Кривогаштани
                   
105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mazda CX-7D 4x4 nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭Mazda CX-7 2.2D 4x4🇨🇭🇨🇭 Uvezena od svajcarija so plateni...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 21:56Промовирано

Ford Fiesta 1.4 TDCI

Napraven golem servis, odlichno zachuvana Tel za kontakt: 075584766


3.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

08 дек 18:46golf 1 1.6 dizel

Golfot e Bez dokumenti Pali super motor mejnac karoseriski e skapan m...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

10 ное 20:41Vw passat full oprema zacuvan maksimallno 079250418

Prodavam vw passat 131hp reg cella god full oprema mozi zamena so moj...


3.200 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

21 сеп 12:28SE PRODAVA YUGO 45

Yugoto e vo odicna sostojba,odrzano i registrirano. Registrirano do ...


550 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

26 авг 16:24SE PRODAVA RENAULT SCENIC

Se prodava Renault Scenic 2.0 16 ventili registrirano so atestiran p...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

07 авг 10:00IZNAJMUVAM VOZILA ZA SEKAKVI PRILIKI

POVOLNO IZNAJMUVAM VOZILA NA ODREDENI VREME RASPOLAGAME SO: - MERCE...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

25 јун 17:06Mercedes 300d 3000kubici 90ks

..


1.200 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

14 јун 20:15Se prodava land rover

zipot e mnogu zacuvan ima napraven servis maslo filtri gumi novi pove...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

30 мај 10:47mini cooper

ce prodava mini cooper vo odlicna coctojba sevicirana tecnicka cont...


7.100 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

13 мај 10:59Fiat Bravo 1.6 Benzin/plin

Vo ispravna sostojba Cela godina registrirano


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

09 мај 15:50Opel Vectra 2.0 Benzin/plin

Kolata e vo ispravna sostojba so dizna plin


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

09 мај 15:45touran

odlicen touran klima servo novi gumi 7 sedista tel. 076956058


4.700 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

21 апр 19:07Hyundai ix35 184HP

Се продава Hyundai ix35 2011г. во одлична состојба со поминати само 5...


18.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

31 мар 14:35Touran 1.9 105 ps

Se prodava touran registriran 18 02 2019 za poveke info 075795041


4.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

21 фев 20:24Turan

Se prodava vo ekstra sostojba servis novi zimski gumi za poveke infor...


4.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

16 фев 18:44Fiat tipo 1.6 na delovi

Se prodava fiat tipo 1.6 na delovi i gi ima site potrebni delovi.


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

08 фев 14:36Fiat Uno 1.7D na delovi

Se prodava fiat uno na delovi i na nego e se ispravno.


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

18 јан 10:34Fiat Tipo 1.4 na delovi

Tipoto gi ima site potrebni delovi


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

18 јан 10:33Se prodava Ford Mondeo

Se prodava zachuvana


1.150 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

24 дек 21:41Mercedes-Benz E 350 CDI BLUE EFFICIENCY

Mercedesot e vo full komplet paket BLUE EFFICIENCY oprema sto ja pose...


22.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

21 ное 15:18Se prodava menuva

Golf 4 1.4 ispraven Pali vozi


1.400 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

21 ное 10:19Се продава Golf

Се продава


1.350 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

20 ное 00:39Touran 2.0 DSG

Touran 2.0 Automatic DSG 103 kw 140 ks 7 sedista Led svetla Mag...


4 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

02 окт 18:53Ford escort 1.8 dizel Top sostojba

Se prodava vo odlicna sostojba bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja vo...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

28 авг 14:56Se prodava LandRover

dzipot e mnogu zacuvan ima napraven servis maslo filtri gumi novi pov...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

04 авг 16:53Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам