Чучер Сандево
                           
240 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava atraktiven plac na Kacanicki pat vo Stenkovec

Pokraj placot ima pristapen nov, asfaltiran pat vo dolzina od 150 met...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 фев 20:33Градежно земјиште – Глуво Бразда (Стенковец)

Градежно земјиште – Глуво Бразда (Стенковец) 8,902m2 – Се продава €5...


52 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 фев 14:47PLAC VO GRADEZEN REON

Se prodava plac vo Goliovo vo neposredna blizina na Cardak/Mirkovci v...


31 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 дек 16:13NIVA/ZEMJISTE

Se prodava niva/zemjiste vo mesto nareceno Grusje vo atar na selo Kuc...


12 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 дек 16:13Купувам плац во опш.Чучер-Сандево

Купувам градежен плац од 500-600m2 во реон на Мирковци (Чардак), Браз...


5.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 дек 19:11PRODAVAM PLAC NIVA

prodavam niva vo selo gornjani vo vikend naselba na mirno i tivko me...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 дек 13:09odlicen plac na kacanicki pat

placot e transformiran.


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 ное 21:39Се продава викечндичка во Чардак

Се продава викендичка во Чардак на одлишна локација со дворно место 4...


33.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

23 ное 14:51se prodava plac 2200m2

do aerodrom stenkovec do sama obikolnica


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 окт 18:40plac vo bardovci vizbegovo

dva placa eden vo vizbegovo i 1 vo bardovci tel 075252 085


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 сеп 00:08Radishani - Bel kamen

Prodavam plac vo Radisani- Bel kamen so cist imoten list i karakter n...


30.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 сеп 11:25Plac vo Vizbegovo kaj aerodrom Stenkovec

Se prodava plac od 2534m2 vednas pozadi aerodrom Stenkovec.Cenata e p...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 сеп 13:49Izdavam soba/apartman za kratok prestoj

Izdavam soba/apartman za kratok ili podolg prestoj vo Skopska Crna Go...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

07 сеп 13:00Iznajmuvam prostor za organizirani proslavi

Iznajmuvam prostor za sekakov vid organizirani proslavi. Prostorot e ...


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

06 сеп 13:00Kacanicki pat-Stenkovec

950+2150 m2 Prv red do pat Cena po dogovor, moze i kompenzacija ...


55 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 17:27Атрактивен плац во Визбегово

Се продава атрактивен плац во индустриската зона во Визбегово со дозв...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 авг 18:09Се продава нива во општина Чучер Сандево (градежен реон)

Се продава нива во општина Чучер Сандево (градежен реон) 6080 м2


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

31 јул 15:03PLAC 1550m2 kaj OBIKOLNICATA , IND.ZONA VIZBEGOVO SKOPJE

PLAC SE PRODAVA , a može i 1550 m2 : 34/46/46/34 , dokolku gradite vo...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јул 15:16PLAC SE PRODAVA IZM. JADRANSKA MAGISTRALA i OBOKOLNICATA SK-

PLAC/NIVA 2700 m2 : 34/74/90/40 SE PRODAVA VO MIRNA I ČISTO EKOLOŠKA...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јул 13:58NIVA SE PRODAVA reon REKA s.BRAZDA (S.C.G.) SKOPJE

NIVA 453m2 : 9m / 50m SE PROODAVA 300 m PODOLU OD ARH. LOKALITET BRA...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јул 12:36Plac vo Radisani Плац во Радишани

Prodavam plac vo Radisani na ul.Bel Kamen, na okolu 500 metri od benz...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 јул 19:25PRODAVAM 5ha ZEMJISHTE VO VIZBEGOVO

Zemjishteto se naogja vo Vizbegovo,Kachanichki pat na patot kon Kosov...


85 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 јул 12:01Iznajmivam od 15 juli do 15 septemvri

Da ima se


500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

02 јул 20:30Барам мала куќичка или викендичка во околина на Скопје

Барам мала куќичка или викендичка во Скопска Црна гора или околина на...


10.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Викенд куќи

27 јун 21:56Купувам плац во Чучер Сандево

Купувам плац во Чардак до 8.000 ЕУР до 600м2. Лидија.


8.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јун 14:19Се продава плац!

Се продава плац - градежно земјиште во населено место Кучевишка бара,...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јун 08:54se prodava plac

Se prodava plac vo blizina aerodrom stenkovec.


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мај 22:02Плац-Нива 1397m2 реон Визбегово општина Чучер сандево

Продавам плац во градежен реон,со површина од 1397м2,општина Чучер Са...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мај 17:18Ниви во кучевиште- вон гард

Се продаваат 4 ниви во кучевиште вон град *место викано Опловци 163...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мај 11:18Plac za prodazba

Se prodava niva 8700 m pokraj avtopat vo blizina na tehnicki pregled....


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 мај 16:17Plac vo Vizbegovo 6500 m2

Plac vo Vizbegovo 6500 m2 na atraktivna lokacija. Gradezno zemjiste i...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

15 фев 20:56Se prodava niva/plac vo vikend naselba Goliovo

Se prodava niva/plac vo vikend naselba Goliovo na pat kon Mirkovci, d...


21.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 јан 18:57KAČANIČKI PAT prv red na asfalt

Kaj bazata na Granit direktno na asfalt moze zamena kontakt na m...


75 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јан 20:22Плац во Кучевиште

Се продава плац во С. Кучевиште со површина од 2230 м2. Карши црквата...


22 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јан 12:16Плац во С. Кучевиште

Се продава нива во С. Кучевиште со површина од 11 000 м2, погодна за ...


3 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јан 12:12Плац на Скопска Црна Гора

Продавам плацеви на Скопска Црна Гора во Сандево и Голиово. Цените с...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 дек 18:15Plac vo vizbegovo

Se prodava plac vo vizbegovo Na kacaniçki pat pozadi svislion Odlic...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 дек 15:27Plac

Se prodava plac vo vizbegovo Na kacanicki pat 5500 kf Tel.072 222 ...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 дек 13:35СЕ ПРОДАВА НИВА - ПЛАЦ

Се продава плац во близина на царински терминал Стенковец на идеална ...


45 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

09 ное 19:24prodavam obla gragja za podopiraci za krovovi i dr

razni dimenzii i dolzini cena od 12o den do 450 den


120 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Новоградба

07 ное 23:07Страна 5 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам