Кочани
                   
1103 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Golf V 1.9 TDI, 6 stepen menuvac.

-Se prodava Golf V 1.9 TDI 77kw. So 6 stepen menuvac. 245000 km. Prva...


5.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.650 €
Кочани

Автомобили

Вчера 23:06Промовирано

VW TOURAN

Vw touran 2.0 tdi 103kw - registriran do juli 2023 so zelen karto...


3.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.000 €
Кочани

Автомобили

Вчера 12:26Промовирано

VW PASSAT VARIANT

Se prodava VW PASSAT VARIANT 2.0 TDI 140 KS..Kolata e bo odlicna sost...


5.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

20 мар 13:18Промовирано

Passat b8

Passat b8 1.6 2015 Full Led Full oprema kolata e mnogu zacuvana so r...


15.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 00:32Se prodava Golf V 1.9 TDI, 6 stepen menuvac.

-Se prodava Golf V 1.9 TDI 77kw. So 6 stepen menuvac. 245000 km. Prva...


5.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.650 €
Кочани

Автомобили

Вчера 23:06Daewoo Tico

4-novi gumi Reg.01.24g. Orginalno radio 2 kluca Mnogu zacuvan ent...


950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:58Opel Corsa 1.3CDTI

Се продава Opel Corsa 1.3CDTI во супер состојба со поминати 180.000км...


5.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:46Се продава Hover H5

Се продава џип теренец, 4 х 4, бензин\плин, затемнети стакла, поминат...


6.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:33VW POLO 1.2i

Се продава одлично сочувано VW Polo, 2008ма година, купено во Porsche...


4.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:08OPEL ASTRA 1.4i kupena od AutoMakedonija

Се продава одлично сочувана Opel Astra Ј, прв сопственик на возилото ...


6.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:07MLIN CEKICAR kako nov moze zamena za kola ITNOOOO

mlinot e raboten dve tri sezoni kako nov e so 15 kw motor moze da ...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:22Land Rover freelander 2 odlicen

Voziloto e vo moja sopstvenost 5 godini 2009 godina Realni 167 000 ...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:22OPEL CORSA 1.3 CDTI 2009 GOD. ECOFLEX.

KOLATA E NOV UVOZ 1.3 CDTI ECOFLEX MOTOR PERFEKTEN MINIMALNA POTROS...


4.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:13PRODAVAM FIAT BRAVO 1.9 JTD REG CELA GODINA

PRODAVAM FIAT BRAVO 1.9 JTD 99 GODINA REG CELA GODINA MASINA MENJAC O...


1.150 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:27FIAT SCUDO 2.0 MULTIJET SERVISNA KNISKA

PERFEKTNA SOSTOJBA PARKTRONIK KLIMA ELEKTRIKA DVE STRANICNI VRATI...


7.650 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.800 €
Кочани

Автомобили

Вчера 18:59LANCIA YPSILON 1.2 BENZIN ODLICNO

NOV UVOZ 2006 GOD PLATENI DAVACKI ODLICNA SOSTOJBA


2.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:59NISSAN NOTE 1.5 DCI NOV IVOX

KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA PLATENI DAVACKI 2008 GODINA 1.5 DCI


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:13  НОВ ОГЛАС

Seat Leon FR 2.0 TDI

Se prodava Seat Leon FR 2.0 TDI 125Kw(170hp). Kolata e uvezena od Hol...


8.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:34Se Prodava kola Mazda 2 Sky aktiv

Se prodava Mazda 2 Sky aktiv, mnogu dobro socuvana recisi nova na 550...


14.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:23Mercedes C250 Turbo Diesel

Se prodava Mercedes 2.5 Turbo Diesel, 150 konjski sili, ima karoseris...


1.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:24SEAT LEON II 1.6 TDI 105 ECOMOTIVE NAVI BI-XENON GERMANIJA

SEAT LEON II 1.6 TDI 105 STYLE ECOMOTIVE FACELIFT COPA 15.11.2011 ...


8.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:52NISSAN JUKE 1.5 DCI 2011 GERMANIJA

NISSAN JUKE 1.5 DCI 110 EURO 5 2011 160 000 KM SERVISNA KNISKA ZA...


10.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:52VW POLO V 1.6 TDI 90 2010 COMFORT LINE GERMANIJA

VW POLO V 1.6 TDI 90 COMFORT LINE BLUE MOTION TECHNOLOGY EURO 5 20...


6.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:52VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE

VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE EURO 5 2010 266 000 KM SERVISNA ...


9.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:52VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE GERMANIJA DYNAUDIO

VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE EURO 5 2009 181 000 KM DVA KLUCA...


8.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:52VW GOLF V 1.9 TDI 105 GT SPORT GERMANIJA

VW GOLF V 1.9 TDI 105 GT SPORT EURO 4 2008 190 000 KM UVOZ GERMAN...


6.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:52VW Polo 1.4 TDI 2008 God

1.4тди 75кс ✅дизел ✅мануел менувач ✅клима ✅електрика на прозори ...


3.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.850 €
Кочани

Автомобили

Вчера 14:36VW Polo 1.4 TDI 2006 God

✅1.4тди 75кс ✅дизел ✅мануел менувач ✅клима ✅електрика на прозори ...


3.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.750 €
Кочани

Автомобили

Вчера 14:36SEAT IBIZA 1.2 TDI 2013G

SEAT IBIZA 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:36PEUGEOT 208 1.4HDI NAVI 2013G

PEUGEOT 208 1.4HDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:36PEUGEOT 208 1.6 HDI NAVI PANORAMA

PEUGEOT 208 1.6 HDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA...


7.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:36FORD FOCUS TITANIUM 1.6 TDCI

FORD FOCUS 1.6 TDCI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


7.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:36SEAT IBIZA 1.2 TDI NAVI FULL

SEAT IBIZA 1.2 TDI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:36VW CADDY 1.6 TDI PATNICKO TOVARNO

VW CADDY 1.6 TDI NAVI PATNICKO PLUS TOVARNO...


9.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:36VW POLO 1.2 TDI BLUEMOTION NAVI FULL

VW POLO 1.2 TDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:35VW POLO 1.6 TDI Bluemotion 2011G

VW POLO 1.6 TDI NAVI PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


6.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:35CITROEN DS4 1.6 HDI NAVI AVTOMATIK

CITROEN DS4 1.6 HDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA...


10.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:35NISSAN QASHQAI 2.0 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI REGISTRIRAN I KOMLETNO SERVISIRAN..


8.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:35MERCEDES C200 AMG BENZIN PLUS LPG

MERCEDES C200 AMG BENZIN GAS FULL OPREMA..


9.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:35MERCEDES A180 CDI 2013G

MERCEDES A180 CDI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


12.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:35VW PASSAT 1.6 TDI Bluemotion 2012G

VW PASSAT 1.6 TDI NAVI FULL PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA..


11.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:35NISSAN JUKE 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN JUKE 1.5 DCI FULL OPREMA KOMPETNO SERVISIRANO..


9.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:35NISSAN QASHQAI 1.5 DCI NAVI FULL

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI FULL OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACI...


15.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 14:35Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам