Кривогаштани
                   
105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mazda CX-7D 4x4 nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭Mazda CX-7 2.2D 4x4🇨🇭🇨🇭 Uvezena od svajcarija so plateni...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 21:56Промовирано

MERCEDES C200 CDI 136 KS 2008G...AVANTGARDE...

➡️Mercedes C200 CDI 2008G Avantgarde ➡️Uvezen od Germanija ➡️Regist...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

15 јул 10:29Mazda 6 2.0-CiTD 103kw 140pk

☎️☎️ - 070599636 👉Мазда 6 2.0-CiTD дизел 103kw 140-hp. 👉Сервисна...


6.800 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

03 јул 14:07Mazda 6 2.0-CiTD 103kw- 140pk

☎️☎️ - 070599636 👉Мазда 6 2.0-CiTD дизел 103kw 140-hp. 👉Сервисна...


6.750 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

03 јул 14:02VW Passat CC 2.0TDI

Ima panorama, kozen enterier, novi gumi, vossen 19". Vo ekstra sostoj...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

25 јун 16:19Renault 4 tl

Se prodava Renault 4 Za poveke info na br:076-602-709 dimce


400 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

23 јун 17:44Renault 4tl

Se Prodava Renault Ispravna sostojbaa Neregistrirano Za poveke in...


500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

23 јун 17:43se prodava Opel Astra

se prodava Opel Astra GTC


3.200 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 мај 16:39Opel Astra GTC 1.9 Dizel 88kw / 120ks Registrirana do 09.11

Se prosava 078427212


3.200 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 мај 11:57Opel Astra GTC 1.9 Dizel 88kw / 120ks Registrirana do 09.11

078427121


3.200 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 мај 11:49RENO 4 TL 80.000KM

VO VOZNA SOSTOJBA


400 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

13 мај 02:29Prodavam AUDI A4 1.9TDI

⚫Prodavam AUDI A4 1.9TDI 90ks ⚫Registrirano do 9ti mesec ⚫Smeneta l...


1.650 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

26 апр 13:29Se prodava nissan

Ispravna sostojba Mozhe zamenaa so vasha ili nasha doplata Dzvone...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

17 апр 11:18Alfa Romeo 147 1.9 jtdm150 ks 2007g

Alfa Romeo 147 1.9 jtdm150 ks 2007 g Registrirana Uvezena od CH s...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

20 мар 06:25Prodavam kuka orginal za daewoo matiz , chevrolet matiz i sp

Prodavam kuka orginal za daewoo matiz , chevrolet matiz i spark.


3.500 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

13 мар 12:00VW Passat CC 2.0tdi

Ima panorama, kozen enterier, novi gumi, vossen 19". Vo ekstra sostoj...


10.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

14 фев 19:58VW Passat CC 2008 2.0tdi

Od oprema ima panorama, kozen enterier, novi gumi. Uvezena e od shvaj...


10.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

14 фев 19:50Opel Frontera 2.2 1998 4 X 4

Se prodava.....


4.100 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

28 јан 14:00Se prodava Mercedes E290 mozi i na deloj

Se prodava Mercedes E290 mozi i na deloj broj 072278007


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

19 дек 20:10SE PRODAVAT VW TOURAN TOP SOSTOJBA

VREDI DASE VIDI


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

19 дек 15:51Se prodava Mercedes E290

Se prodava Mercedes E290 za deloj broja 072278007


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

13 дек 15:24Se prodava Mercedes E290

se prodava mercedes e290 broj 072278007


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

13 дек 14:58Se prodava Mercedes E290

Cena po dogovor broj 072278007


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

09 дек 19:22delovi za rover 600 620

se so vi treba


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

24 ное 09:24Mercedes CLS 220

9 G-tronic Registriran cela godina, kolata e kako nova Moze prove...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

28 мај 09:17Se prodava

Se prodava peugeot 407 2004 god 200 dizel. Kompletno servisirana smen...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

21 мај 00:24Se prodava Renault Kangoo 1.6

Se prodavaat drzhaci za velosipedi Odlicen brend kupeni od CH i mno...


3.500 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

25 апр 21:36Pezo 206 sw 2.0 HDI - Prifakame Kriptovaluta

pezoto e odlicno.. pominata registracija.. klimatronik se si raboti s...


2.400 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

08 апр 13:04Se prodava Ml 320 2009 full oprema,redizajn dzipot e extra

Dzipot e vo extra sostojba,registriran e do 11 mescec,full oprema,bez...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

31 мар 21:22Renault Clio

Se prodava poradi kupuvanje na novo vozilo. Voziloto e vo super soso...


700 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

20 фев 17:09MERCEDES C 200 CDI

✅Automatic ✅Klima (extra) ✅Servo ✅Maglenki ✅Napraven servis pred ...


2.590 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

05 фев 15:25se prodava

Mercedes ML 270, vo odlicna sostojba, pali vozi, proverka kade sakate


5.200 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

02 фев 13:19BMW 520 karavan

Se prodava BMW 520 karavan, mnogu socuvano!!!


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

31 јан 20:17VW Touran 2006 2.0 tdi donesen od svajcarija

so ful oprema ima i dpf filter aluninski bandasi maglenki


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

03 ное 20:09GOLF 6-STYLE-2.0 tdi 2011

Se prodava Golf 6 2.0 Tdi 140ks God 2011 Registrirana do 02.2021...


9.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

15 мај 20:26Bmw 120d 163 🇨🇭

Reg.cella godina so zelen karton 2 para bandasi servis konplet naprae...


7 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

15 мај 20:26Mercedes E350 AMG edition full oprema

Kolata e vo besprekorna sostojba.


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

28 фев 19:52SE PRODAVA YUGO 55

YUGOто е во добра возна состојба и истото е регистрирано до 13ти март...


350 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

25 фев 20:45Mercedes Benz Ml 320cdi

-Ml320cdi-224ks-4matic -god.2006 -orginal 201500km -dva kluca -se...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

24 фев 19:35Opel korsa 1.3 cdti

Se prodava opel korsa 2008 god dizel so ful oprema so napraven servis...


3.800 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

21 јан 20:39golf 5.1.9.TDI. karavan 77kw

se prodava golf 5 tdi 77kw kravan vo super sostojba uvezen vo mart od...


5.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

17 јан 14:56Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам