Чучер Сандево
                   
203 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Плац во Кучевиште

Се продава плац во С. Кучевиште со површина од 2230 м2. Карши црквата...


22 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јан 12:16Плац во С. Кучевиште

Се продава нива во С. Кучевиште со површина од 11 000 м2, погодна за ...


3 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 јан 12:12Плац на Скопска Црна Гора

Продавам плацеви на Скопска Црна Гора во Сандево и Голиово. Цените с...


1 МКД
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 дек 18:15Plac vo vizbegovo

Se prodava plac vo vizbegovo Na kacaniçki pat pozadi svislion Odlic...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 дек 15:27Plac

Se prodava plac vo vizbegovo Na kacanicki pat 5500 kf Tel.072 222 ...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 дек 13:35СЕ ПРОДАВА НИВА - ПЛАЦ

Се продава плац во близина на царински терминал Стенковец на идеална ...


45 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

09 ное 19:24Plac vo kucevacka bara

Se prodava plac vo k.bara so imoten list do glavna ulica.. Imoten li...


111.111 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 ное 13:02ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО НАСЕЛБА РАДИШАНИ

Се продава плац од 1000 м2 во населба Радишани (кај водоводот). Плацо...


20.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

14 окт 12:09KAČANIČKI PAT prv red na asfalt

Dve parceli vo Stenkovec, pred bazata na Granit, vo prv red na sam as...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 сеп 22:58PLAC NA UL. BEL KAMEN RADISANI

Se prodava 450 m2 plac vo naselba Radisani ul.Bel Kamen So cisti dok...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 јул 12:03Plac na Cardak

Prodavam plac do kafanata Cardak, Mirkovci, izvonredna polozba, so st...


19.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

30 јун 09:40Se prodava niva vo selo kuceviste

Prodavam niva vo selo kuceviste po noviot pat od kucevacka bara pod c...


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 јун 22:04NIVA VO STENKOVEC 1422m2

HITNO!!! se prodava niva plac vednas do magistralniot pat (kacanicki ...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 јун 15:14KAČANIČKI PAT - Menuvam ili Prodavam

Odlicna lokacija vo Stenkvec,vo prv red paralelno so Magistralata, di...


65 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 јун 14:26Se prodava plac

Prodavam plac vo vikend naselba goliovo blizu cardak. So izlez na gla...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

31 мај 18:45Itnoo plac od 2964m2

Prodavam plac od 2964m2 kaj cardak. Placot e so kompletna dokumentaci...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

31 мај 18:41Атрактивен плац на Јадранска магистрала

Се продава атрактивен плац на Јадранска магистрала, до Еуро бетон. З...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

30 мај 00:32Продавам Плац

Продавам плац во Оризарска Рупа.


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мај 13:09se prodavaat 2 placa

se prodavaat 2 placa pod broj 3428 i 2740 vo s.Brazda do glaven pat p...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мај 21:22Се продава нива во Чардак

Се продава нива во Чардак,градежно земјиште,струја,вода


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 мај 18:05Нива над Шуто Оризари

Се продава нива во атарот на населба Шуто оризари во близина на џиди ...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 мај 22:07Плац во Мирковци

Се продава плац во Мирковци чардак со чиста документација 3000 m2 со ...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 мај 15:27Kuceviste lozje

staro lozje vo atar ne selo Kuceviste vo pravec kon Kuceviska bara , ...


10 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 апр 10:15Plac 1700 m2 Stenkovec

Се продава плац градежно земјиште 1700 m2 со можност за плус 3000 m2 ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 мар 20:32seprodava plac vo bel kamen radisani

se prodava plac vo bel kamen radisani 5500 m2 cena po dogovor


5 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мар 00:22KAČANIČKI PAT - Menuvam ili Prodavam

Moze zamena so ponovi Avtomobili, Stan ili dr. + vasa doplata Senao...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

15 мар 16:08Plac Kucevacka Bara industriska Zona 1000 m2

Se prodava plac vo kucevacka bara 1000 m2 placot spaga vo lesna indus...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 фев 15:24plac-niva kaj stenkovec na sam pat

prodavam plac so imoten list izleguva na pat parcelata se vodi pod br...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

14 фев 09:52Se prodava gradezno zemjiste na sama obikolnica Stenkovec

Se prodava transformirano gradezno zemjiste na samata obikolnica Sten...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

14 фев 09:52Niva vo Goliovo

Se prodava niva kaj vikano mesto GOLIOVO. Katastarska opstina Mirkovc...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 јан 21:39se prodava parcela vo gradezen reon

parcelata e do skolskiot aerodrom juri gagarin na samiot asfalten pat...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 дек 16:32Се Продава Плац со Викендица во Мирковци

Се продава викендица од 36м2 на плац од 1800м2 во Мирковци. Куќата им...


37.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 дек 15:13Se Prodava Plac vo Novo Selo

Se prodava plac vo Novo Selo od 2603m2, kade se predvideni za gradba...


85 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 дек 14:39Se Prodavaat Placovi vo Mirkovci

Se prodavaat dva placa vo Mirkovci 767m2 i 759m2 za povolna cena od ...


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 дек 13:03Се Продава Плац во Мирковци

Се продава плац во Мирковци 614м2 со можност за објект од 680м2-де...


80.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 ное 17:46Plac vo Bel Kamen / Плац во Бел Камен

Се продаваат два плаца во градежен реон во Бел Камен населба Радишани...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 ное 10:05Плац на сцг

Се продаваат повеќе плацови на Скопска Црна Гора ( Голиово, Чардак и ...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 ное 20:09Se Prodava Plac vo Vizbegovo

Se PRODAVA PLAC vo Vizbegovo- Kacanicki Pat od 13 539m2 koj e sost...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

31 окт 13:07Kuka od 100m2 so dvor 1560m2 kaj Stenkovec

Prodavam kuka od 100m2 so dvor od 1560m2 kaj strelisteto Stenkovec (i...


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

18 окт 16:29Градежно земјиште во Чардак

Се продаваат 1300 м2 градежно земјиште во Чардак, карши манастирот Св...


13 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

01 окт 17:03Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам