Кривогаштани
                   
396 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot speedfight 3 Rs Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Uvezena od svajcarija plateni davacki komplet do registra...


1.499 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Мопеди (под 50 cc)

29 сеп 21:56Промовирано

Mazda CX-7D 4x4 nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭Mazda CX-7 2.2D 4x4🇨🇭🇨🇭 Uvezena od svajcarija so plateni...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 сеп 21:56Промовирано

REZERVA ZA OPEL 4x100 VECTRA CORSA

zdrava prava


1.500 МКД
или предлог цена
28 јун 14:49REZERVA 5x100 ZA VW SEAT SKODA

komplet


50 €
или предлог цена
28 јун 14:48Slovenski Krimler so ezovi

Krimlerot e 2,2m sirina i ima novi nozina. Spremen za na niva


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

27 јун 09:16Slovenska kopalica so tri reda

Kopalicata e srempa direkno za na niva. Kopa Grli


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

27 јун 09:16VW Passat CC 2.0TDI

Ima panorama, kozen enterier, novi gumi, vossen 19". Vo ekstra sostoj...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

25 јун 16:19Intercooler za Scania 114 124 144 164

Se prodava interculer za scania interkulerot e lepen no e vo odlicna...


75 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

24 јун 00:03Renault 4 tl

Se prodava Renault 4 Za poveke info na br:076-602-709 dimce


400 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

23 јун 17:44Renault 4tl

Se Prodava Renault Ispravna sostojbaa Neregistrirano Za poveke in...


500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

23 јун 17:43Zmaj 142

Se prodava kombajn Zmaj 142 vo odlicna sostojba spremen za zetva so s...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Комбиња

19 јун 22:02CONTINENTAL KOMPRESOR ZA PUMPANJE GUMI SO TECNOST NOV

NOV


2.500 МКД
или предлог цена
15 јун 21:19STOPOVI ZA BMW E60 5 KA SERIJA 5KA STOPOJ 520 530d 535d 525d

ZACUVANI ISPRAVNI


100 €
или предлог цена
15 јун 12:57ROLETNA ZA BAGAZ ZA TOURAN ZAVESA CERADA BAGAZNIK

ispravna


50 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Авто делови и Авто Опрема / Багажник

10 јун 20:33ROLETNA ZA BAGAZ ZA SHARAN CERADA ZAVESA

ispravna


50 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Авто делови и Авто Опрема / Багажник

10 јун 20:31Slovenski krimler so 13 guski

Krimlerot e servisiran so novi nozinja, spreman za na niva


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

10 јун 07:36REZERVNA GUMA 5x112 5x100 5x120 4x100 4x108 REZERVNI GUMI

KOMPLET SO KLUC I DIGALKI MOZE I ODELNO


1 €
или предлог цена
07 јун 03:09КОЛИЧКА ЗА ТУТУН

Се продава количка за тутун добто зачувана со нови гуми


4.500 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Останато

03 јун 07:59se prodava Opel Astra

se prodava Opel Astra GTC


3.200 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 мај 16:39Opel Astra GTC 1.9 Dizel 88kw / 120ks Registrirana do 09.11

Se prosava 078427212


3.200 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 мај 11:57Opel Astra GTC 1.9 Dizel 88kw / 120ks Registrirana do 09.11

078427121


3.200 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 мај 11:49Plugovi Jugoslovenski i Prikolka za Traktor

Prikolka za Traktor so nosivost do 1,5T cena - 580€ Plugovi Jugoslov...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

27 мај 12:51REZERVA 5x120 BMW INSIGINA 16KA KOMPLET DIGALKA KLUC

KOMPLET


4.500 МКД
или предлог цена
21 мај 02:15BMW X3 GUMENA PATOSNICA ZA VO GEPEK BAGAZ BAGAZNIK

nova


2.000 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Авто делови и Авто Опрема / Багажник

20 мај 00:16ROLETNA CERADA BMW 316 318 320 325 330 E91 GEPEK BAGAZNIK

ispravna


3.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Авто делови и Авто Опрема / Багажник

19 мај 23:22ROLETNA ZAVESA CERADA BMW X5 BAGAZ GEPEK BAGAZNIK

ispravna


100 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Авто делови и Авто Опрема / Багажник

19 мај 23:20RENO 4 TL 80.000KM

VO VOZNA SOSTOJBA


400 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

13 мај 02:29Aprilia rs rs4 derbi gpr bandaz

Bandazot e kako nov gumata ne e vozena 070 423 798


1 €
или предлог цена
06 мај 16:53Aprilia rs Rs4 50 125 Derbi gpr bandaz bandas

Gumata ne e vozena


1 €
или предлог цена
06 мај 16:53Bos so zupcanik

Bos so se zupcanik za 539 imt vo ispravna sostojba za povejke informa...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

04 мај 09:21Prodavam AUDI A4 1.9TDI

⚫Prodavam AUDI A4 1.9TDI 90ks ⚫Registrirano do 9ti mesec ⚫Smeneta l...


1.650 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

26 апр 13:29Vodna pumpa za Mercedes Actros (Nova)

Pumpata e nova Frimatec Germanska Pasira na Actros mk1 mk2 077 636 ...


5.000 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Камиони

24 апр 22:38Peugeot Тhermo Кing

2000година Регистрирано до 02.2023 Гуми во одлична состојба Сервис...


2.900 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Комбиња

21 апр 13:00Se prodava nissan

Ispravna sostojba Mozhe zamenaa so vasha ili nasha doplata Dzvone...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

17 апр 11:18Beogradski drljaci cetvorka

Nezamenliv kvalitet


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

14 апр 20:11Viljuskar 3.5 t

Виљушкарот е во одлична состојба. Тежина на кревање товар до 3.5 то...


1 €
или предлог цена
12 апр 18:59Ford fordson

Delovi tel 071722520


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

10 апр 19:15Hamachi LIFAN 50_2A 4T vidi oglas

Motorot e vo perfektna sostojba bez nikakva maana, ist kako na slikit...


650 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Мотори (над 50 cc)

07 апр 21:41Guma 9.5 R28

Prodavam guma 9.5 R28 vo odlicna sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
03 апр 21:19Pumpi za voda

Prodavam dve kardanski pumpi za voda


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

03 апр 21:18Moto Kultivator

Prodavam moto kultivator Francuski so 3brzini + rikvers so freza,vo i...


200 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Останато

03 апр 21:18Sedista

Se prodavaat sedista edna 4ka edna 2ka i dve edinecni


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Комбиња

03 апр 21:18Страна 5 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам