Кисела Вода
                   
41 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam ili izdavam garaza vo Kisela voda kaj Meckarov

Se prodava ili izdava podzemna garaza vo Kisela voda karsi gradinkat...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

18 јан 22:36IZDAVAM PARKING MESTO POD ZRADA

Se[znnjmuva parkin pod zgrada vo blizina na STARA RAMPA potocn0 na ul...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

17 јан 10:49Prodavam garaza vo Kisela voda kaj Meckarov

Prodavam garaza karsi gradinkata vo Kisela voda. Cist imoten list i ...


5.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

10 јан 01:10Se izdava parking mesto vo podzemna garaza -2 nivo so lift

Se izdava parking mesto vo podzemna garaza na -2 nivo so lift vo nova...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

08 јан 17:48Подземна гаража

Продавам подземна гаража со лифт на далечинско и локација 2 мин. возе...


9.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

02 јан 01:20Се продаваат гаражни места во Кисела Вода

Фирмата Кеша Инженеринг продава гаражни места на улица: Иван Козаров ...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

17 дек 18:41Се издава подземна гаража во Кисела Вода

Се издава подземна гаража со лимена врата во затворен подземен паркин...


2.700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

22 ное 18:01Izdavam garaza kaj Simpo Crniche/ Гаража кај Симпо Црниче

Издавам надземна гаража на 100 метри од Симпо Црниче, на истата улица...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

22 ное 10:39Se prodava garaza / magacin

Se prodava ili izdava garazen prostor ili magacinski zavisno od potre...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

04 ное 11:31se prodava garaza vo kisela voda karsii krume kepski

se prodava podrumska garaza vo zgradata karsii krume kepeski skoloto,...


3.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

14 окт 14:37УРБАН ЛИВИНГ продава гаражен простор 20м2 во Кисела Вода

Се продава гаражен простор 20м2 во зграда спроти сервисот Мечкаров и ...


6.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

13 окт 00:23Prodavam garaza Rasadnik Kisela Voda

Prodavam podzemna garaza vo sklop na zgrada vo naselba Rasadnik, Kis...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

03 окт 18:13Podzemen parking prostor

Izdadeno Se izdava podzemen parking prostor vo Kisela Voda, Nivo -2...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

18 сеп 05:27Izdavam garaža vo k.voda

Izdavam garaža podzemna vo kisela voda.plakanje odnapred za 6 meseci ...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

17 сеп 22:24Се продава гаража 20м2 кај Мечкаров

Се продава полу-сутеренска гаража во склоп на зграда 20м2 кај Мечкаро...


6.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

24 јул 15:07Iznajmuvam Parking mesto vo Kisela Voda

Iznajmuvam podzemno parking mesto vo Kisela Voda, na ul.Marko Cepenko...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

23 јун 14:49Iznajmuvam garazi

Iznajmuvam dve spoeni garazi. Moze da se koristat i kakvo magacin. ...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

29 мај 09:15IZDAVAM GARAZA VO K.VODA SKPPJE

SE IZDAVA GARAZA VO K.VODA PODRUMSKA .CENA 2500 ZA 6 MESECI ODNAPRED...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

28 мар 23:07Се изнајмува гаражен простор

Се изнајмува гаражен простор во населба Пржино. Може да се користи к...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

19 мар 21:15izdavam podzemna garaza

izdavam podzemna garaza,garažata e costa može da se koristi i za stva...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

11 мар 14:36УРБАН ЛИВИНГ продава гаража 20м2 во Кисела Вода

Се продава гаража од 20м2 во зграда. На убава локација- спроти сервис...


6.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

04 мар 20:39Iznajmuvam garaza vo Kisela Voda

Se iznajmuva garaza na ulica Sava Kovacevik br.47-k na vtoro nivo vo...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

21 фев 19:22Podzemna garaza vo Kisela Voda

Prodavam podzemna zagradena garaza od 19m2 vo Rasadnik, Kisela Voda.


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

16 фев 17:00Menuvam ili prodavam polupodzemna garaza vo K.Voda

PRODAVAM ILI MENUVAM ( za stara kuka ili plac vo Pobozje ili Ljubanci...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

07 фев 21:56Iznajmuvam garaza vo Kisela Voda

Se iznajmuva garaza na ulica Sava Kovacevik br.47-k na prvo nivo vo ...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

01 фев 17:38Издавам Гаража

Се издава поздемна гаража на прво ниво.Зградата е во близина на Веро ...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

23 јан 17:49Се продава подземна гаража во Кисела Вода

Се продава подземна затворена гаража со вкупна квадратура од 15 м2 на...


360.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

24 дек 09:37IZDAVAM GARAZI FLATIRON-RAMPA

Davam pod kirija Garaza vo Flatiron-Rampa-Kisela Voda Informacii na ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

16 дек 15:21IZDAVAM GARAZA FLATIRON K,VODA

Davam pod kirija Garaza vo Flatiron-Rampa-Kisela Voda Informacii na 0...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

01 дек 15:57IZDAVAM GARAZA VO FLATIRON-RAMPA

Izdavam garaza vo Zgradata na Adora-FLATIRON na Rampa-Kisela Voda......


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

01 дек 15:24Се продава подземна гаража Кисела Вода

Се продава подземна гаража 13м2 во нова зграда. Чешма - Кисела Вода. ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

18 ное 00:08Izdavam garaža vo k.voda

Izdavam garaža vo k.voda na ul.puskinova.cena 2500 den .mesečno.plaka...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

31 окт 09:27ИЗНАЈМУВАМ ГАРАЖА - КИСЕЛА ВОДА

Изнајмувам гаража од 16 м2. Се наоѓа на улица Сава Ковачевиќ во згра...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

13 јул 02:33Се продава гаража

Се продава гаражно место од 16м2. Највисоки стандарди со пумпи за вод...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

29 јун 13:00PARKING VO PODRUM

Se prodavaat 2 parking mesta vo podrumot od zgradata na ul Hristo Ta...


4.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

22 јун 23:27Baram Nadzemna Garaza za Izdavanje

Baram nadzemna garaza za iznajmuvanje vo SKOPJE. Bilo Koja Naselba...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

23 мар 14:46Prodavam podrum

Prodavam podrum vo zgrada na ul. Vera Jocik. br9 Kisela Voda


2.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

12 мар 18:45Се продава или издава гаражи или магацин

Магацинот е блиску до центар, позади Веро кисела вода околу 100м2 со...


34.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

22 фев 12:20Prodavam 2 garazi

Prodavam 2 garazi vo K.voda, ul.Todor Panica br.7 nasproti opstinata ...


14.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

08 апр 14:47Se Izdavaat Garazi vo Kisela Voda

Se izdava podrumski prostor od 216m2 vo Kisela Voda. Prostorot moze...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

26 окт 16:48Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам