Чучер Сандево
                           
240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac vo ind.zona vizbegovo 3500m2

Se prodava atraktiven plac vo indust. zona Vizbegovo 3500m2 so nov as...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 сеп 15:24Plac vo industriska zona Vizbegovo

Se prodava plac vo industriskata zona vo Vizbegovo, do zaobikolnicata...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 сеп 14:16Plac vo vizbegovo industriska zona визбегово kacanicki pat

Se prodava plac vo vizbegovo kacanicki pat kaj fejdom


69.990 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 сеп 10:36Se prodava plac vo nas radisani

Placot se naoga vo naselba radisani do gorniot rezervar za voda na gl...


555 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 сеп 20:13Se prodava gradezen plac vo ind.zona Vizbegovo

Se prodava gradezen plac vo industriska zona Vizbegovo pogoden za izg...


31 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 сеп 11:37Kupuvam plac vo s. Brodec -SCG

Kupuvam plac vo s. Brodec Skopska crna gora, so povrsina od 300 do 20...


123 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 сеп 19:20Продажба на нива

Нивата се наоѓа во Глуво Бразда, поточно во местото Штитение, култура...


10 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 сеп 18:20Prodavam ovostarnik vo selo Pobozje

Prodavam mlad ovostarnik vo selo Pobozje, na polovina pat od naselba...


14.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 сеп 13:00Prodavam plac vo Brazda

Prodavam plac vo Brazda pod crkvata na samiot pat. celiot plac e 1595...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 18:52PRODAVAM INDIVIDUALNA KUCA OD 160m/2

Prodavam individualna kuca od 160 m/2, na prizemje i sprat.Pomosen il...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

02 сеп 17:13СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ

Продавам плац во градежен реон,во близина на Визбегово кај мостот што...


30 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
35 €
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 13:35Плац во викенд населба Бањани 612м2

Катастарска парцела: 686/1 Катастарска општина: БАЊАНЕ Имотен лист...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 11:20PRODAVAM SHUMA ZABEL VO SKOPSKA CRNA GORA

Prodavam zabel vo Skopska Crna Gora vikano mesto Bukoramno od 9000m2 ...


5 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 10:42PRODAVAM LOZJE VO SKOPSKA CRNA GORA

Lozjeto se naogja vo atar na selo Banjani. Ima 600m2 Cena :3000evra


3.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 10:41Plac vo Kuceviska Bara

Продавам плац во Кучевишка Бара, месноста Горни Ливади, на сам пат, и...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

31 авг 21:47Niva na kacanicki pat KO Gluvo Brazda KP 1670 i 1671

Ja prodavam celata niva, ne se deli. Cena 60 evra/m2. Vkupna povrsin...


60 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 авг 21:28Niva Dancov Brest KO Gluvo Brazda KP 3183/1-4 Kacanicki pat

Se prodava niva na sporeden pat, kaj Dancov Brest kacanicki pat. Cena...


100 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 авг 21:28Plac Stenkovec/Kacanicki pat

Se prodava plac vo blizina na Stenkovec/Kacanicki pat so povrsina od ...


45 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 авг 14:07Plac pogoden za se

Placot se naoga na 400 m od raskrsnicata kaj restoran Cardak i vila V...


5 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 16:05Se prodava plac niva vo selo Gorno orizari

Se prodava plac niva vo selo Gorno orizari od 1974m2 placot e deliv v...


23 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 14:16Prodavam plac vo Kuceviska bara 1100m2

Prodavam plac vo Kucevska Bara 1100m2 blizu obikolnicata i rekata Ser...


25.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 13:00Se prodava odlicen plac na top lokacija Vizbegovo

Se prodava zemjiste od 11423 m2 na odlicna lokacija do magistralniot ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 10:39Plac industriska zona idealen za magacin

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг би...


32 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

15 авг 13:00Se prodava plac na sama obikolnica stenkovec

Plac od 1740 m2 so izlez na pat imoten list kp2475/1 ko gluvo brazda ...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 09:56Se prodava plac naselba radisane Bel Kamen

Prodavam plac naselba radisane Bel Kamen placov e vo Gradezen reon be...


14.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 авг 22:38Парцела во с.Бањане

Се продава парцела во Општина Чучер Сандево село Бањани К.О Бањане...


10.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 авг 13:00Se prodava kukja vo Skopje

Se prodava kukja vo vikendaskoto mesto Cardak,na 500m nadmorska visin...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

07 авг 11:20Prodavam plac vo bardovci po 500m2 moze i cel

Plac vo bardovci moze na pomali parceli


45 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 авг 23:31Niva Gluvo Brazda

Se prodava niva od 2492 m2 vo Gluvo Brazda mesto vikano Gradiste.Cena...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јул 08:58Niva vo Gluvo Brazda

Se prodava niva od 2492 m2 vo Gluvo Brazda mesto vikano Gradiste


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јул 08:25Kupuvam plac, niva do 3evra m2.

Ponudete plac do 3 evra za 1m2.


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јул 11:23СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО МИРКОВЦИ

Се продава плац во Мирковци од 1750м2 во близина на школо, градинки и...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јул 12:20Плац со куќа

Се продава плац од 2239 м2 со куќа од 39 м2 на два спрата со 2 соби г...


46.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

26 јул 22:50Понудете нива, плац до 3 евра м2.

Купувам нива, плац до 2000евра.


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 јул 13:54Plac vo Cucer Sandevo vo blizina na osnovnoto uciliste

Placot se naogja vo blizina na osnovnoto uciliste "Aleksandar Urdarev...


26 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

14 јул 13:39Се продава земјиште од 4.755 м2

Градежно неизградено земјиште од 4.755 м2 во КО Глуво - Бразда, Општи...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 јул 12:08Plac vo vikend naselba Pobozje

Се продава плац во викенд населба Побожје, на Скопска Црна Гора. Плац...


18.490 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 јул 09:13Prodavam plac vo Skopska Crna Gora

Se prodava plac od 720 m2 vo SCG, mesto vikano Golievo. Placot e na o...


16.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 јул 20:54Se prodava plac vo Selo Mirkovci 573m2

Се продава плац во Село Мирковци со добра местоположба, блиску до гла...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јул 22:32Se prodava plac vo Pobozje vikend naselba 2476m2

Се продава плац во Село Побожје викенд населба со површина од 2476m2....


12 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јул 22:28Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам