Крива Паланка
                           
129 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac, niva - bavca

Bavca vo Kriva Palanka vo Mizovski livadi karsi Gramajge preku reka, ...


22 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

28 фев 10:55нива

Се продава нива во с.Конопница, Крива Паланка


5 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

24 фев 14:51Се продава

Нива во с. Конопница во близина на магистралниот пат


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

02 фев 15:49Se izdava magacin 240м2 + kancelarija10m2!!!

Се издава магацин со висина 3,30м и канцелариски простор во вкупна по...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Магацини

29 јан 16:47Ograden Ovoshtarnik 5000m2 + Baraka vo s.Osice!!!

Se prodava ovoshtarnik vo selo Osice vo mesnosta vikana Bel Kamen oda...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 јан 14:04Se izdava plac

Se izdava plac(1500 kvadrata) Vo blizina na Restoran Oblace Se vle...


100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 јан 12:55KUĆA-karabina, se prodava ul.Boris Trajkovski-2

se prodava kuća karabina vo ulica Boris Trajkovski br.2 (odma pozadi ...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Новоградба

13 јан 20:21NIVA 2000 m2 - zemjodelsko vo S . KONOPNICA maala " TRNCI"

se prodava NIVA od 2130 kvadrati vo S. KONOPNICA maalo TRNCI mesto ...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

26 дек 17:25Trafika/kioks

Trafika e renovirana spremana za rabota moze da posluzi i za nekoja c...


500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

23 ное 13:00Plac

Se bara da se kupi plac okolu 500m2.


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

28 окт 23:13Plac

Baram da kupam plac vo Kriva Palanka okolu 500m2.


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

27 окт 01:32Prodavam stan

Se prodava stan vo Rankovce, so sopstven vlez, 270 m2 dvorno mesto i ...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

03 окт 15:36Se dava pod naem deloven prostor

Se dava pod naem 2 delovni prostori 15m2 i 30 m2 na glavna ulica Sv J...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Дуќани

02 сеп 07:23se prodava korija/ili samo drvja

se prodava korija ili samo drvja vo atar na selo gulinci opstina pala...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 авг 19:09Вила во Крива Паланка

Се продава вила со базен и овоштарник во близина на Крива Паланка.Кон...


100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

12 авг 08:10Викенд куќа до Воденица3

Се изнајмува нова Викенд куќа до Воденица3 опремена со комплетна кујн...


60 €
или предлог цена
Крива Паланка

Викенд куќи

30 јул 14:39Plac, niva

Se prodava gradezno zemjiste so veke izgraden objekt. Na odlicna lok...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

07 јул 12:47Niva od 2500 m2 vo selo Psaca

Се продава нива од 2500 m2 во село Псача, погодна за овоштарник, пчел...


3 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

07 јун 19:28Izdavam trosoben stan ili dve garsonjeri, renoviran vo 2020

Izdavam trosoben stan ili dve garsonjeri na prizemje. Objektot se na...


10.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

28 мај 11:28se prodava kukja so deloven prostor

Se prodava kukja so deloven prostor vo prizemje na atraktivna lokacij...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

20 мај 21:21Земјиште од 11.000м2-со насад од 5.000м2 малина

Се продава земјиште во ПОДРЖИКОЊ-Општина Крива Паланка.Земјоиштето се...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

10 мај 18:14Stan

Baram stan za iznajmuvanje 079268657


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

06 мај 17:10Stan

Se bara stan za iznajmuvanje na mlad bracen par Povekje info 0792686...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

23 апр 15:27SE IZDAVA PICERIJA PET PLUS

SE IZDAVA PICERIJA PET PLUS SO INVENTAR ZA IGROTEKA ILI RAZNA NAMENA


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Деловен простор / Останато

24 мар 13:59Stan

Se bara stan za iznajmuvanje 079268657


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Останато

16 мар 13:07Stan

Baram stan za iznajmuvanje 079268657


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Останато

15 мар 15:00Se prodavaat dva placa pokraj bazenot

Se prodavaat dva placa pokraj Kriva Reka do bazenot. Pogodni se za gr...


22 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

11 фев 19:56Се продава плац во зона ll Кр. Паланка

Плацот е со 125м2 со можност за дооформување од 25м2, со маркица за и...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

22 ное 20:27Се изнајмува куќа во Крива Паланка

Се изнајмува куќа во Крива Паланка со 3 спални, дневна,кујна и 2 бањи...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

10 ное 22:53Baram stan Vo Kriva Palanka

Baram stan od 45 kvadrati nagore dokolku imate za prodavanje moze da ...


11 €
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

13 окт 18:00Plac

Se prodava plac vo naselba Skrljava so povrsina od 402 m2 i 28 bora....


4.100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

06 окт 15:25se prodava kukja

Se prodava kuka na atraktivna lokacija na zaobikolniot magistralen p...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

06 окт 14:14PRODAVAM KUKJA VO KRIVA PALANKA

PRODAVAM KUKA VO KRIVA PALANKA NA DVA SPRATA SO DVOR..podrum..letniko...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

20 авг 13:09Baram stan za iznajmuvanje

Mlad, iden bracen par bara stan za iznajmuvanje (so moznost i za kupu...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Станови

27 јун 13:00Земјиште - Калин Камен - Крива Паланка

Се продава земјиште од околу 3000 м2 на патот кон Калин Камен, се нао...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

26 јун 21:47Ливада

Се продава ливада во село габар поточно габарско ливаге до самиот асв...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

27 мај 09:09Se prodava Plac

Se prodava plac na ul. Vera Jocik nad bolnicka livada. Placot e do as...


700 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

19 мар 14:04plac vo s.konopnica

Se prodava plac vo s.Konopnica odma do glavniot pat cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 фев 10:52Нива во с.Конопница

Се продава нива во село Конопница во близина на главниот пат Површин...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 фев 10:52PLAC VO KRIVA PALANKA

- SE PRODAVA PLAC VO NASELBA BELEVO - 100 METRI OD PAT - SO PAT DO ...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 фев 18:54Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам