Крива Паланка
                           
129 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ODLICNA LOKACIJA ZA INVESTICIJA

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Останато

19 дек 20:26ИЗДАВАМ ДУЌАН ВО ЦЕНТАР НА ГРАДОТ

КАЈ АВТОБУСКАТА СТАНИЦА ДО ПАКЕТ МАРКЕТ ИДЕАЛЕН ЗА СЕКАКВА НАМЕНА


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

19 дек 01:54___DUKjAN VO CENTAR - MOZNA ZAMENA___

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

18 дек 09:11ДУЌАН ВО ЦЕНТАР - ЗАМЕНА ЗА АВТОМОБИЛ

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
17 дек 11:07DUKjAN - ZAMENA ZA SKIP JCB 3CX

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
10 дек 07:44RABOTILNICA NA SUPER LOKACIJA

PRODAVAM I IZDAVAM DUKjAN VO CENTAROT NA KRIVA PALANKA POTOCNO POZADI...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

09 дек 08:52Vikend Kuka se prodava

Se prodava vikend kuka Pred vlez na kriva palanka Nova gradba 201...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

07 дек 14:44Дуќан во ценар на К.Паланка

Се издава дуќан во центарот на Крива Паланка позади пошта.


4.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

06 дек 13:13ПЛАЦ СО СИТЕ УСЛОВИ ЗА ГРАДБА НА ФОТОВОЛТАИЧНА ЦЕНТРАЛА

ПАРЦЕЛА СО СИТЕ УСЛОВИ ЗА ГРАДБА НА ФОТОВОЛТАИЧНА ЦЕНТРАЛА НА САМО 3К...


5 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

05 дек 17:37Placevi KRIVA PALANKA

Placevi KRIVA. PALANKA POGODNI ZA KUKI VIKENDICI PLACOT E POGODEN ZA ...


5 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

05 дек 17:36Imot

Prodavam stara kukja na dva sprata pristapen pat struja 1/1 cista dok...


1.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

01 дек 21:24Kupuvam stan ili kukja. * 078 393 545 *

078 393 545


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Останато

25 ное 15:51Dukan

Se izdava dukan na ulica Joakim Osogovski vednas do Barni kafe. Mob ...


5.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

18 ное 21:42Vikendica kukja

Se prodava vikend kukja vo s. Uzem vo blizina na magistralniot pat za...


29.900 €
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

09 ное 10:35SE PRODAVA KOPLET ZEMJISTE I SUMA

Se prodava POVOLNO kompletan imot vo s. NERAV so zemja i so jaka b...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

08 ное 07:42Plac za vikendica, Bela Voda, Drenak, Kriva Palanka

Se prodava plac, zemjodelsko zemjishte od 2100 m2 , idealen del od pa...


8 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

31 окт 10:29PLAC SELO TLMINCI KRIVA PALANKA

Plac selo Tlminci KRIVA PAlANKA POGODEN ZA VIKENDICA OVOSTARNIK VODA ...


7 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

27 окт 21:22Se dava pod naem 2 delovni objekti

Se dava pod naem 2 delovni objekti 15 m2 i 30 m2 blizu grackata boln...


100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

25 окт 21:31Итно се продава плац поволно

Се продава плац во Крива Паланка од 2600 м2 Плацот е во градежен рео...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

22 окт 10:16Продавам плац во Калин Камен

Продавам плац во Калин Камен од 900 м2 на екстра локација на 1 киломе...


9 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

21 окт 11:27Se prodava plac vo Zidilovo, Kriva Palanka

Se prodava plac vo Zidilovo, Kriva Palanka, so golemina od 10800 m2. ...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

12 окт 15:50Се продава: ПАРЦЕЛА

Се продава ПАРЦЕЛА Локација: 📍 Подиште, Конопница во околината на К...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

10 окт 16:04Се продава нива и овоштарник

Се продава нива и овоштарник во КО Конопница, Крива Паланка. На КП бр...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

29 авг 10:10SE PRODAVA KUKJA VO CENTAR NA KRIVA PALANKA

SE PRODAVA KUKJA VO CENTAR NA KRIVA PALANKA - NOVO GRADBA SO DELOVEN ...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

21 авг 19:51NIVA VO RUGINCE - KUMANOVSKO - ZAMENA

PRODAVAM NIVA OD 3200m2 NA MAGISTRALEN PAT KUMANOVO - KRIVA PALANKA V...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

21 авг 19:50Se prodava KUĆA-karabina, strog centar ul. B.Trajkovski-2

Se prodava kuća karabina 220kv. stambena površina, ( podrum, prizemje...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

12 авг 21:52ZEMJODELSKO NIVA SO GRADEZNA MARKICA

ZEMJODELSKO NIVA 2137 m2 SO GRADEZNA MARKICA " G " KATEGIRIJA - G...


2 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 јул 18:12Placevi vo Kriva Palanka nad zitni sklad

Се продаваат плацеви со дозвола за градба со површина 579m2 и 440m2 в...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

25 јул 19:28Купувам плац од 700 до 1000 м2

Купувам плац со чист имотен лист од околу 700 до 1000 м2, за изградба...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

11 јул 10:15PLAC NA SUPER LOKACIJA - NASELBA BELEVO

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA BELEVO. CENA PO DOGOVOR !!!


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

04 јун 13:23Baram plac ili pomala kukja

Baram plac ili pomala kukja vo okolinata na Kriva Palanka ako nekoj p...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 јун 01:54Kupuvam Se bara plac ili kukja

Se bara plac ili kukja za kupuvanje vo okolinata na Kriva Palanka. A...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 јун 01:44Izdavam soba

Izdavam namestena soba na ul.Partizanska Kriva Palanka


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Соби

27 мај 11:26Urbanizirano gradezno zemjiste

Urbanizirano gradezno zemjiste vo naselba Baglak, Kriva Palanka. Ce...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 мај 15:51Prodavam niva 3500 so stara kukja

Prodavam niva so stara kukja vo Kriva palanka - mozovski livadi , ima...


20.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

03 мај 12:40Се продава стан

Се продава стан со површина од 75 м2. Станот е реновиран и целосно на...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

22 апр 21:10Плац во Крива Паланка - мизолска ливада

Се продава плац / нива во Крива Паланка поточно во населба мизолска л...


7.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 апр 21:29шумата

Почитувани, Јас се викам Миле Стевковиќ од Бор, тел Во Македони...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

16 апр 22:18Барам стан за изнајмување во Куманово

Барам стан за изнајмување под кирија во Куманово. Гарсоњера, еднособе...


100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

05 апр 19:45Сe продава бавча

СЕ продава бавча во мизовски ливади карши Борчева кафана .Бавчата одг...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

13 мар 08:05Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам