Прилеп
                   
276 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gumi MICHELI

385/55/22.5 predna sara


150 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 11:03VOLVO FH 460 TOP...

SAMO VLEKAC Volvo 2005 euro 3 registrirano Novi Akomulatori so site n...


14.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.500 €
Прилеп

Камиони

Денес 11:03MAN TGS 26.440 Cisterna

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 26.440 ✅- Cisterna ✅- 19 920 litri ✅- Tri...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:27Renault Midlum Slep Šlep

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ RENAULT MIDLUM 220 ✅- Šlep ✅- Uvoz Germanija ✅- G...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:27MAN TGL 8.180

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 2008 ✅...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:27MAN 410. 2002G REG Do 23.05.2023

MAN 410 2002 GOD REG DO 23.05.2023 KIPER SISTEM MOZI ZAMENA ZA EU...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 09:26SCANIA E 5 R 420 2007 g.

vo super sostojba reg, do 07.2023. ful servisirana. ...


12.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.000 €
Прилеп

Камиони

Вчера 19:32IVECO 420 E 5 2006.god.

vo super sostojba. tehnicki ispavno se funkcionira na nego. klima ret...


6.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 €
Прилеп

Камиони

Вчера 19:13MERCEDES 1213

Se prodava kamion Mercedes 1213 vo super sostojba,cena po dogovor, zv...


15 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 18:54Tovarni Vozila

PAP-TRAKS Prilep - Prodazba na polovni vozila - Vozila po p...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:00Man 12.180 Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Kran Hiab...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:00Mercedes Atego 1218

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 12.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:00MAN TGL 12.180

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:00KOGEL 2010

Se prodava poluprikolka Kogel Foxx 2010 god reg 03/23g 4 novi gumi ...


9.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.400 €
Прилеп

Камиони

28 сеп 17:35Tam 130 T11

Se prodava Tam 130 t11 1987god reg. do 7/23 nosivost 6t, sandak 6.2m ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 сеп 17:35polovna guma so se bandaz 315,70,22,5

Polovna solidna


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 сеп 15:02Mercedes Atego 816 2010god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MERCEDES ATEGO 816 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 сеп 14:35MAN TGL 8.180 2011god

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 сеп 14:35MAN TGL 7.150 2009god.

MAN TGL 7.150 ✅- Godina 2009 ✅- 360 000km (realni) ✅- Manuelen men...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 сеп 09:53MAN TGS 26.400 Ladilnik Termoking

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 26.400 ✅- Ladilnik Termo King MD-2 SR ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 сеп 09:53VW CRAFTER 2.5 Tdi Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen crafter ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Hola...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 сеп 09:53Prodavam kiper sistem za Mercedes (ZF menjac)

Prodavam kiper sistem za Mercedes (ZF menjac) 400 evra.


400 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 сеп 21:50Delovi za Scania R124 i L124 -420 do 2005'

Prodavam polovni delovi za Scania L114 420, L124 420 i Scania R124 42...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 сеп 20:53Odkupuvam:Scania,Mercedes,Fap,Zastava,Tamce,Omce-Za delovi !

Otkupuvam Scania 112,113,141,134,143,124..Mercedes 1213, Fap 1314, 16...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 сеп 20:52MAN TGX EEV 440 mega

2011 Intarder Frizider 2 kreveti Salter Registriran do 30.05.20...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 сеп 17:38MAN TGL 8.180 2012god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 сеп 14:16MAN TGM 15.240

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGM 15.240 ✅- Uvoz Francija ✅- Godina 200...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 сеп 10:24MAN TGL 12.240

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.240 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 сеп 10:24MAN TGS 18.360 200000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 18.360 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 сеп 10:24MAN TGL 8.180 2011god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 сеп 10:23MAN TGL 12.180 150000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 сеп 10:23MAN TGX 26.480 ŠLEP SLEP

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGX 26.480 ✅- Uvoz Germanija ✅- Šlep za kam...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 сеп 14:52MAN TGM 18.250 Ladilnik

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGM 18.250 ✅- Ladilnik ✅- Carrier Supra 85...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 сеп 14:52iveco sasija 2007g

iveco sasija 2007g dupli trkala 2300cc od 9 do 19 caso. bez zam...


6.200 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 сеп 08:08Iveco dayli 30 hidro platforma

Iveco dayli 30 hidro platforma bez zameni i poraki.


22.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 сеп 08:08Skania 112h

Se prodava Skania 112h kiper.poveke informacii na 076406121


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 сеп 21:27Се продава SKANIA

Се продава сканиа 144-530.Повеќе информации на 076-406-121


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 сеп 21:26Се продава MERCEDES 16-35

Се продава MERCEDES 16-35.Повеќе информации на 076-406-121


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 сеп 21:26MAN 232 kiper kran

Man 230 kojna registriran do 7 / 2022 vo top sostojba dobri gumi skor...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 сеп 19:13SLEP SHLEP Malibro Vlečna služba 24 ČASA

- VLEČNA SLUZBA - Vo MK i stranstvo - MOŽE plajkajne na faktura - 0...


20.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 сеп 18:57Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам