Чучер Сандево
                   
203 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Плац во викенд населба Бањани 612м2

Катастарска парцела: 686/1 Катастарска општина: БАЊАНЕ Имотен лист...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 11:20PRODAVAM LOZJE VO SKOPSKA CRNA GORA

Lozjeto se naogja vo atar na selo Banjani. Ima 600m2 Cena :3000evra


3.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 10:41Plac vo Kuceviska Bara

Продавам плац во Кучевишка Бара, месноста Горни Ливади, на сам пат, и...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

31 авг 21:47Niva na kacanicki pat KO Gluvo Brazda KP 1670 i 1671

Ja prodavam celata niva, ne se deli. Cena 60 evra/m2. Vkupna povrsin...


60 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 авг 21:28Niva Dancov Brest KO Gluvo Brazda KP 3183/1-4 Kacanicki pat

Se prodava niva na sporeden pat, kaj Dancov Brest kacanicki pat. Cena...


100 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 авг 21:28Plac Stenkovec/Kacanicki pat

Se prodava plac vo blizina na Stenkovec/Kacanicki pat so povrsina od ...


45 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 авг 14:07Plac pogoden za se

Placot se naoga na 400 m od raskrsnicata kaj restoran Cardak i vila V...


5 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 16:05Se prodava plac niva vo selo Gorno orizari

Se prodava plac niva vo selo Gorno orizari od 1974m2 placot e deliv v...


23 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 14:16Prodavam plac vo Kuceviska bara 1100m2

Prodavam plac vo Kucevska Bara 1100m2 blizu obikolnicata i rekata Ser...


25.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 авг 13:00Se prodava odlicen plac na top lokacija Vizbegovo

Se prodava zemjiste od 11423 m2 na odlicna lokacija do magistralniot ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 авг 10:39Plac industriska zona idealen za magacin

Се продава градежно земјиште идеалено за магацин и било каков друг би...


32 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

15 авг 13:00Se prodava plac na sama obikolnica stenkovec

Plac od 1740 m2 so izlez na pat imoten list kp2475/1 ko gluvo brazda ...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 авг 09:56Se prodava plac naselba radisane Bel Kamen

Prodavam plac naselba radisane Bel Kamen placov e vo Gradezen reon be...


14.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 авг 22:38Парцела во с.Бањане

Се продава парцела во Општина Чучер Сандево село Бањани К.О Бањане...


10.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 авг 13:00Prodavam plac vo bardovci po 500m2 moze i cel

Plac vo bardovci moze na pomali parceli


45 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 авг 23:31Niva Gluvo Brazda

Se prodava niva od 2492 m2 vo Gluvo Brazda mesto vikano Gradiste.Cena...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јул 08:58Niva vo Gluvo Brazda

Se prodava niva od 2492 m2 vo Gluvo Brazda mesto vikano Gradiste


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јул 08:25Kupuvam plac, niva do 3evra m2.

Ponudete plac do 3 evra za 1m2.


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јул 11:23СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО МИРКОВЦИ

Се продава плац во Мирковци од 1750м2 во близина на школо, градинки и...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јул 12:20Понудете нива, плац до 3 евра м2.

Купувам нива, плац до 2000евра.


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 јул 13:54Plac vo Cucer Sandevo vo blizina na osnovnoto uciliste

Placot se naogja vo blizina na osnovnoto uciliste "Aleksandar Urdarev...


26 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

14 јул 13:39Се продава земјиште од 4.755 м2

Градежно неизградено земјиште од 4.755 м2 во КО Глуво - Бразда, Општи...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 јул 12:08Plac vo vikend naselba Pobozje

Се продава плац во викенд населба Побожје, на Скопска Црна Гора. Плац...


18.490 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 јул 09:13Prodavam plac vo Skopska Crna Gora

Se prodava plac od 720 m2 vo SCG, mesto vikano Golievo. Placot e na o...


16.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 јул 20:54Se prodava plac vo Selo Mirkovci 573m2

Се продава плац во Село Мирковци со добра местоположба, блиску до гла...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јул 22:32Se prodava plac vo Pobozje vikend naselba 2476m2

Се продава плац во Село Побожје викенд населба со површина од 2476m2....


12 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јул 22:28Se prodava plac vo Skopska Crna Gora - Goliovo 765m2

Се продава плац во Голиово со површина од 765m2. Контакт: 075 445 ...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јул 22:22Плац во Голиово Чучер Сандево

Се продава земјиште/плац од 1645 m2 со пристапен пат 643 m2 во област...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јун 15:02Се продава градежно земјиште на сама обиколница Стенковец

Се продава трансформирано земјиште на самата обиколница Стенковец, К...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јун 11:42Продавам плац во Чучер Сандево

Продавам плац во Оризарска рупа, Мирковци, Чучер Сандево, број на пар...


30.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 јун 16:27Se prodava zemjiste/plac pomegju g. Orizari i Brazda

Се продава земјиште/плац од 1256m² во областа помеѓу горно Оризари и ...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 јун 15:24Се продава плац во Мирковци

Се продава плац во Мирковци со можност за објект од 680м2 - По+Пр+1. ...


70.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 јун 11:04Продавам плац на Скопска Црна Гора

Одличен за викендица, во близина на Ресторан Чардак и вила Весница, А...


16.990 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 јун 21:50Plac vo brazda

Prodavam placevi od 600m2 vo Brazda po' cena od 25e.od m2 za info. Ja...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 јун 20:56Se prodava plac do aerodrom Stenkovec

Se prodava plac do aerodrom Stenkovec so moznos za gradenje .do placo...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 јун 11:06Plac Pobozje prekrasen pogled

Gradezno, moze podelba na dva placa po 1000m2 broj 153 na skica od ka...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

09 јун 21:25Prodavam plav

Prodavam plac vo Skopska Crna Gora od 2700 m2 posle Cardak' mesto Bla...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 јун 14:56Niva vo Vikend naselba Pobozje

Se prodava niva od 886m2 vo vikend naselba Pobozje.


20.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 јун 13:43Под Итно се продава ливада 525 м2

Ливада во Кучевишка Бара општина Чучер Сандево на рамно место на 100 ...


10.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јун 00:30Prodava niva do novata obikolnica blizu k. bara

nivata se naoga na obikolnica skopje megu butel kluckata i orizari kl...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мај 07:01Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам