Кисела Вода
                           
4994 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава целосно опремен Стан

Се издава целосно опремен стан во Кисела вода, позади кулите Расадник...


13.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

09 мај 14:35Промовирано

Se iznajmuva magacin od 100m2 vo Kisela Voda

Се изнајмува магацин од површина 100м2 во Припор,Кисела Вода. Може и ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

Вчера 13:00Промовирано

Се издава наместен стан РЕНОВИРАН

Се издава наместен стан погоден за СТУДЕНТИ / СТУДЕНТКИ, ВРАБОТЕНИ,.....


275 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

SE PRODAVA NOVA GARSONJERA VO KISELA VODA!!!!

Se prodava nov namesten stan so nov mebel,so cist imoten list,vo Kis...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 10:35Placevi,nivi vo Dracevo na nekolku lokacii

Prodavam placevi vo Dracevo. Daskova crnica KP 675 2160m2 Begzadica K...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мај 10:27СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 46м2 ВО ЦРНИЧЕ

Се издава наместен стан во Црниче на одлична мирна локација. Прекрасе...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 10:20Se iznajmuva sutoren stan !!

Se iznajmuva kulturno ureden stan so kupatilo, dnevna so kujna, i hod...


130 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 10:16Se prodava stan 48m2 Kisela Voda

Se prodava stan vo Kisela Voda do opstinata 48m2, komplet renoviran ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 09:41Se izdava deloven objekt Skopje,Kisela Voda

Se izdava deloven prostor na bulevar Boris Trajkovski so kvadratura...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

19 мај 09:36plac vo okolina na Dracevo

Prodavam plac vo okolina na Dracevo.Placot e na ubava mirna lokacija,...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мај 09:26Се издава нов 2-собен стан кај Рампа 47м2

Станот е во нова градба. Целосно опремен. Една спална и дневна со к...


230 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 09:10Се издава наместен 3-собен стан во Кисела Вода 60м2

Станот се наоѓа на 10 минути пеш до Центар. Целосно опремен со две с...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 09:10Се издава наместен 4-собен стан во Кисела Вода 84м2

Се издава наместен 4-собен стан во Кисела Вода 84м2 Станот се наоѓа ...


17.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 09:10Се издава наместен 2-собен стан во Кисела Вода 56м2

Се издава наместен 2-собен стан во Кисела Вода 56м2 Станот се наоѓа ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 09:10Се издава наместен 3-собен стан во Кисела Вода 56м2

Се издава наместен 3-собен стан во Кисела Вода 56м2 Станот се наоѓа ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 09:10ХИТ-СТАР ПРЕКРАСЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 64М2 ВО КИСЕЛА ВОДА КАЈ СТАРА РАМПА. СЕ НАОЃА В...


68.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 08:34Plac vo Kuceviska Bara 2160m2

Blizu Butel 1 karsi hotel BonBon vo neposredna blizina na Restoran Im...


40 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мај 08:06Se iznajmuva novo renoviran stan po povolna cena

Kompletno namesten novo renoviran stan so site uslovi za ziveenje


130 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 07:43РЕНОВИРАН И КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН

СТАНОТ Е ШТОТУКУ РЕНОВИРАН. Целосно е опремен. Дневна соба, 2 спални...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 07:41Se izdava Nov namesten stan vo Kisela Voda - Rasadnik

Se izdava namesten stan vo Kisela Voda-Rasadnik , novogradba, 42m2 + ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 02:01Prodavam plac vo dolno Sonje na glavna ulica

Prodavam plac vo dolno Sonje prema Ciflik na glavna ulica avtobus sto...


40.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 21:39ПРОДАВАМ ПЛАЦ ВО ДРАЧЕВО

ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ЗОРАН ТЕЛ:075/444-783


55 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 19:14Dvosoben stan iznajmuvanje

Se izdava dvosoben stan vo blizina na Ekonomskoto sredno uciliste vo ...


16.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 19:08PLAC 2317 M2 DRACEVO NAD GROBISTA

070/455-596


35 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 17:55Stan vo Kisela Voda 97m2 so 2 spalni

Се продава стан во Кисела Вода во близина на ОУ Дуња 82м2 со три тера...


85.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 16:41Се издава стан во населба Црниче

Се издава нов стан (нова изградба), во населба Црниче, со поглед кон ...


350 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 16:24Се изнајмува наместен стан 47м2 во Кисела Вода (кај Рампа)

Се изнајмува нов наместен стан во Скопје лоциран на ул. Дренак бр. 2 ...


230 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 15:07Se izdava ubav Stan

Stanot e do crkvata sv Petka Crnice Na mirno mesto a blizu centar


370 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 14:50Stan vo Kisela Voda 72m2 so 2 spalni

Се продава стан во Кисела Вода во кулите Расадник 72м2 со тераса на 1...


68.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 14:33ИЗНАЈМУВАМЕ НАМЕСТЕН СТАН ВО РАСАДНИК ОД 54М2

Iznajmuvame namesten stan vo Kisela Voda vo Rasadnik kaj Point kafe o...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 14:26PRODAVAME STAN VO KISELA VODA VO BLIZINA NA TOBAKO TOMI

Prodavame stan vo Kisela Voda vo blizina na tobako Tomi . Stanot ima...


86.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 14:18Dvosoben stan 57m2 vo Kisela Voda kaj Pelagonija

s 30322 Se prodava stan 57m2 so 1 spalna soba,so moznost za ushte ...


65.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 14:18IZNAJMUVAME NAMESTEN STAN VO RASADNIK OD 40M2

Iznajmuvame namesten stan vo Kisela Voda vo Rasadnik od 40m2na 6ti ka...


210 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 14:18DVOSOBEN KISELA VODA

SIFRA 18465 AGENCIJA VILA IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO KISELA VO...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 14:10СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН 70м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

Cтанот се наоѓа на улица Локов, прв влез стан, мирна и пријателска ср...


270 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 13:45СЕ ИЗДАВА 5-СОБЕН СТАН 200м2 ВО ЦРНИЧЕ

Станот е на трети кат со посебен влез,со лифт и сопствен паркинг,цело...


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 13:41Se izdava stan od 55m2 vo Skopje - Kisela Voda

Se izdava stan od 55m2 vo Skopje - Kisela Voda. Stanot e na 8 kat ...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 13:34Se izdava namesten stan vo Kisela Voda

Се издава наместен стан во Кисела Вода, во близина на спортска сала Р...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 13:23Се издава празен стан близу центар

По договор се издава наместен или празен стан во К.Вода на 1 км од п...


159 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 13:14Se prodava troipolsoben stan vo Kisela Voda

Se pordava troipolsoben stan od 72m2 na 11 kat so parno greenje. Dnev...


68.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 12:59Nova kukja vo Dracevo opremena-se prodava

Se prodava nova kukja vo naselba Dracevo 157 m2 so dvorno mesto 260m2...


125.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

18 мај 12:46Се изнајмува

Се изнајмува комплетно наместен стан во населба Кисела Вода во непоср...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 12:27ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД СТАНОВИ ВО КИСЕЛА ВОДА ОД 40-80М2

НАШАТА АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ИМА ПОТРЕБА ОД СТАНОВИ ВО КИСЕЛА ВОДА ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 12:24Страна 4 од 125

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам