Чучер Сандево
                   
204 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ВОЛКОВО

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ВОЛКОВО ОД 982 М2 БЛИЗУ ОБИКОЛНИЦА ВО ГРАДЕЖЕН РЕО...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 јул 12:01Se prodava niva/plac vo Kucevacka bara

Vo opstina Cucer Sandevo, na pocetok od Kucevacka bara blisku do klu...


10 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 јул 19:19Plac Niva se prodava na atraktivna lokacija stenkovec

Placot nivata se naoga do sportskiot aerodrom stenkovec potocno kaj b...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 јун 21:24Се продава плац

Се продава атрактивен плац на Јадранска Магистрала (Качанички пат)


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 мај 14:22PRODAVAM ATRAKTIVEN GRADEZEN PLAC VO MIRKOVCI BRAZDA 2180m2

ODLICEN PLAC 2180m2 EKSTRA LOKACIJA CIST VOZDUH NA SAMO 15min OD ...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 мај 13:00Плац во индустриска зона Визбегово

Плацот е во зоната на Визбегово, Месност викана Шамак, (парцела 2431)...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мај 08:32Плац во индустриска зона Визбегово до Аеродром Стенковец

Се продава плац во градезна зона Визбегово, веднаш до аеродромот Стен...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мај 08:32Plac vo radisani so mala vikendica. 15 evra m2

Нива од 4500м2 со мала куќичка, вода и можност за струја, блиску до...


67.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

12 мај 11:39STENKOVEC(AERODROM)

Plac na samata pista na aerodromot Stenkovec! Pogoden za hangar ili d...


18 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 мај 22:59се продава нива

се продава нива во бродец на почетокот во селото, цена 8 евра, број н...


8 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мар 23:16Plac vo goliovo

Prodavam plac vo goliovo 2200 kvadrati industriski reon KP3585 blizu ...


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мар 09:34KUPUVAM ZEMJODELSKO ZEMJISTE

Kupuvam zemjodelsko zemjiste vo okolina na Pobozje, Ljubanci, Kuchevi...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 фев 09:02Se prodava plac vo bel kamen 445m2

Se prodava plac vo bel kamen 445m od benziskata okta prema kucevacka ...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 фев 12:44Se prodava atraktiven plac na Kacanicki pat vo Stenkovec

Pokraj placot ima pristapen nov, asfaltiran pat vo dolzina od 150 met...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 фев 20:33Градежно земјиште – Глуво Бразда (Стенковец)

Градежно земјиште – Глуво Бразда (Стенковец) 8,902m2 – Се продава €5...


52 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 фев 14:47PLAC VO GRADEZEN REON

Se prodava plac vo Goliovo vo neposredna blizina na Cardak/Mirkovci v...


31 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 дек 16:13NIVA/ZEMJISTE

Se prodava niva/zemjiste vo mesto nareceno Grusje vo atar na selo Kuc...


12 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 дек 16:13Купувам плац во опш.Чучер-Сандево

Купувам градежен плац од 500-600m2 во реон на Мирковци (Чардак), Браз...


5.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 дек 19:11PRODAVAM PLAC NIVA

prodavam niva vo selo gornjani vo vikend naselba na mirno i tivko me...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 дек 13:09odlicen plac na kacanicki pat

placot e transformiran.


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 ное 21:39se prodava plac 2200m2

do aerodrom stenkovec do sama obikolnica


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 окт 18:40plac vo bardovci vizbegovo

dva placa eden vo vizbegovo i 1 vo bardovci tel 075252 085


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 сеп 00:08Radishani - Bel kamen

Prodavam plac vo Radisani- Bel kamen so cist imoten list i karakter n...


30.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 сеп 11:25Plac vo Vizbegovo kaj aerodrom Stenkovec

Se prodava plac od 2534m2 vednas pozadi aerodrom Stenkovec.Cenata e p...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 сеп 13:49Kacanicki pat-Stenkovec

950+2150 m2 Prv red do pat Cena po dogovor, moze i kompenzacija ...


55 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 сеп 17:27Атрактивен плац во Визбегово

Се продава атрактивен плац во индустриската зона во Визбегово со дозв...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 авг 18:09Се продава нива во општина Чучер Сандево (градежен реон)

Се продава нива во општина Чучер Сандево (градежен реон) 6080 м2


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

31 јул 15:03PLAC 1550m2 kaj OBIKOLNICATA , IND.ZONA VIZBEGOVO SKOPJE

PLAC SE PRODAVA , a može i 1550 m2 : 34/46/46/34 , dokolku gradite vo...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јул 15:16PLAC SE PRODAVA IZM. JADRANSKA MAGISTRALA i OBOKOLNICATA SK-

PLAC/NIVA 2700 m2 : 34/74/90/40 SE PRODAVA VO MIRNA I ČISTO EKOLOŠKA...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 јул 13:58NIVA SE PRODAVA reon REKA s.BRAZDA (S.C.G.) SKOPJE

NIVA 453m2 : 9m / 50m SE PROODAVA 300 m PODOLU OD ARH. LOKALITET BRA...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јул 12:36Plac vo Radisani Плац во Радишани

Prodavam plac vo Radisani na ul.Bel Kamen, na okolu 500 metri od benz...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 јул 19:25PRODAVAM 5ha ZEMJISHTE VO VIZBEGOVO

Zemjishteto se naogja vo Vizbegovo,Kachanichki pat na patot kon Kosov...


85 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

13 јул 12:01Купувам плац во Чучер Сандево

Купувам плац во Чардак до 8.000 ЕУР до 600м2. Лидија.


8.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јун 14:19Се продава плац!

Се продава плац - градежно земјиште во населено место Кучевишка бара,...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 јун 08:54se prodava plac

Se prodava plac vo blizina aerodrom stenkovec.


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мај 22:02Плац-Нива 1397m2 реон Визбегово општина Чучер сандево

Продавам плац во градежен реон,со површина од 1397м2,општина Чучер Са...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мај 17:18Ниви во кучевиште- вон гард

Се продаваат 4 ниви во кучевиште вон град *место викано Опловци 163...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мај 11:18Plac za prodazba

Se prodava niva 8700 m pokraj avtopat vo blizina na tehnicki pregled....


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 мај 16:17Plac vo Vizbegovo 6500 m2

Plac vo Vizbegovo 6500 m2 na atraktivna lokacija. Gradezno zemjiste i...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

15 фев 20:56Se prodava niva/plac vo vikend naselba Goliovo

Se prodava niva/plac vo vikend naselba Goliovo na pat kon Mirkovci, d...


21.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 јан 18:57Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам