Кисела Вода
                           
4994 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Стан за издавање

Издавам полу наместен еднособен стан во новоградба во општина Кисе Во...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

19 мај 13:24Промовирано

Se iznajmuva magacin od 100m2 vo Kisela Voda

Се изнајмува магацин од површина 100м2 во Припор,Кисела Вода. Може и ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Магацини

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava stan na odlicna lokacija

Se prodava stan na prv kat so odlicen raspored 2 golemi spalni (mozno...


90.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Се изнајмува

Се изнајмува комплетно наместен стан во населба Кисела Вода во непоср...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 12:27ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД СТАНОВИ ВО КИСЕЛА ВОДА ОД 40-80М2

НАШАТА АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ИМА ПОТРЕБА ОД СТАНОВИ ВО КИСЕЛА ВОДА ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 12:24Se izdava

Se izdava namesten stan vo kisela voda tel 075278419


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 11:59Продавам стан во Кисела Вода

Изнајмувам стан во Кисела Вода на Ул.Иван Козаров бр.31. Станот се на...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 11:35Stan Kisela voda kaj Ceshma

Se iznajmuva polunamesten stan vo Kisela voda, kaj Ceshma, delumno re...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 11:24Комплетно наместен реновиран стан

Се изнајмува реновиран комплетно наместен стан од 48m2 во Кисела вода...


180 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 11:21Dvosoben renoviran stan vo Kisela Voda

ID 266900- Се продава двособен реновиран стан во Кисела Вода кај општ...


55.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 11:15НОВ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА - ШАМПИОНЧЕ - 49м2

Продажба на нов стан во напредна фаза на градба на одлична локација в...


1.250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 11:11ПРОДАВАМЕ СТАН ВО РАСАДНИК96М2-ДУПЛЕКС

шифра 3432п Продаваме стан во Кисела Вода 96м2 на 7 кат со лифт Кон...


92.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 11:10ПРОДАВАМЕ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА ДО ЕКОНОМСКОТО 37М2

Шифра 3638p Продаваме стан во Кисела Вода кај економското, 37м2 со...


51.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 11:05SE IZDAVA GARSONJERA KAJ SAMPIONCE

Se izdava stan, garsonjera od 25m2, edna prostorija komplet namestena...


140 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 11:04Se izdava sprat od kuka vo blizina na stara rampa

Se izdava sprat od kuka vo blizina na stara rampa, 48 kvadrati, soba,...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

18 мај 10:18Издавам стан во Кисела Вода - Припор

Се издава стан под кирија од 50 м2 во Кисела Вода - Припор комплетно ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 10:06СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА - ВО РАСАДНИК

ШИФРА: 1196R ЦЕНА: 370€ + данок и тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 ...


370 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 09:53Se prodava Plac 880 m²

Plac 880m² vo dracevo tel.za kontakt 070 665 516


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 08:54Се продава нов стан 51м2 во Ќисела Вода-Припор

Се продава нов стан 51м2 во Ќисела Вода-Припор одма карши Хотел Најс,...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 08:52Се продава куќа

Се продава куќа во Драчево од 90 квадрати со подрумски простории и дв...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

18 мај 08:39STAN VO GRADBA VO KISELA VODA

Se prodva stan vo gradba vo Kisela Voda od 49 m2 na 2 sprat vo objekt...


61.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 08:36Плац во Говрлево

Се продава плац во Говрлево место Гребиште


20 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

18 мај 08:24Dukan vo dracevo posledna 41 kompletno renoviran

Dukan vo dracevo posledna 41 kompletno recovering voda struja info na...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

18 мај 07:17Ekskluzivna vila-kukja vo Markov Manastir

Prekrasna kukja vo samiot atar na Markov manastir na samo 200 metri p...


80.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

18 мај 07:09Super stan vo Kisela Voda

Se prodava stan -dupleks vo Kisela Voda so povrsina 97 m2 organiziran...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

18 мај 00:11Се отстапува разработена пицерија

Се отстапува разработена пицерија во Кисела вода на многу добра локац...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

17 мај 23:18SE PRODAVA/IZDAVA DUKAN VO KISELA VODA

Se prodava ili izdava dukan vo Kisela voda na ulica Dimo Hadji Dimov ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

17 мај 22:05Се издава 3 собен спрат од куќа со посебен влез

Се издава 3 собен спрат од куќа наместен на приземје со посебен влез ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

17 мај 21:43Се продава дво семејна куќа

Се продава дво семејна куќа со поглед на Скопје 140м2. Долен спрат 65...


130.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

17 мај 21:43izcavam stan vo kisela voda rasdnik

izdavam stan vo rasadnik kompletno namesten stanot e so posebna spa...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

17 мај 20:04Okolcuvanje, Fizicka delba, Premer

Vrsham Okolcuvanje, Fizicka delba i Premer na placevi , nivi i stanbe...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 19:37Se prodava plac vo naselba Dracevo 350 kvadrati

Se prodava plac vo naselba Dracevo 350 kvadrati na ulica Vatasa.tel.0...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 19:25Prodavam plac vo nas.Dracevo

Prodavam plac vo nas.Dracevo vo gradezna zona so cista dokumentacija ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

17 мај 19:04Apartman kaj nova zeleznicka za kratok prestoj (nokevanje)

Apartmanot se naogja vo micurin na 5min. Od nova zeleznicka stanica p...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Соби

17 мај 18:18Издавам простор

Издавам деловен простор на стара рампа погоден и за дуќан од 21м2, со...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

17 мај 17:55NOV 2-SOBEN NAMESTEN 55m2 K.VODA

SIFRA 22113 Se izdava nov namesten dvosoben stan 55m2vo Kisela Vod...


220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

17 мај 16:48SE PRODAVA NOV STAN, KISELA VODA!

Se prodava nov namesten stan so cist imoten list vo Kisela Voda,so l...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

17 мај 16:15СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА - КАЈ РАМПА

ШИФРА: 1248R ЦЕНА: 250€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

17 мај 15:32СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ПРЖИНО

ШИФРА: 1095R ЦЕНА: 370€ со сите тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 60...


370 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
400 €
Кисела Вода / Скопје

Станови

17 мај 15:31Стан 57м2 со прекрасен поглед кон Скопје

Саник🏗️ https://sanik.com.mk/ Се продава стан бр. 23 на кат 3 во...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

17 мај 15:22СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ЦРНИЧЕ - НАД МВР

ШИФРА: 1132R ЦЕНА: 280€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


280 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

17 мај 14:31se izadava 70m2 namesten 2 sobi 150 evra

КОНТАКТ: 076 270 030 Во Кисела Вода во близина на последна 24ка во...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

17 мај 14:15ПРОДАВАМЕ СТАН ВО К.ВОДА 80М2-ДОМ НА СЛЕПИ

шифра 3687п Станот е на две нивоа. Првото ниво е 50 м2 и има днвна,с...


70.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

17 мај 13:41Страна 5 од 125

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам