Кисела Вода
                           
4994 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Саник – Нови станови во Кисела Вода

Саник🏗️ https://sanik.com.mk/ Продажба на нови станови во почетн...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

11 апр 09:19Промовирано

Se prodava stan na odlicna lokacija

Se prodava stan na prv kat so odlicen raspored 2 golemi spalni (mozno...


90.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

PRODAZBA NA STANOVI VO GRADVBA KAJ CESMA

Се продаваат станови во градба во К.Вода во близина на Адора, на мирн...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 16:43Промовирано

fenomenalen stan od 73m2 so 3 spalni 2 wc i shpajz

samo vo Agencija "CHANAK" TOP PONUDA!!!! cenata vazi do 30.03.2022!...


76.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 17:09Bekaton prodazba I montaza

Prodazba I montaza na bekaton plocki so prethodna podgotovka na teren...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

19 мај 16:43PRODAVAME PRAZEN RENOVIRAN STAN VO KISELA VODA 55M2

Prodavame prazen stan vo Kisela Voda 55m2. Stanot se naogja vo stara...


64.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 16:34ПРОДАВАМЕ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА 47М2 СО ЕДНА СПАЛНА

Продаваме стан во Кисела Вода 44м2 и тераса3м2 на високо приземје,нам...


62.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 16:33СЕ ИЗДАВА 70М2, ВИСОКО ПРИЗЕМЈЕ во КИСЕЛА ВОДА

КОНТАКТ: 076 270 030 Во Кисела Вода во близина на последна 24ка во...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 16:17Se prodava deloven prostor

Delovniot prostor se naogja vo Kisela Voda vo blizina na ekonomskoto ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

19 мај 16:11Plac na teferic K.Voda

Ubav plac za izgradba na semejna kukja, od 971m2, Vo naselba Pripor,m...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мај 16:01СЕ ПРОДАВА НОВ ТРОСОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

ШИФРА:3513р Продаваме празен стан во Кисела Вода кај веро, со две сп...


67.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 15:41Gradezno neigradeno zemjiste pogodno za solar

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste 4,2 hektari so moznost za do...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мај 15:37Продавам Кен

Продавам Кен 2.5 на 2.5 Вртете на овој број 078-323-927


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бараки, киосци, трафики

19 мај 15:35Trosoben stan 53m2 vo Kisela Voda pozadi Ekonomsko

s 35388 Se prodava stan 53m2, so 2 spalni sobi.Na 3 kat od 5.Ima l...


63.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 15:32Изнајмување Стан

Локација Кисела Вода, Скопjе Se izdava komplet namesten stan od...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 15:12STANOVI VO NASELBA KISELA VODA

FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 14:36Куќа во населба Пинтија на првиот влез

Продавам куќа во населба Пинтија на првиот влез, на околу 400 метри п...


89.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 мај 14:24Se prodava 2-sob stan vo Kisela Voda

Sifra: J4105 Se prodava 2-sob stan vo Kisela Voda, Sampionce, 33m2 n...


1.090 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 13:57PRODAVAM KUKA VO KISELA VODA

Se prodava kuka vo K.Voda na odlicna lokacija so dva stana ,stan 105 ...


160.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 мај 13:51Се издава стан Кисела Вода(рампа)

Се издава стан Кисела Вода (рампа) ул.Балзакова 40м2 комлетно опремен...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 13:47Se prodava opremena garsonjera vo Kisela Voda

Sifra: J4122 Se prodava garsonjera vo Kisela Voda, blizu Cesma, 32m2...


60.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 13:31Стан за издавање

Издавам полу наместен еднособен стан во новоградба во општина Кисе Во...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 13:24PRODAZBA NA APRATMANI I KUKI VO GRCIJA

Prodazba na apartmani i kuki vo Grcija i voedno ve vodime niz celiot ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Во странство

19 мај 13:21Se prodava kuka vo Pintija vednas vseliva

Telefon : 071-77-939.......... CENATA NE E FIKSNA Se prodava kuka vo ...


130.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 мај 13:20СЕ ИЗДАВА

СЕ ИЗДАВА стан во н.Лисиче, во близина на трговскиот центар и полициј...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 12:59Se prodava ednoipolsoben stan vo Kisela Voda

Se prodava ednoipolsoben stan od 36m2 vo Kisela Voda kaj hotel Pelago...


1.250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 12:54СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 45м2 ВО КИСЕЛА ВОДА КАЈ РАМПА

Се издава двособен стан со површина од 45м2 во населба Кисела Вода ка...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 12:47Se izdava stan 43m2 kaj get caffe vo k.voda

Se izdava stan 43m2 kaj get caffe vo k.voda, kompletno opremen so edn...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 12:41Se izdava stan vo k.voda/rasadnik, do benziskata makpetrol

Se izdava stan 70m2 vo k.voda rasadnik, do benziskata makpetrol, komp...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 12:41Куќа во Сопиште со два посебни влеза на најубавата локација

Продавам куќа во сопиштена многу добра локација со поглед на Скопје.Д...


180.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

19 мај 12:40IZDAVAM STAN vo k.Voda kaj ooy.Kiril Pejcinovik

Stanot e namesten I vednas vseliv na prizemje so internet I TV.gratis...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 12:32ДВОСОБЕН НАМЕСТЕН ЦРНИЧЕ КАЈ РЕПТИЛ 52м2

Шифра: 3718п Се продава стан со површина од 52м2, со 1 спална соба...


87.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 12:20PRODAVAME NAMESTEN STAN 2 SPALNI K.VODA KAJ ZLATAN SREMAC

Prodavame prekrasen namesten stan vo Kisela Voda kaj Zlatan Sremac. S...


120.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 12:19ПРОДАВАМЕ СТАН ВО К.ВОДА 88М2 СО 2 СПАЛНИ-МАРКЕТ ТОМИ

шифра 3689п Продаваме стан во Кисела Вода 88м2.Станот е на 2 кат,рас...


86.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 12:18ПРОДАВАМЕ ТРОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА ЦРНИЧЕ 76м2

шифра 3640п Продаваме нов трособен стан во Кисела Вода -Црниче во ...


120.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 12:17ПРОДАВАМЕ ТРОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН КИСЕЛА ВОДА РАСАДНИК 74м2

Шифра 3649п Се продава наместен стан со површина од 74м2 со 2 спал...


81.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 12:15СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СПРАТ ОД КУЌА 105м2 ВО ЦРНИЧЕ

Се издава 3-собен спрат о куќа 105м2 во Црниче. Станот е луксузно нам...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 12:02se izdava

SE IZDAVA 45m2 namesten stan vo k.voda STARA RAMPA ,na 50 metra od ce...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 11:55PRODAVAME STAN SO GARAZA VO KISELA VODA 47M2

Prodavame stan 47m2 so garaza vo Kisela voda. Stanot raspolaga so 1 ...


64.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
65.500 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 11:47ПРОДАВАМЕ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА-РАСАДНИК 133М2

шифра 3686п Продаваме стан во Расадник Кисела Вода 133м2 со два одде...


130.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 11:44SE IZDAVA STAN VO KISELA VODA 50M2

Se izdava stan vo Kisela voda, 50m2. Stanot ima 1 spalna, trpezarija...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 11:42ПРОДАВАМЕ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА ПОЗАДИ ЕКОНОМСКОТО 69М2

шифра 3646п Продаваме стан во Кисела Вода 69м2 Контакт 071/256-581 ...


65.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 11:38ПРОДАВАМЕ ТРОСОБЕН СТАН КИСЕЛА ВОДА ПРИПОР 85м2

ШИФРА 3696П Се продава стан со површина од 85м2, со 2 спални соби,...


84.150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 11:37Страна 3 од 125

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам