Чучер Сандево
                           
239 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam plac

Prodavam plac vo OPSTINA SUTO ORIZARI DO OBIKOLNICA


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

30 јан 17:31Модерен магацински и деловен простор во Визбегово

Се продава магацински и деловен простор во Визбегово, од десната стра...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

12 јан 13:22se prodava niva

se prodava niva na kp 3347povrsina 6537m2 kp 3233 povrsina 3898 m2...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

10 јан 07:54se prodava kuka vo radisani

Kukata e so plateni komunalii i vnesena vo katastar


49.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

09 дек 17:11Plac vo Vizbegovo kaj Stenkovec

Se prodava atraktivno gradezno zemjiste na patot za sportski aerodrom...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 дек 23:05Iznajmuvam prostor/vila za proslavi

Iznajmuvam prostor/vila/vikendica za sekakov vid na proslavi. Prosto...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

06 дек 23:03Се продава плац во с. Кучевиште

Се продава плац во пирков рид с. Кучевиште 446м2 веднаш до главниот п...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 дек 08:07Plas vo Bel kamen

Se prodava plac od 300m2 vo Bel kamen so gotov plan za kuka, na placo...


18.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 ное 22:46PRODAVAM PLAC NA BEL KAMEN-RADISANI

Prodavam plac na Bel Kamen nas.Radisani 600m2 voda,struja pat cist...


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 ное 16:36Se prodavaat 2 moderni kuki 224+140m2 i dvor 980m2

Se prodavaat povolno 2 moderni kuki nova gradba spremni za ziveenje n...


150.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

26 сеп 15:56Se prodavaat 2 moderni kuki 224+140m2 i dvor 980m2

Se prodavaat povolno 2 moderni kuki nova gradba spremni za ziveenje n...


150.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

26 сеп 15:56Нива во Голиово

Продавам нива од 4000м2 (може и 2 по 2000м2) скопска црна гора, на пр...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 сеп 13:29Se prodava niva vo industriska zona vizbegovo

Se prodava niva vo industriska zona vizbegovo, 11 000m2. Cena: Polov...


111.111.111 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 сеп 19:49ПЛАЦ с.ПОБОЖЈЕ

СЕПРОДАВА ПЛАЦ ОД 900М2 ВО С.ПОБОЖЈЕ СКОПСКА ЦРНА ГОРА.ПЛАЦОТ Е СО ...


8 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 сеп 13:00ОБРАБОТЛИВА НИВА с.ПОБОЖЈЕ

СЕ ПРОДАВА ОБРАБОТЛИВА НИВА ВО С.ПОБОЖЈЕ СКОПСКА ЦРНА ГОРА ,ПОГОДНА ...


3 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 сеп 13:00Kupuvam vikend kukja go Brodec

Bi sakal da kupam plac (moze i pomala kukja\vikendicka)vo Brodec. Dok...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

07 сеп 10:10Kupuvam plac vo Brodec

Bi sakal da kupam plac (moze i pomala kukja\vikendicka)vo Brodec. Dok...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 сеп 10:10Купувам куќа со дворно место до 1000м2

Купувам куќа со дворно место до 1000м2, оддалеченост од црнтарот на С...


30.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

05 сеп 20:01Plac vo vikend naselba Pobozje

Prodavam plac za vikendica/kukja vo vikend naselba Pobozje od (864 + ...


18.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

05 сеп 16:20Vikendica

Golievo 1000m2 dvorno mesto 50m od avtobuska Pat Voda Struja B...


60.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

29 авг 15:08Се продаваат два плаца

Се продаваат два плаца кој се граничат меѓу себе од кој еден е со пов...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 авг 13:00Плац во близина на село Бањани

Се продава плац во викенд населба Бањани, на убава локација, со погле...


10.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 авг 12:44Se prodava plac

Se prodava plac vo Cucer do pat,ima struja,voda,odvod.Nivata e na sam...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 јул 14:37СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ВОЛКОВО

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ВОЛКОВО ОД 982 М2 БЛИЗУ ОБИКОЛНИЦА ВО ГРАДЕЖЕН РЕО...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 јул 12:01Se prodava niva/plac vo Kucevacka bara

Vo opstina Cucer Sandevo, na pocetok od Kucevacka bara blisku do klu...


10 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 јул 19:19Plac Niva se prodava na atraktivna lokacija stenkovec

Placot nivata se naoga do sportskiot aerodrom stenkovec potocno kaj b...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 јун 21:24SE IZDAVA ULTRA LUKSUZNA KUKJA VO KOMPLEKS VERINA,ZLOKUKJANI

* ШИФРА 4700 Импулс агенција за недвижности издава ултра луксузна и ...


4.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

08 јун 00:16Се продава плац

Се продава атрактивен плац на Јадранска Магистрала (Качанички пат)


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мај 14:22PRODAVAM ATRAKTIVEN GRADEZEN PLAC VO MIRKOVCI BRAZDA 2180m2

ODLICEN PLAC 2180m2 EKSTRA LOKACIJA CIST VOZDUH NA SAMO 15min OD ...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 мај 13:00Плац во индустриска зона Визбегово

Плацот е во зоната на Визбегово, Месност викана Шамак, (парцела 2431)...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мај 08:32Плац во индустриска зона Визбегово до Аеродром Стенковец

Се продава плац во градезна зона Визбегово, веднаш до аеродромот Стен...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мај 08:32Plac vo radisani so mala vikendica. 15 evra m2

Нива од 4500м2 со мала куќичка, вода и можност за струја, блиску до...


67.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

12 мај 11:39STENKOVEC(AERODROM)

Plac na samata pista na aerodromot Stenkovec! Pogoden za hangar ili d...


18 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 мај 22:59Купувам куќа на Скопска Црна Гора

Се купува куќа во реон од Кучково до Бродец. Идеално околу 100м2 и с...


50.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

04 мај 20:48се продава нива

се продава нива во бродец на почетокот во селото, цена 8 евра, број н...


8 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мар 23:16Се Продава куќа во Радишани

Куќата е на два спрата, има 6 соби, 2 бањи, 2 балкони, сопствена гара...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

22 мар 12:16Plac vo goliovo

Prodavam plac vo goliovo 2200 kvadrati industriski reon KP3585 blizu ...


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мар 09:34KUPUVAM ZEMJODELSKO ZEMJISTE

Kupuvam zemjodelsko zemjiste vo okolina na Pobozje, Ljubanci, Kuchevi...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 фев 09:02Se prodava plac vo bel kamen 445m2

Se prodava plac vo bel kamen 445m od benziskata okta prema kucevacka ...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 фев 12:44Se prodava atraktiven plac na Kacanicki pat vo Stenkovec

Pokraj placot ima pristapen nov, asfaltiran pat vo dolzina od 150 met...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 фев 20:33Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам