Чучер Сандево
                           
224 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продаваат ниви

Се продаваат ниви во катастарска општина Визбегово место викано Коњск...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 ное 14:54Промовирано

Kupuvam plac vo s. Brodec- Skopska Crna Gora

Kupuvam plac (moze i vikendicka) vo s. Brodec- Skopska Crna Gora


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 апр 21:11Барам да купам стара куќа ѕидана од камен

Барам да купам стара куќа ѕидана од камен (може и руинирана) По мож...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

19 мар 00:51Placevi vo Radisani

placevi naselba radisani nad trgovskiot


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 мар 13:36Placevi vo Radisani

placevi vo naselba radisabi


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 мар 19:07Se prodava niva 6000

Se prodava niva na patot Prema Pobuzje scg blisku do reka 6000m parce...


8 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 фев 22:38Kupuvam plac od 500- 15000m2 vo Vizbegovo

ponudi na e-mail ili viber/whatsapp so broj na parcela i cena samo za...


10 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 фев 20:55Placevi vo Radisani

placevi naselba radisani


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 фев 10:06naselba radisani plac

se prodava plac vo radisani vtori vlez


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 фев 10:43Placevi vo Radisani

placevi nad trgovskiot centar


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 фев 10:34placevi

prodavam plac vo radisani nad trgovskiot


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 фев 09:54placevi

prodavam placevi naselba radisani nad trgovskiot


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 фев 12:22Se prodava plac vo Kucevacka bara 500 m2

Se prodava plac vo Kucevacka bara 500m2,cena po dogovor. Tel za kont...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 фев 17:35SE PRODAVA PLAC NIVA / СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НИВА

Prodavam niva 4585 m2 vo kucevacka bara. Nivata se naoga vednas do ...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 фев 01:01SE PRODAVA PLAC NIVA / СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ НИВА

Prodavam niva/plac 1300m2 vo gradezen reon pogodna za sekakva gradba....


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 фев 01:01Plac 7300

За повеќе информации на тел број 070206182


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 23:37PRODAVAM PLAC VO VIZBEGOVO

Odlichna lokacija i cena 27eu x m2! Kontakt ; 078 / 288 / 221


47.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

31 јан 11:49Модерен магацински и деловен простор во Визбегово

Се продава магацински и деловен простор во Визбегово, од десната стра...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

12 јан 13:22se prodava niva

se prodava niva na kp 3347povrsina 6537m2 kp 3233 povrsina 3898 m2...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

10 јан 07:54se prodava kuka vo radisani

Kukata e so plateni komunalii i vnesena vo katastar


49.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

09 дек 17:11Plac vo Vizbegovo kaj Stenkovec

Se prodava atraktivno gradezno zemjiste na patot za sportski aerodrom...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 дек 23:05Iznajmuvam prostor/vila za proslavi

Iznajmuvam prostor/vila/vikendica za sekakov vid na proslavi. Prosto...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

06 дек 23:03Се продава плац во с. Кучевиште

Се продава плац во пирков рид с. Кучевиште 446м2 веднаш до главниот п...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 дек 08:07Plas vo Bel kamen

Se prodava plac od 300m2 vo Bel kamen so gotov plan za kuka, na placo...


18.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 ное 22:46PRODAVAM PLAC NA BEL KAMEN-RADISANI

Prodavam plac na Bel Kamen nas.Radisani 600m2 voda,struja pat cist...


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 ное 16:36Se prodavaat 2 moderni kuki 224+140m2 i dvor 980m2

Se prodavaat povolno 2 moderni kuki nova gradba spremni za ziveenje n...


150.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Куќи / Вили

26 сеп 15:56Se prodavaat 2 moderni kuki 224+140m2 i dvor 980m2

Se prodavaat povolno 2 moderni kuki nova gradba spremni za ziveenje n...


150.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

26 сеп 15:56Нива во Голиово

Продавам нива од 4000м2 (може и 2 по 2000м2) скопска црна гора, на пр...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 сеп 13:29Se prodava niva vo industriska zona vizbegovo

Se prodava niva vo industriska zona vizbegovo, 11 000m2. Cena: Polov...


111.111.111 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 сеп 19:49ПЛАЦ с.ПОБОЖЈЕ

СЕПРОДАВА ПЛАЦ ОД 900М2 ВО С.ПОБОЖЈЕ СКОПСКА ЦРНА ГОРА.ПЛАЦОТ Е СО ...


8 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 сеп 13:00ОБРАБОТЛИВА НИВА с.ПОБОЖЈЕ

СЕ ПРОДАВА ОБРАБОТЛИВА НИВА ВО С.ПОБОЖЈЕ СКОПСКА ЦРНА ГОРА ,ПОГОДНА ...


3 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 сеп 13:00Kupuvam vikend kukja go Brodec

Bi sakal da kupam plac (moze i pomala kukja\vikendicka)vo Brodec. Dok...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

07 сеп 10:10Kupuvam plac vo Brodec

Bi sakal da kupam plac (moze i pomala kukja\vikendicka)vo Brodec. Dok...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 сеп 10:10Купувам куќа со дворно место до 1000м2

Купувам куќа со дворно место до 1000м2, оддалеченост од црнтарот на С...


30.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

05 сеп 20:01Plac vo vikend naselba Pobozje

Prodavam plac za vikendica/kukja vo vikend naselba Pobozje od (864 + ...


18.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

05 сеп 16:20Vikendica

Golievo 1000m2 dvorno mesto 50m od avtobuska Pat Voda Struja B...


60.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

29 авг 15:08Се продаваат два плаца

Се продаваат два плаца кој се граничат меѓу себе од кој еден е со пов...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 авг 13:00Плац во близина на село Бањани

Се продава плац во викенд населба Бањани, на убава локација, со погле...


10.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 авг 12:44Se prodava plac

Se prodava plac vo Cucer do pat,ima struja,voda,odvod.Nivata e na sam...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 јул 14:37СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ВОЛКОВО

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ВОЛКОВО ОД 982 М2 БЛИЗУ ОБИКОЛНИЦА ВО ГРАДЕЖЕН РЕО...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 јул 12:01Se prodava niva/plac vo Kucevacka bara

Vo opstina Cucer Sandevo, na pocetok od Kucevacka bara blisku do klu...


10 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 јул 19:19Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам