Чучер Сандево
                           
239 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava plac vo Butel 1

Se prodava plac na ubava lokacija vo Butel 1 sproti rasadnikot. Alek...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:37PRODAVAM NIVA VO GOLIOVO

Нивата се наоѓа на патот кон чардак од лева страна и е во индустриска...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:01Prodavam NIVA vo Skopska Crna Gora, BLATINA

Се продава НИВА во Скопска Црна Гора, 2434 m2 место викано Блатина. Н...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:57Plac vo vizbegovo industriska zona визбегово kacanicki pat

Se prodava plac vo vizbegovo kacanicki pat kaj fejdom


69.990 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:28Se prodava plac vo Cucer Чучер so markica za gradba

Se prodava plac vo Cucer kaj crkvata sv. Trojca so pat do nego, struj...


13 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:28IZDAVAM PLAC 5000m2 TAMPONIRAN VO VIZBEGOVO

Izdavam plac 5000m2 tamponiran ograden voda struja se naoga vo blizin...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:41NIVA 453 m2 reon REKA S.BRAZDA (S.C.G.) SKOPJE

NIVA 453 m2 : 9m / 50m ( 40 m e od rekata ) : SE PRODAVA ,reon REKA...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:29PRODAVAM PLACEVI 520 m2 I 1520m2 VO RADISANI-BEL KAMEN

PRODAVAM PLACEVI 520 M2 I 1520M2 VO BEL KAMEN-RADIŠANI NASPROTI BENZI...


80 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 14:45PLAC SO GREDEZNA DOKUMENTACIJA KAJ STENKOVEC

Se prodava plac vo gradezen reon so cista i uredna gradezna dokumenta...


60 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 сеп 14:02PRODAVAM SHUMA ZABEL VO SKOPSKA CRNA GORA

Prodavam zabel vo Skopska Crna Gora vikano mesto Bukoramno od 9000m2 ...


5 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 сеп 11:17Se prodava plac vo kucevacka bara

Se prodava plac vo kucevacka bara 1,318m2 posle posledna 59ka. Vo gra...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 сеп 17:11PRODAVAM PLAC - NIVA VO MIRKOVCI 2700m2 DO PAT

PRODAVAM PLAC - NIVA VO MIRKOVCI 2765 m2 ATRAKTIVNA LOKACIJA VO GRADE...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 сеп 14:29Куќа со плац во Кучевиште

Се продава куќа во Кучевишка бара со површина од(43м2) со двор од 405...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

27 сеп 14:22Се продава или менува куќа во Бразда

куќата е троспратна со први вселив и двата горе карабина, плус подрум...


45.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

26 сеп 08:31plac vo industriska zona butel

placot e so golemina od 4000m2 se naoga vo industriskata zona vo rasa...


70 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 сеп 19:48Plac vo s. Brazda

Prodavam plac vo selo Brazda skopska crna gora so povrsina od 2048m2 ...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 сеп 19:36Kupuvam plac vo s. Brodec- Skopska Crna Gora

Kupuvam plac (moze i vikendicka) vo s. Brodec- Skopska Crna Gora


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 сеп 17:02PLAC/NIVA IZM. KAČ.PAT i OBIKOLNICATA ,IND.ZONA VIZBEGOVO

PLAC /NIVA 3131 m2 : 34/80/90/40 : SE PRODAVA VO blizina ima MAGACI...


22 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 сеп 18:08Niva kaj BesaPetrol,Kacanicki pat

Se prodava niva kaj Besa petrol 2385m2.


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 сеп 13:39Се продава Нива во с.Побожје место викано Ваљавица

Има пристапен пат и чиста документација тел.078/221-328


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 сеп 23:07prodavam niva vo selo Radisani

prodavam niva KO Pobozje,KP 2562,1908m2,. I KP 2563,816m2, dvete pa...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 сеп 23:07СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ВОЛКОВО - КОМПЛЕКС ВЕРИНА

ШИФРА: 1359R ЦЕНА: 1.500€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


1.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Станови

23 сеп 21:05СЕ ПРОДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ВОЛКОВО - КОМПЛЕКС ВЕРИНА

ШИФРА: 1966S ЦЕНА: 315.000 € КОНТАКТ: 075 988 602 Се продава л...


315.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Станови

23 сеп 21:03NIVI 1000 do 3200 m2 do REKA IZ. STENKOVEC i S.BRAZDA S.C.G.

SE PRODAVAAT : , , , NIVI OD 1000 m2 - 30 evra m2 - KARŚI NOVATA N...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 сеп 21:29GOLIEVO VIKEND NASELBA

Tel.078 411200 PRODAVAM ZEJIŠTE GRADEŽNO VO GOLIOVO -- OGRADENO SO CO...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 сеп 20:00Prodavam plac na Skopska Crna Gora

Placot e 3105m2 vo mesto Gradishte, 35 eur m2. Cist imoten list 075/...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 сеп 18:11placevi

se peodavaat placevi vo naselba radisani


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 сеп 19:34Niva do Kacanicki pat

Se prodava niva kaj Besa petrol 2385m2


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 сеп 22:33Se prodava plac na kacanicki pat

Se prodava plac na kacanicki pat kon Kosovo ispred firma TRANSMET 400...


19 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 сеп 10:45Plac so vikendiche s.Radishani

Plac ovostarnik 1508 m2 so vikendiche okolu 34m2.Na pat za Pobozje m...


36.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

17 сеп 12:31Prodavam plac vo Cucer Sandevo

Placot se naogja posle crkvata sv. Trojca vo cucer, do placot ima asf...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 сеп 11:28Bandazi 5x112

Se prodavaat bandazi so gumi 195/65/r15 zdravi pravi nikogas ne se va...


200 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Останато

16 сеп 03:37Izdavam stan vo kisela voda

Izdavam stan vo Kisela Voda namesten na 2 sprat. Stanot e 65m2.


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Станови

15 сеп 05:55Plac vo Brazda

Se prodava plac reonot Brazda Gluvo sporti EuroTrejd mesto Stitinje. ...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 сеп 19:51Се продаваат 2 ниви/плацеви

Се продаваат 2 ниви/плацеви кои се наоѓаат на КП 2540 и КП 2297 во КО...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 сеп 13:52Se prodava ili iznajmuva magacin i plac vo Skopje

Se prodava nov magacin 170m2 i plac 510m2 so izlez na glaven pat. Se ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

09 сеп 18:54Se prodava ili iznajmuva magacin i plac vo Skopje

Prodavam ili iznajmuvam plac 510m2 so magacin 170m2 vo s.Brazda (Opst...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

09 сеп 17:44Se prodava ili iznajmuva magacin i plac vo Skopje

Prodavam ili iznajmuvam plac 510m2 so magacin 170m2 vo s.Brazda (Opst...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

09 сеп 15:20Gradezno zemjiste vo Radisani !!!

Se prodavaat dve parceli na gradezno zemjiste vo Radisani - Skopje ,...


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

09 сеп 13:35PLAC NIVA OBIKOLNICA VIZBEGOVO

Три парцели со обезбеден Пат Локација Крамењача Тел за инфо 070 25...


22 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 сеп 19:44Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам