Кривогаштани
                   
396 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mazda CX-7D 4x4 nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭Mazda CX-7 2.2D 4x4🇨🇭🇨🇭 Uvezena od svajcarija so plateni...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 сеп 21:56Промовирано

Peugeot speedfight 3 Rs Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Uvezena od svajcarija plateni davacki komplet do registra...


1.499 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Мопеди (под 50 cc)

29 сеп 21:56Промовирано

VW Polo 1.0 MPI so ATES PLIN , Klima Ladi (punto,corsa,lupo)

🟢VW Polo 1.0 MPI so ATESTIRAN PLIN (dizna sistem)      Mnogu ekonomi...


2.299 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.300 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 11:18Opel Corsa 1.0 12v vo PERFEKTNA SOSTOJBA (polo,punto,matiz,)

❇️Opel Corsa 1.0 12v 1999 Godina ■Vo Odlicna Sostojba ■Od Oprema Po...


1.499 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.599 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 11:18BMW e46 320D , Klimatronik , Odlicno Zacuvano (polo,punto)

❇️BMW e46 320D 100kw 136ks 1999 Godina ➡️Moze Zamena za Poevtino Voz...


3.199 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.400 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 10:11Audi A4 1.9 TDI 66kw 90ks , KLIMATRONIK ,(passat,polo,punto)

❇️Audi A4 1.9 TDI 66kw 90ks 1997 Godina ➖️Kolata e vo Perfektna Sost...


2.599 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.799 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 10:10Seat Ibiza 1.0 MPI vo Perfektna Sostojba (polo,punto,corsa)

♾️Seat Ibiza 1.0 MPI 2000 Godina ➖️Kolata e vo Top Sostojba so 134....


1.599 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.700 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 10:10AUDI A4 2.0 TDI 105 KW 143 KS 2008 GODINA

Prodavam audi a4 2.0 tdi 105 kw 143 ks proizvedena 2008 godina. Kolat...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 09:56VW GOLF 5 1.9 TDI 77 KW 105 KS 2005 GODINA

Prodavam vw golf 5 1.9 tdi 77 kw 105 ks proizvedena 2005 godina. Kola...


3.800 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 09:56AUDI A4 1.9 TDI 96 KW 131 KS 2001 GODINA

Prodavam audi a4 1.9 tdi 96 kw 131 ks proizvedena 2001 godina. Kolata...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 09:56SEAT IBIZA FR 1.9 105KS 77KW 2009

SEAT IBIZA FR 2009 1.9 105 CENA 5200€ MOZE ZAMENA 📲076337899📱 👉...


4.800 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
5.200 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 02:15BMW COUPE 630CI 630 630i 2007 272KS

BMW 630CI 2007 COUPE MOZE ZAMENA 📲0763378999📱 ✍🏻SPORT KOPCE ✍�...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 02:13OPEL ASTRA 1.4 BENZIN/PLIN KARAVAN

ALFA ROMEO 156 1.9JTD 1999 77KW ODLICNA ZA POCETNIK ZA KESS EKSTRA ...


1.600 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 02:13RANGE ROVER SPORT 2.7HSE 2008 STAKLO

LAND ROVER SPORT 2.7 HSE 2008 MOZE ZAMENA 📲076337899📱 VOZILOTO E ...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 02:13Bandasi za opel 13 4 ×100

Bandasi za opel 13 4 ×100 Tel za kontakt 077 824 661


2.400 МКД
или предлог цена
Вчера 23:21delovi za pezo 206 1.9 obicen dizel 99g klima

pezo 206 delovi 1.9 obicen dizel 99g klima Motorot i trapot gi nemam


1 €
или предлог цена
Вчера 23:21Se prodava toyota corolla verso

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana e cela godini napraven e se...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 12:15Skoda Octavia 1.6 75ks Benz/Plin

Napraven kompet servis Atest Plin Ekstra zimski gumi Potrosuvack...


1.600 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 12:02Jugoslovenski krimleri razlicni dimenzii

Nezamenliv kvalitet. Povejke informacii telefonski


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

Вчера 11:12Beogradski drljaci trojki i cetvorki

Spremni direkno za na niva. Kvalitet nezamenliv. Povejke informacii t...


1 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

Вчера 11:10Golf 5 2.0 TDI 140 ks

Golf 5 , Passat B6, audi A3 Golem izbor na rezervni delovi Telephon...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:09Delovi za Opel Astra gtc 1,8 benzin

Delovi za Opel Astra gtc 1,8 benzin Kozen interier 070 919 455 tel...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:08GUMI KUMHO 235/60/17 17KI

Zdravi pravi


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 01:57CELICNI BANDAZI 5x100 15Ki VW SEAT AUDI SKODA BANDASI FELGI

Zdravi pravi


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 01:56MERCEDES BENZ E270CDI AVANTGARD AVANTGARDE E270 CDI 2003

Ispravno se do posledno kopce


5.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

02 окт 23:28REZERVNA GUMA 5x112 16KA MERCEDES VW AUDI SEAT REZERVA 16

Komplet so kluc digalka


5.500 МКД
или предлог цена
02 окт 23:18Fiat Punto 1.9 jtd

Se prodava fiat punto 1.9 jtd 2000 god registrirano do 07.09.2023 vo ...


1.350 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

02 окт 22:41Se prodava Imt 533

Imt 533 so dokumenti dve lameli odlicna sostojba


2.600 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

02 окт 22:40Kia Sorento 2.5 crdi 4x4

Prodavam kia sorento 2.5 crdi 4x4, so kozen enterier, skoro novi zims...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

01 окт 12:33Mercedes Sprinter 311 cdi 80kw 110ks

Се продава товарно комбе Мерцедес Спринтер 311 cdi 80kw 110ks 2009 го...


9.100 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Комбиња

01 окт 11:31bandasi felni BMW 5x120 so letni gumi

se prodavaat 4 isti bandasi so se gumi, moze i odelno bandasite se vo...


199 €
или предлог цена
01 окт 10:33poluprikolka SCHWARZMULLER ekstra

Se prodava poluprikolka schwarzmuller 2003god vo odlicna sostojba na...


5.300 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Приколки

01 окт 10:33Ksenon farovi za golf 4

Se prodavaat ksenon farovi so lupi vo ispravna sostojba komplet sose ...


59 €
или предлог цена
01 окт 10:33Rezervna guma 5x112 18ka

5x112 18ka


5.500 МКД
или предлог цена
01 окт 09:23AUDI Q7 3.0TDI F1 2007 3.0 REG.KARTON 06.2023 NOVI GUMI

AUDI Q7 2007 F1 3.0TDI MOZE ZAMENA 076337899 REG SO ZELELEN.KARTON...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
13.000 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

01 окт 01:20VOLVO C30 1.6 2008 BENZIN/PLIN 74KW ZA POCETNIK

VOLVO C30 1.6 100KS BENZIN PLIN 2008 ZA KESS 3300€ MOZE ZAMENA DRUG...


3.300 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

01 окт 01:20VW PASSAT 1.9 1.9TDI 2000 REGISTRACIJA 06.2023

PASSAT 2000 1.9 110KS ZA KES EKSTRA CENA❗️ MOZE ZAMENA 📲07633789...


1.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

01 окт 01:19GUMI TIGAR 2022 M+S 195/65/15 15KI KAKO NOVI

Kako Novi 2000 po guma fiksno 4 parcinja


8.000 €
или предлог цена
01 окт 01:19REZERVNI GUMI ZA SITE TIPOVI NA VOZILA REZERVNA GUMA

Za site tipovi na vozila komplet so kluc i digalka


1 €
или предлог цена
01 окт 00:12СЕ ПРОДАВА ТРАКТОР ИМТ 539 ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА 1997 ГОДИНА

Се продава трактор имт 539 1997година со документи во одлична состојб...


5.300 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

30 сеп 19:15Nissan Micra 1.4

NISSAN MICRA 1.4i 65KW/88KS 2007 GOD. UVOZ OD SHVAJCARIJA; SE...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

30 сеп 13:59Fiat Croma 1.9JTD 16V

So full oprema -BORD KOMPJUTER -SERVO -CENTRALNO -ESP -ABS ...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

30 сеп 13:59Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам