Чучер Сандево
                           
224 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продаваат ниви

Се продаваат ниви во катастарска општина Визбегово место викано Коњск...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 ное 14:54Промовирано

Плац-Нива 1397m2 реон Визбегово општина Чучер сандево

Продавам плац во градежен реон,со површина од 1397м2,општина Чучер Са...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мај 17:18Ниви во кучевиште- вон гард

Се продаваат 4 ниви во кучевиште вон град *место викано Опловци 163...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мај 11:18Plac vo Vizbegovo 6500 m2

Plac vo Vizbegovo 6500 m2 na atraktivna lokacija. Gradezno zemjiste i...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

15 фев 20:56Se prodava niva/plac vo vikend naselba Goliovo

Se prodava niva/plac vo vikend naselba Goliovo na pat kon Mirkovci, d...


21.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 јан 18:57KAČANIČKI PAT prv red na asfalt

Kaj bazata na Granit direktno na asfalt moze zamena kontakt na m...


75 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јан 20:22Плац во Кучевиште

Се продава плац во С. Кучевиште со површина од 2230 м2. Карши црквата...


22 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јан 12:16Плац во С. Кучевиште

Се продава нива во С. Кучевиште со површина од 11 000 м2, погодна за ...


3 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јан 12:12Плац на Скопска Црна Гора

Продавам плацеви на Скопска Црна Гора во Сандево и Голиово. Цените с...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 дек 18:15Plac vo vizbegovo

Se prodava plac vo vizbegovo Na kacaniçki pat pozadi svislion Odlic...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 дек 15:27Plac

Se prodava plac vo vizbegovo Na kacanicki pat 5500 kf Tel.072 222 ...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 дек 13:35СЕ ПРОДАВА НИВА - ПЛАЦ

Се продава плац во близина на царински терминал Стенковец на идеална ...


45 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

09 ное 19:24prodavam obla gragja za podopiraci za krovovi i dr

razni dimenzii i dolzini cena od 12o den do 450 den


120 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Новоградба

07 ное 23:07ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО НАСЕЛБА РАДИШАНИ

Се продава плац од 1000 м2 во населба Радишани (кај водоводот). Плацо...


20.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

14 окт 12:09KAČANIČKI PAT prv red na asfalt

Dve parceli vo Stenkovec, pred bazata na Granit, vo prv red na sam as...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 сеп 22:58Се продава еднособен стан 44м2 (нова градба) во Карпош

Се продава еднособен стан во нова зграда (2019). Станот е на 3ти спра...


46.200 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Станови

26 авг 11:52PLAC NA UL. BEL KAMEN RADISANI

Se prodava 450 m2 plac vo naselba Radisani ul.Bel Kamen So cisti dok...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јул 12:03Plac na Cardak

Prodavam plac do kafanata Cardak, Mirkovci, izvonredna polozba, so st...


19.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

30 јун 09:40Se prodava niva vo selo kuceviste

Prodavam niva vo selo kuceviste po noviot pat od kucevacka bara pod c...


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 јун 22:04NIVA VO STENKOVEC 1422m2

HITNO!!! se prodava niva plac vednas do magistralniot pat (kacanicki ...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 јун 15:14KAČANIČKI PAT - Menuvam ili Prodavam

Odlicna lokacija vo Stenkvec,vo prv red paralelno so Magistralata, di...


65 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 јун 14:26Se prodava plac

Prodavam plac vo vikend naselba goliovo blizu cardak. So izlez na gla...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

31 мај 18:45Itnoo plac od 2964m2

Prodavam plac od 2964m2 kaj cardak. Placot e so kompletna dokumentaci...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

31 мај 18:41Атрактивен плац на Јадранска магистрала

Се продава атрактивен плац на Јадранска магистрала, до Еуро бетон. З...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

30 мај 00:32Продавам Плац

Продавам плац во Оризарска Рупа.


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мај 13:09Страна 6 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам