Кисела Вода
                           
4860 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Plac драчево dracevo moze zamena

Prodavam plac 500m2 dracevo 1 moze zamena za vlekac na bg tabli ili z...


35.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

23 јан 12:26Промовирано

Se izdava deloven prostor dukan

Se izdava deloven prostor dukan od 250 m2 koj moze da se deli na 2 de...


5 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
270 €
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

16 јан 15:59Промовирано

SE IZDAVA DVOSOBEN RENOVIRAN STAN VO KISELA VODA

Se izdava kompletno renoviran stan od 65m2 + 2 golemi terasi 10m2 vo...


13.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

16 ное 12:47Промовирано

Куќа во населба Пинтија на првиот влез

Продавам куќа во населба Пинтија на првиот влез, на околу 400 метри п...


89.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:18Prodavam stan

Dobro socuvan stan gradba 2009god. na Dabar cenata e 1300evra m2 ko...


1.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 20:40Се издава стан во Кисела Вода. ПОВОЛНО!

Се издава еднособен стан од 35м2, на ул. Ѓорги Сугаре во Кисела Вода,...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 20:23Подземна гаража

Продавам подземна гаража со лифт на далечинско и локација 2 мин. возе...


8.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
9.100 €
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

Вчера 20:20PRODAVAM KUCA

Prodavam kuca vo kisela voda na dobra lokacija so izlez na dve ulici....


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:14Plac vo Gorno Sonje-Mandroec

Prodavam plac vo Gorno Sonje,mesnost vikana Mandroec.Se sostoi od tri...


35 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:58kuka vo kisela voda 250m2

kuata ima 4 posebni stambeni edinici...moze da se koristi i kako seme...


300.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:17Luksuzen Dublex vo KISELA VODA NAMESTEN

Se Prodava duplex stan vo kisela voda,blizina na ekonomskoto boris. ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 18:12Купувам плац до 2000е за градење

Купувам градежно земјиште со чисти документи во Скопје или околината ...


2.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:11  НОВ ОГЛАС

Dukjan vo Kisela Voda

Se izdava dukjan vo Kisela Voda na ul.georgi dimitrov,vo trgovskiot p...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

Вчера 17:51Se Prodava Nov Luksuzen Stan Vo Kisela Voda ,Skopje

Se prodava namesten luksuzno opremen nov stan vo Kisela voda Kompleks...


109.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 17:41Kuka vo pintija

Prodavam kuka vo pintija od 75m.podrum 19m i pomosni prostorii 20m.te...


80.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:40ХАЛА кај Хемтекс

Се продава магацинска хала од 3500м2, на плац од 4500 м2 спроти влезо...


330 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

Вчера 17:08  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA STAN 43m2 VO K VODA NA CHESHMA

Стан К. Вода 31м2+12м2=43м2 Локација - Стара Чешма Станот е на 4/4 ...


49.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 17:01atraktiven stan kisela voda do vero

se prodava atraktiven stan novogradba so pogled na celo vodno do vero...


61.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:59УРБАН ЛИВИНГ продава куќа во Кисела Вода

-Се продава куќа во Кисела Вода(11 Октомври) -121м2 со двор 41м2 -м...


60.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 16:45Се издава стан 67 квадрата

Се издава нов празен стан Тел.077 76 10 60 од 67 м2 на втор кат југоз...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:37Se izdavaat novi garsonjeri

Se izdavaat novi garsonjeri vo Kisela voda na mirna lokacija so dvor ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:59Se iznajmuvaat garsonjeri

Se iznajmuvaat novi garsonjeri vo Kisela voda. Na podolg period, n...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:59Продавам куќа 73 м2 со двор 267 м2

Продавам куќа 73 м2 со изолација 10 цм стиропор,парно,клима,со двор 2...


100.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:33  НОВ ОГЛАС

Плац во кисела вода1 ТЕФЕРИЧ

Се продава атрактивен плац од 500m2 во близина на ресторан Теферич.Пл...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:24Plac Gorno Sonje - Azmak/Плац Горно Соње - Азмак

Se prodava plac vo Gorno Sonje - Azmak. Katastarsko Oddelenie: Skopj...


15 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:22Niva vo Jurumleri 2050m.

Nivata e 70×30m. Vo vtor red od glavniot pat pred vardar vodostopanst...


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 15:16Namesten stan na odlicna lokacija.

Stanot se naoga vo Kisela Voda vo mala zgrada na 4 sprat so lift, na ...


212 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
238 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 15:08Стан новоградба во Кисела Вода

Агенција Home Art продава стан во градба во Кисела Вода, во близина н...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
80.000 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 14:35  НОВ ОГЛАС

Се издава стан во близина на Центар

се издава стан во површина од 40м2 на приземје со двор од 20м2, во бл...


170 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 14:35PRODAVAME STAN VO KISELA VODA SO 3SPALNI KAJ EKONOMSKOTO

*Prodavame stan vo Kisela Voda kaj Ekonomskoto uciliste od 78m2 na tr...


78.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 14:23Se prodava svetol i golem stan

Se prodava stan vo Kisela voda, na Mariovska, vo blizina na gradinka,...


980 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 14:23  НОВ ОГЛАС

se prodava kuka vo usje na mirna lokacija so ubav pogled

se prodava kuka nad staklara mozna e zamena za stan so vasa doplata v...


110.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 14:20Пинтија кука 171м2 на плац од 440м2

916...Партенон Недвижности продава кука во Пинтија 171м2 приземје со ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 14:16  НОВ ОГЛАС

Dvosoben stan 61m2 vo Kisela Voda kaj Dunja Skoloto

s 29085 Se prodava stan 61m2,so 1 spalna soba.Centralno parno gree...


64.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 14:08PRODAVAME STAN VO KISELA VODA OD 57M2 KAJ ZLATEN SREMEC

Prodavame stan vo Kisela Voda vo blizina na Zlaten Sremec od 57m2. S...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 14:05PRODAVAME DUPLEKS VO KISELA VODA VO RASADNIK 96M2

*Prodavame dupleks vo Rasadnik vo Kisela Voda . * Stanot ima 96m2 ed...


88.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 14:05PRODAVAME STAN VO KISELA VODA POZADI KINOTO OD 94M2

Prodavame stan vo Kisela Voda pozadi kinoto. Stanot ima 94m2 se naoga...


99.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 14:04Livada vo markova reka

Na 200m od varvara ima dva placa ednniot e okulu 1000m2 a drugiot oku...


15 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 13:51PRODAVAME STAN VO KISELA VODA VO BLIZINA NA KINOTO

Prodavame stan vo Kisela Voda vo blizina na kinoto i Tineks. Stanot ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:42  НОВ ОГЛАС

Se rodava stan vo Pripor

Agencija Sonce prodava prazen stan so elementi od kujna vo Pripor ...


57.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:36Prodavam pomosni prostorii K Voda prizemje

Prodavam faza karabina 3 br pomosni prostorii od po 30 kvm i podrum o...


380 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Новоградба

Вчера 13:28Продавам стан во куќа

Продавам стан во куќа во кисела вода од 78 м2 кој се наоѓа на втор ка...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:28Komoten stan vo Kisela Voda, dobro mesto, super cena

Издавам наместен 2 собен стан во Кисела Вода, цена 160 евра, а за пре...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:22  НОВ ОГЛАС
Страна 2 од 122

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам