Прилеп
                   
277 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава SKANIA

Се продава сканиа 144-530.Повеќе информации на 076-406-121


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 сеп 21:26Се продава MERCEDES 16-35

Се продава MERCEDES 16-35.Повеќе информации на 076-406-121


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 сеп 21:26Plakar za scania

078607122


100 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 сеп 11:53Scania 142 3 osovini

Scania 142 3 osovini 2 deferencijali 420 ks Remont napraven april m...


13.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 сеп 19:39VOLVO I SCANIA

Se prodavaat dva kamioni Volvo i Scania Registrirani i vo vozna sost...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 сеп 18:55SE PRODAVA VOLVO FH12 420 KS EXTRA CENA ZA KESSSS

Se Prodava Volvo Fh12 420 Ks 2004 Godina So Prateca Full Oprema Regis...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 сеп 10:46Nissan

Se prodavaat 3 nisan kiperi Cena po dogovor poveke informacii Na ...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 сеп 08:29Mercedes 2538 Kiper

Podetalni informacii na telefon 075-308-003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 сеп 08:29Iveco kiper

Se prodava iveco euro cargo kiper poveke informaci na tell 075-308-003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 сеп 08:29MERCEDES ATEGO 816 KIPER EURO 5

Se prodava kiper Mercedes Atego 816, 2008 godina, Meiller kipper, top...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

22 сеп 17:58Vibraciono crevo Za auspluh

Novi


50 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

21 сеп 21:38Rezervni magacinski delovi

Novi delovi za fap,mercedes i zastava kupeni od magacin. Se prodavaat...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

21 сеп 21:38SLEP SLUZBA 24/7 PRILEP

BA-DA ANGROMEHANIKA PRILEP POMOS NA PAT 24/7 AVTO DELO...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

20 сеп 19:55IVEKO 2000

PRODENO IVEKO 2000 GODINA VO DEBAR IMAM DRUGI MERSDES 412 MENAJC DO...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 сеп 11:52Volvo euro5 delovi

Se prodavaat delovi za Volva euro5 Informacii na 078260546


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

18 сеп 18:50Delovi za Iveco euro 5

Sekakvi delovi za Iveco euro5


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

18 сеп 18:49Delovi za mega volvo euro3

Se prodavaat delovi za mega volvo euro3


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

18 сеп 18:49Delovi za Volvo MEGA 440 Euro5

Se prodavaat sekakvi delovi za Volvo Motor Menjac Drferncijal VO ODL...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

18 сеп 18:49iveco kiper

iveko kiper 2007g 2300cc od 9 19 caso . bez zameni ,bez poraki.


12.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

18 сеп 07:48Renault

Renault so Volvo motor 2007 god. Euro 5 800.000 km 6 novi gumi Automa...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

16 сеп 19:41Man vlekac 19463

Man so kipper sistem ispraven poveke informaci na tell 075308003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

16 сеп 09:58Tamce kiper

Se prodava edno tro osovince so vozdusni kocnici i racna drugoto e ob...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

16 сеп 09:58TRO OSOVICE TAMCE KIPER

PALI VOZIIII SO VOZDUSNI KOCNICI 075.308.003


1.233.333 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

16 сеп 09:58DELOVI ZA SCANIA 111, 112, 143

Delovi za Scania 111, 112, 143 Informacii 079 323 812


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 сеп 20:29TRILEKS COLOVNI BANDAZI

Se prodavaat trileks colovni bandazi 8 parcinja odgovaraat za 225ki i...


2.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 сеп 20:14Scania 164L 480 V8 Euro 3

-6 gumi ganc novi Kontinental i Barum -Ne e registrirana -Motor, menj...


7.200 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 сеп 20:13Mercedes Atego

Se prodava Atego 818 vo ispravna sostojba 180 ks Proizveden 2002...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 сеп 16:13Scania R420 I poluprikolka Schmitz

Scania R420 topline,reg. Cela godina so novi gumi,klima retarder friz...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

14 сеп 19:30RABIN DEFERENCIJAL

Vo ispravna sostojba. Kontakt telefon: 070 580 870


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

13 сеп 21:40KLIP ZA TROOSOVINEC

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

13 сеп 21:36komplet Федери за троосовинец komplet federi za troosovinec

Се продаваат федер комплет за троосовинец ширина 10см. Должина 165см.


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 сеп 10:45KLIPOVI KOMPLET SO BOLSNOVI ZA IVECO EURO 5

SE PRODAVA KLIPOVI KOMPLET SO SE BOLSNOVI ZA IVECO ERUO 5 TEL,KONTAKT...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 сеп 08:09blokaza za atego

blokaza za atego 815 816 817 818


120 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 сеп 20:35SCANIA

ecu kompjuter za Scania eur5 440


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

08 сеп 17:59pumpa

pumpi i reduktori


50 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 сеп 19:11kompresor za kamion

kompresori povejce vidovi ispravni


50 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 сеп 19:09TAM / TAMCE 75 T3 Odlicno zacuvano

Se prodava Tam 75 T3 vo mnogu dobra sostojba godina na proizvodstvo 1...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 сеп 06:48Scania 164l 480 2002

Vo Top sostojba. Registrirana do 04.2023 set lamela promeneto. Cena...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 авг 08:47klip teleskop za kiper

klip teleskop za kiper nisalka


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 авг 08:01glava za atego 815 816

glava za atego 815 816


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 авг 07:56Страна 2 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам