Кисела Вода
                           
4994 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Последни станови од 48 м2 С Блок - Кисела Вода

Саник🏗️ https://sanik.com.mk/ Последни станови од 48м2 во С Блок...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

13 мај 13:44Промовирано

Стан за издавање

Издавам полу наместен еднособен стан во новоградба во општина Кисе Во...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 13:24Промовирано

Se prodava stan na odlicna lokacija

Se prodava stan na prv kat so odlicen raspored 2 golemi spalni (mozno...


90.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

СЕ ПРОДАВА НОВ ПРЕКРАСЕН СТАН 32m2 ВО КИСЕЛА ВОДА, КАЈ РАМПА

Се продава нов стан во нова зграда, година на градба 2022, зградата ќ...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 12:28СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 65м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

Се изнајмува стан во К.Вода од 65mk, со две спални, дневна, кујна, тр...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:58  НОВ ОГЛАС

Se izdava stan za preku leto(juni,juli)

Stan za Juni,Juli povolno za lugje sto se vrakjaat vo letniot period....


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:40  НОВ ОГЛАС

Izdavam namesten stan za studenti ili familija

Izdavam namesten stan za studenti ili familija. Vo Kisela Voda kaj op...


275 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:29ИЗДАВАМ РЕНОВИРАН СТАН ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Издавам реновиран стан за канцелариски простор. Погоден за адвокатска...


320 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 11:29СЕ ИЗДАВА 4-СОБЕН СТАН 67м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

Се издава 4- собен потполно наместен стан (67м2) во населба Кисела Во...


12.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:27PRODAVAM NAMESTEN STAN 41M2 VO KISELA VODA KAJ DOM ZA SLEPI

Prodavame namesten stan vo Kisela Voda kaj dom za slepi, 41m2. Stano...


48.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:16Prodazba na novi stanovi vo gradba

Se prodava nov luksuzen stan vo gradba vo Kisela Voda kaj Sampionce s...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:08Deloven prostor vo gradba po EKSTRA cena

Se prodava deloven prostor na dve nivoa ( go ureduvame i sreduvame po...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 11:08PentLux - најлуксузните апартмани во градот

Се изнајмуваат луксузни апартмани, на краток и долг рок. За повеќе ин...


80 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:08PRODAVAME KOMPLETNO NAMESTEN STAN KAJ RAMPA 59M2

Prodavame kompletno namesten stan kaj rampa Kisela Voda od 59m2. Sta...


85.550 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 11:01СЕ ПРОДАВА 2-СОБЕН 50М2 СТАН СО ДВОР И ПАРКИНГ

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 50М2 НА ПРИЗЕМЈЕ ВО ПРЖИНО ВО...


75.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 10:55Se prodava plac - Pripor

Se prodava plac vo Kisela .voda - Pripor vo gradezen reon, Ograden i...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 10:44Се издава наместен 2-собен стан во Кисела Вода 50м2

Се издава наместен 2-собен стан во Кисела Вода 50м2 Станот се наоѓа ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 10:44Се издава наместен 2-собен стан кај Рампа Кисела Вода 40м2

Станот е на 15 минути пеш од Центар. Понова градба е и реновиран ова...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 10:44Се издава наместен 3-собен стан во Кисела Вода 64м2

Се издава наместен 3-собен стан во Кисела Вода 64м2 Станот се наоѓа ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 10:44Se prodava kat od kukja vo K.Voda - Cheshma

Шифра- 233 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, продава кат од куќа на...


130.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:44Се издава луксузен 2-собен стан во Кисела Вода 60м2

Се издава луксузен 2-собен стан во Кисела Вода 6м2 Се наоѓа кај ОСА ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 10:43ПРОДАВАМЕ ТРОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН КИСЕЛА ВОДА РАСАДНИК 72м2

ШИФРА 3743П Се продава стан со површина од 72м2, со 2 спални соби,...


69.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 10:42ПРОДАВАМЕ НОВ ТРОСОБЕН СТАН КИСЕЛА ВОДА ТЕХНИЧКИ 64м2

ШИФРА 3744П Се продава стан со површина од 64м2, со 2 спални соби,...


88.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 10:41Namesten stan vo Crnice

Се издава стан во Црниче од 83 м2 (76+7), дуплекс. Располага со: - п...


320 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 10:30SE IZDAVA NAMESTENA GARSONJERA

Se izdava namestena garsonjera vo Kisela Voda do Opstinata, blisku e ...


8.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 10:22Trosoben Rasadnik

se izdava trosoben namesten stan vo K.Voda rasadnik 4 kat lift parno


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 10:06Се изнајмува стан 90м2.Супер економичен комфорен

Се издава стан во Кисела Вода кај Мечкаров .На 5 ти кат од 7 со лифт....


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 09:58Prodavam plac od 500m2

Prodavam plac od 400m2 so gradezna markica so izlez na dve ulici poza...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 09:49Se iznajmuva namesten stan od 55m2 vo Kisela Voda

Se iznajmuva celosno namesten stan (socuvan kako nov mebel koristen p...


210 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 09:38Se izdava/prodava kompletno namesten stan-Pripor

Stanot e kompletno namesten ima spalna soba dnevna so kujna zaedno wc...


15.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 09:23Kisela Voda, chesma, kompletno ureden

Se izdava


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 08:48Продавам одлочен стан

Продавам стан од 44 м2 и тараса 3м2 на високо приземје, наместен со м...


1.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 08:26Izdavam stan

Se izdava stan vo Kisela Voda sproti opstinata 68 m2,namesten na tret...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 07:2111 oktomvri ili Vlae

Kupuvam kukja ili baraka vo 11 oktomvri ili vlae. Ponudi na mail ili...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 мај 23:27Izdavam garsonjera vo Crnice so plateni smetki

Izdavam garsonjera vo Crniche na mirna lokacija, so ubav pogled kon g...


180 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 22:02Unikaten gradezen plac so pogled 3000m2

Agencijata nudi za prodazba UNIKATEN gradezen plac so OTVOREN POGLE...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мај 20:46Se izdava stan vo Aerodrom 65kv

Se izdava stan vo Aerodrom, sproti starata benzinska Makpetrol, delu...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 19:50Се издава стан во населба Црниче

Се издава нов стан (нова изградба), во населба Црниче, со поглед кон ...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 19:26Kuka vo Dracevo

Se prodava kuka vo selo dracevo cenata nee fiksna info na tel 078 394...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 мај 18:39Se izdava

Se izdava kuka vo kisela voda 11 Oktomvri. Ivan 075841839 0...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 18:28se prodava kuka vo usje na mirna lokacija so ubav pogled

se prodava kuka nad staklara mozna e zamena za stan so vasa doplata v...


140.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 мај 18:27SE IZNAJMUVA

IZDAVAM NAMESTENA GARSONJERA VO KISELA VODA DO EKONOMSKOTO UCILISTE V...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 17:44fenomenalen stan od 73m2 so 3 spalni 2 wc i shpajz

samo vo Agencija "CHANAK" TOP PONUDA!!!! cenata vazi do 30.03.2022!...


76.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 17:09Страна 2 од 125

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам