Чучер Сандево
                           
239 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Плац во Голиово Чучер Сандево

Се продава земјиште/плац од 1645 m2 со пристапен пат 643 m2 во област...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јун 15:02СЕ ПРОДАВА ВИЛА СО ДВОР ВО ЧУЧЕР САНДЕВО

СЕ ПРОДАВА МАЛА ВИКЕНДИЦА ОД 30М2 СО ДВОРНО МЕСТО ОД 1300М2 ВО МИРКОВ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

28 јун 12:36Се продава градежно земјиште на сама обиколница Стенковец

Се продава трансформирано земјиште на самата обиколница Стенковец, К...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јун 11:42Продавам плац во Чучер Сандево

Продавам плац во Оризарска рупа, Мирковци, Чучер Сандево, број на пар...


30.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 јун 16:27Se prodava zemjiste/plac pomegju g. Orizari i Brazda

Се продава земјиште/плац од 1256m² во областа помеѓу горно Оризари и ...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 јун 15:24Се продава плац во Мирковци

Се продава плац во Мирковци со можност за објект од 680м2 - По+Пр+1. ...


70.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 јун 11:04Продавам плац на Скопска Црна Гора

Одличен за викендица, во близина на Ресторан Чардак и вила Весница, А...


16.990 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 јун 21:50Plac vo brazda

Prodavam placevi od 600m2 vo Brazda po' cena od 25e.od m2 za info. Ja...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 јун 20:56Se prodava plac do aerodrom Stenkovec

Se prodava plac do aerodrom Stenkovec so moznos za gradenje .do placo...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 јун 11:06Plac Pobozje prekrasen pogled

Gradezno, moze podelba na dva placa po 1000m2 broj 153 na skica od ka...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

09 јун 21:25Prodavam plav

Prodavam plac vo Skopska Crna Gora od 2700 m2 posle Cardak' mesto Bla...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 јун 14:56Niva vo Vikend naselba Pobozje

Se prodava niva od 886m2 vo vikend naselba Pobozje.


20.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 јун 13:43Под Итно се продава ливада 525 м2

Ливада во Кучевишка Бара општина Чучер Сандево на рамно место на 100 ...


10.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јун 00:30SE PRODAVA NOVA KUKA ZATVORENA KARABINA

Se prodava nova kuka zatvorena karabina. Prizemjeto e osposobeno za ...


85.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

23 мај 19:27Prodava niva do novata obikolnica blizu k. bara

nivata se naoga na obikolnica skopje megu butel kluckata i orizari kl...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мај 07:01Placevi vo Radisani

se prodavaat placevi vo naselbata radisani


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 12:03Placevi vo Radisani

placevi vo radisani


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 12:01placevi

prodavam placevi radisani


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 апр 09:28Земјоделско земјиште во Кучевиште

Се продаваат ниви во С. Кучевиште со површина од *3 000 м2 / земјод...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 апр 23:10Плац во Кучевиште / Kuceviste

Се продава плац 2230 м2, градежно земјиште со струја, вода и асфалтир...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 апр 23:04Prodavam Niva Plac vo Kucevacka bara

se prodavat 4040m2 vo Kucevacka Bara broj na parcela 5768/1


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 апр 17:55Se prodava plac vo Vikend Naselba Pobozje 730

Na placot ima banderi za struja Gradezno zemjiste KP 590/1 Placo...


11.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 апр 13:10Kupuvam plac vo s. Brodec- Skopska Crna Gora

Kupuvam plac (moze i vikendicka) vo s. Brodec- Skopska Crna Gora


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 апр 21:11Барам да купам стара куќа ѕидана од камен

Барам да купам стара куќа ѕидана од камен (може и руинирана) По мож...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

19 мар 00:51Placevi vo Radisani

placevi naselba radisani nad trgovskiot


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 мар 13:36PLAC VO VIZBEGOVO

Prodavam plac vo vizbegovo 7200m2 Info 070392521 070392521 070392521...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 мар 09:06Placevi vo Radisani

placevi vo naselba radisabi


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 мар 19:07Se prodava niva 6000

Se prodava niva na patot Prema Pobuzje scg blisku do reka 6000m parce...


8 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 фев 22:38Kupuvam plac od 500- 15000m2 vo Vizbegovo

ponudi na e-mail ili viber/whatsapp so broj na parcela i cena samo za...


10 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 фев 20:55Placevi vo Radisani

placevi naselba radisani


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 фев 10:06Prodavam niva

Nivata-placot se naogja pokraj avtopat vo blizina na tehnicki pregle...


22 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 фев 19:49naselba radisani plac

se prodava plac vo radisani vtori vlez


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 фев 10:43Placevi vo Radisani

placevi nad trgovskiot centar


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 фев 10:34placevi

prodavam plac vo radisani nad trgovskiot


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 фев 09:54placevi

prodavam placevi naselba radisani nad trgovskiot


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 фев 12:22Se prodava plac vo Kucevacka bara 500 m2

Se prodava plac vo Kucevacka bara 500m2,cena po dogovor. Tel za kont...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 фев 17:35SE PRODAVA PLAC NIVA / СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НИВА

Prodavam niva 4585 m2 vo kucevacka bara. Nivata se naoga vednas do ...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 фев 01:01SE PRODAVA PLAC NIVA / СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НИВА

Prodavam niva/plac 1300m2 vo gradezen reon pogodna za sekakva gradba....


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 фев 01:01Plac 7300

За повеќе информации на тел број 070206182


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 23:37PRODAVAM PLAC VO VIZBEGOVO

Odlichna lokacija i cena 27eu x m2! Kontakt ; 078 / 288 / 221


47.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

31 јан 11:49Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам