Прилеп
                   
276 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IVECO STRALIS 420KS E5 AUT.RETARDER 2006

IVECO STRALIS 420KS E5 AUTOMATIK SO RETARDER SERVISIRANO ISPRAVNO 100...


8 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

31 мар 10:09IVECO STRALIS 420KS E5 AUT.RETARDER 2009

IVECO STRALIS 420 E5 AUTOMATIK SO RETARDER SO FUL OPREMA MEGA NAPRED ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

31 мар 10:09Motor od mercedes so automatik menjac

Motor od mercedes so automatik menjac


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 09:12motori za tam 75

ispravni


600 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 09:11Prednica ramna za mercedes

Prednica ramna za mercedes


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 09:11Gumi 295-80-R-22.5 polovni so bandas

Gumi 295-80-R-22.5 polovni so bandas 30 gumi, 100eu za edna


100 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 09:11245-70-R-19.5 polovni so bandas

300 eu za 4


300 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 09:11Gumi 295 80 225 so bandasi cena 5000

Gumi 295 80 225 so bandasi cena 5000


5.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 09:11245 70 19.5 4 gumi

245 70 19.5 4 gumi cena 15000


15.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 09:11Mercedes 16 28

Mercedes 16 28 registriran do 11 mesc 2022 cena 3000 €


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 09:11Motori mrcedes 19-28-32-33 ispravni

Motori mrcedes 19-28-32-33 ispravni


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мар 09:10RENO PREMIUM 385 (Kiper i Diglka)

Reno Kamion za poveke info kontaktirajte na tel broj


18.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 мар 19:16Iveco Stralis 460 Euro 6

2014 godina registriran vo top rabotna sostojba so 690.000 km. Za do...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 мар 13:57MAN TGA 18.410 2003GOD.FUL RETARDER

MAN TGA 18.410 2003GODINA XXL KABINA SHALTER SO FUL OPREMA SO RETARDE...


7.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

09 мар 09:54FEDERI ZA MERCEDES I ZA PRIKOLKI

Se prodavaat komplet federi za mercedes i feder platna za prikolki Ut...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 мар 19:18KLIP

Se prodava klip ispraven izvaden e od kalabreza


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 мар 19:18TURBO ZA SCANIA V 8

NOVO TURBO ZA SCANIA V8. DC16/ DSI14A 075-870656 ALTERNATOR , ALN...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 мар 09:58Prodavam rezervoari za gorivo

Prodavam 2 rezervoari za gorivo od 350 do 400 litri.


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

04 мар 23:12TRILEKS Bandasi

Se prodavaat 10 parcina Colovni Trileks bamdasi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 мар 00:29Glavina komplet moze cel defenicijal za 12-13 Mercedes

Se prodava glavina (DOBOS) ISPRAVEN MOZE I CEL DEFENECIJALSRCETO ODNO...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 мар 00:29ECU SCANIA XPI

nov ECU


10 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 мар 09:38Reduktor za kiper pumpa za mercedes

Reduktor za mercedes 508,608,609,808 i drugiot Re...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

06 фев 19:00Se prodava Volvo FH 460

Se prodava Volvo Fh 460 na Bg tabli. Kamionot e vo vozna i super sost...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 21:26Delovi od motor za Volvo fh 12

Se Prodava DEKLA za Volvo FH 12 glavina ili cela prednica za Volvo ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 20:57EGR Klip+Senzor+klapna SCANIA

0046738989441 viber


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 15:34Kotva za alnaser *ISKRA* Kamionska

nova kotva za alnaser ISkra dolga pasuva na mnogu modeli...zemena po ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 фев 10:27Kogel

Kogel 27m3 zamena za avtomobil


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 јан 13:39Rezervoari

Prodavam rezervoari aluminiumski i prohrom od 300l do 900 litri


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 јан 16:09bandazi

aluminski bandazi za vlekac i bandazi za MEGA 19,5


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 јан 16:09Atego 1015

Atego 1015 vo ispravna sostojba 075374704 Mozi zamena za vlekac so ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

17 јан 20:19Sandak so nova cerada

Sandako e mnogu zacuvan so nova cerada aluminski krov pozadi so vrati...


900 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

10 јан 14:26VOLVO FH 380

Se prodava VOLVO 380 KS 97 ne reg KIPER sistem blokaza vebasto..vozn...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

08 јан 13:45MAN 1981 god.

Godina 81', kniska kiper, odlicna sostojba, deferencijal golema evrop...


12.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

08 јан 12:43MAH 502

SE PRODAVA MAN -502 SO V-10 MOTO MOTOR MERCEDES SO EVROPA DEFERNCIJA...


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

31 дек 21:30MAN

Se prodava man 1991g. Kiper Kran Registriran do 7 . 2022 Registr...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 дек 17:43Mercedes 16-22 kiper

Pali vozi so sasiski sitnici nema reg specijalno vozilo e miler kiper...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 дек 19:51Volvo 380 slep

Mozi zamena 071-511-326


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 дек 19:51SCANIA EGR ladnak

nov


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

20 дек 22:39Renault 380 so kran+tro-stran kiper

se prodava Renault 380 troosovinec ~kran 12 metri dolzina 1000kg nos...


18.900 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

17 дек 10:36Mercedes 16-35 miler kiper

83 godina pali vozi bez reg miler kiper gumi dobri 071-511-326


8 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

15 дек 22:21Страна 4 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам