6498 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL MOKKA 1.7 CDTI 4X4 2014GOD

KOLATA E 2014 GOD REGISTRIRANA E CELA GODINA I E 4X4 SO SERVISNA KNIS...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

SEAT IBIZA 1.2 TDI 2011GOD SO FUL OPREMA

SEAT IBIZA 1.2TDI 2011GOD SO FUL OPREMA ORGINAL NAVIGACIJA GARMIN RAD...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:12НОВ ОГЛАС
Промовирано

Chevrolet Kalos

Kolata e vo top sostojba,redovno odrzuvana i servisirana.Momentalnata...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

18 окт 22:42Промовирано

GOLF 5 1.9 TDI 2006 GOD

Golfot e vo odlicna sostojba Registriran cela godina do 11 mesec 20...


4.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.999 €
Прилеп

Автомобили

Денес 19:21Suzuki rmz 450cc

Se prodava i zamenuva suzuki rmz 450cc 2008 Pali vozi vo top sostoj...


2.100 €
или предлог цена
Денес 19:17MOTOR 2.7 TDI ISPRAVEN!!!

Odlicen


По Договор
или предлог цена
Денес 19:15VOLVO S40 V40 2002

Volvo s40 v40 na delovi podetalni inf 078 351 350 imam i novi delovi


1 €
или предлог цена
Денес 19:13Se prodava mercedes A 160 cdi.

Mercedes donesen od holandia.


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:59Se prodava Mercedes c 250 dizel.

Se prodava Mercedes c 250.turbo dizel.klimatronik.mozi zamena za pono...


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:59zvucnici za kola 10cm 13 cm 16 cm novi

novi zvucnici za kola 10 cm 850 denari 13cm 950 denari 16cm 1150 ...


850 МКД
или предлог цена
Денес 18:34PEUGEOT 508 *Mozi zamena*

PEUGEOT 508 2.0HDI 140KS 2012godina ● 6 brzini ● Dvozonski klimatroni...


8.499 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.700 €
Прилеп

Автомобили

Денес 18:27Vw TOURAN 1.9 TDI ***7 sedista****

VW TOURAN 1.9 TDI 90ks 7 sedista,6 brzini Tempomat,klima,servisiran...


4.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.599 €
Прилеп

Автомобили

Денес 18:27BMW 320i Coupe 12/2009

Makedonsko Auto!!! Bmw E92 320i Benzin 125kw/170ks 2009/2010 Potroshn...


9.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:20Volkswagen Golf V 1.4 бензин/плин во БЕСПРЕКОРНА СОСТОЈБА

Се продава Vw Golf 1.4 80кс бензин/плин Автомобилот е максимално за...


4.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:19Peugeot 207 1.6 бензин - ТОП СОСТОЈБА !!!

Се продава Peugeot 207 1.6 бензин во БЕСПРЕКОРНА СОСТОЈБА Колата е...


3.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:18DEUTZ FAHR AGROMAX 60

Deutz fahr 60. 4x4 078 826 896


14.300 €
или предлог цена
Денес 18:02IMT 539

SE PRODAVA IMT 539 vo ODLICNA SOSTOJBA BEZZ ZABELESKA PLUGOVI 755...


4.000 €
или предлог цена
Денес 17:27  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON 1.6TDI

SEAT LEON 1.6 TDI 2011/10 🟢☑️ KLIMA TRONIK 🟢 TEMPOMAT🟢 BORD KOM...


6.999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:14  НОВ ОГЛАС

Bandazi 5x100 so novi gumi 205/40/17

Aluminiumski Bandasi 5x100..57.1 centar Gumite se cisto novi letni s...


Денес 17:05Opel Astra J 1.7 CDTI

Za poveke informacii 077 832 039


5.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:03VW GOLF VI 1.6 TDI 77KW - 105KS (BLUEMOTION)

VW GOLF VI 1.6 TDI 105KS - TEAM BLUEMOTION EURO 5 2010 GODINA ...


8.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:32FORD FOCUS TITANIUM EXTRA ZACUVAN ZAMENA!!!

ZAMENA SAMO SO MALO KOLICE AMA DOMAJKINSKI ZACUVANO... MOZI PONOVA...


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:24VW Scirocco 2.0TDI - kupeno od Porsche Makedonija

Kolata e vo odlicna sostojba i e so site navremeni redovni servisi vo...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:20Suzuki Vstrom DL 1000 !!!

Se prodava Suzuki Vstrom DL 1000 Extra sosotojba 2005 godina Registir...


5.100 €
или предлог цена
Денес 16:12Opel Meriva !!! Extra

Se prodava Opel Meriva 2005 1.7 dizel , reg do 07 mesec 2023 4 novi g...


2.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:42  НОВ ОГЛАС

Audi A5 3.0 TDI Quattro

*Maksimalno zacuvan *Registriran do Maj 2023, so zelen karton *Zims...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:36MAN TGL 12.180

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 15:04Mercedes Atego 816 2010god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MERCEDES ATEGO 816 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 15:03MAN TGL 8.180 2011god

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 15:03Fiat Ducato 2.0 JTD

Se prodava... Reg do April/2023 4 novi gumi c oznaka tovarni Te...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 14:41Iveco 450

Iveco 450 2007god manuelen menuvac registrirano 078988000


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:40Bandasi 5x110 17ki

Bandasite so odlicni pravi ispravni izvadeni od opel


250 €
или предлог цена
Денес 14:36OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 2010 GOD

Kolata e vo odlicna sostojba so sredeni dokumenti do registracija


63 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
6.399 €
Прилеп

Автомобили

Денес 14:35Peugeot 308

Kolata e mnogu dobra ja ima seta oprema donesena mie od finska malku ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:23Се продава Хјундаи Акцент 2005 - неувезувано

Се продава Хјундаи Акцент произведен 2005 година во одлична состојба....


2.699 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:16SEAT IBIZA 1.2 TDI 2011GOD SO FUL OPREMA

SEAT IBIZA 1.2TDI 2011GOD SO FUL OPREMA ORGINAL NAVIGACIJA GARMIN RAD...


4 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:12  НОВ ОГЛАС

Gumi general novi 155 80 13 letni 70 55 65 4x108 4x100 4x98

155 80 13 GENERAL GT ALTIMAX COMFORT meka guma bez Kommentar Kako ...


1 €
или предлог цена
Денес 14:04  НОВ ОГЛАС

Opel Frontera 2.2

voziloto e vo odlicna sostojba bez nikakvi dodatni vlozuvanja


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:01  НОВ ОГЛАС

Gumi novi zimski TIGAR 185 65 14 4x108 4x100 5x100 175 70 80

186 65 14 TIGAR WINTER (ONE) 1 9mm shara '19g Gumite se glanc nov...


1 €
или предлог цена
Денес 14:00  НОВ ОГЛАС

Audi a3 2.0 tdi facelift

Prodavam audi a3 2.0 tdi 2009/2008 vo mk soobrajkajna.Kolata e uvezen...


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:00Peugeot 405 1.8 benz plin

Kolata e pali vozi,plin atest Reg 12/2022


400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:58  НОВ ОГЛАС

KOGEL 2011

Se prodava poluprikolka Kogel 2011godina, podizna osovina, paletar, r...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Приколки

Денес 13:57Mercedes-Benz O404

Mercedes-Benz O404 so 37 sedista. Kontakt 075259140


9.000 €
или предлог цена
- 40 % Попуст
15.000 €
Прилеп

Автобуси

Денес 13:57Страна 1 од 163

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам