земјоделски машини (комбајни, трактори, ...


1 €
или предлог цена
26 ное 19:55Zmaj 142

Zmaj 142vo odlicna sostojba


1 МКД
или предлог цена
22 ное 11:47Vakumska sealkata Za pcenka

Odlucna sostojba


1.500 €
или предлог цена
22 ное 11:47Sealka

Odlicna sosrojba imf na071808700


1.500 €
или предлог цена
22 ное 11:47Torpedo 75ks

Se prodava Torpedo 75ks vo odlichna sostojba Tel 075 886 535


1 МКД
или предлог цена
19 ное 19:41Torpedo 75ks

Se prodava Torpedo 75ks,vo odlichna sostojba Info na Tel 075 886-53...


1 МКД
или предлог цена
19 ное 13:10Karoseriski delovi za fiat stilo novi i evtini

Prodavam karoseriski delovi za fiat stilo so 5 i so 3 vrati povelete


1 €
или предлог цена
25 окт 16:19Sealka

Odlicna sostojba


1.500 €
или предлог цена
23 окт 18:17dizni za internacional

dizni za internacional


1 €
или предлог цена
15 окт 22:12Продавам мотокултиватор 506 imt

Продавам мотокултиватор заедно со вреза, зачуван и во добра исправна ...


1 МКД
или предлог цена
09 окт 12:08Sadacka

Sadackata e kako nova edna sezona koristena


1 €
или предлог цена
07 окт 20:05alternator za traktor imt 539

prodavam alternator za traktor imt 539 odgovara i za drugi imt trakto...


1 МКД
или предлог цена
07 окт 16:37Baliracka new holland 270r

Vo ispravna sostojba


185.755 €
или предлог цена
02 окт 12:21Kultivator 506

Informaci na ovaj broj 076 295 273 tome


380 €
или предлог цена
20 сеп 00:01Страна 6 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам