Кисела Вода
                   
37 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZDAVAM GARAZA FLATIRON K,VODA

Davam pod kirija Garaza vo Flatiron-Rampa-Kisela Voda. Garazata e na...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

Денес 10:31Издавам гаража во Кисела Вода, ул. Пушкинова бр.15

Издавам подземна гаража во Кисела Вода, на улица Пушкинова зграда бр....


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

19 мај 10:45Se izdava parking mesto vo podzemna garaza -2 nivo so lift

Se izdava parking mesto vo podzemna garaza na -2 nivo so lift vo nova...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

15 мај 18:11Izdavam garaza kaj Simpo Crniche/ Гаража кај Симпо Црниче

Издавам надземна гаража на 100 метри од Симпо Црниче, на истата улица...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

13 мај 00:44Prodavam garaža do Opstina K.Voda

Podzemna Garaža od 18 M2 do Nea garaža od13m2 može da se spojat da se...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

12 мај 09:16Се издава гаража Flatiron ниво -1

Се издава гаража Flatiron ниво -1 (може да се избира квадратура помеѓ...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

09 мај 11:40СЕ ПРОДАВА ГАРАЖА

ПРОДАВАМ ПОДЗЕМНА ГАРАЖА ВО КИСЕЛА ВОДА КАРШИ МЕЧКАРОВ


3.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

03 мај 11:58Подземна гаража

Продавам подземна гаража со лифт на далечинско и локација 2 мин. возе...


8.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

25 апр 11:59ИЗНАЈМУВАМ ГАРАЖА - КИСЕЛА ВОДА

Изнајмувам гаража од 16 м2. Се наоѓа на улица Сава Ковачевиќ во згра...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

21 мар 23:13Se prodava garaza / magacin

Se prodava ili izdava garazen prostor ili magacinski zavisno od potre...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

15 мар 19:54Се издава подземна гаража во Кисела Вода

Се издава подземна гаража во Кисела Вода на улица Сава Ковачевич во з...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

27 јан 20:47IZDAVAM PARKING MESTO POD ZRADA

Se[znnjmuva parkin pod zgrada vo blizina na STARA RAMPA potocn0 na ul...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

17 јан 10:49Се продаваат гаражни места во Кисела Вода

Фирмата Кеша Инженеринг продава гаражни места на улица: Иван Козаров ...


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

17 дек 18:41УРБАН ЛИВИНГ продава гаражен простор 20м2 во Кисела Вода

Се продава гаражен простор 20м2 во зграда спроти сервисот Мечкаров и ...


6.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

13 окт 00:23Prodavam garaza Rasadnik Kisela Voda

Prodavam podzemna garaza vo sklop na zgrada vo naselba Rasadnik, Kis...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

03 окт 18:13Podzemen parking prostor

Izdadeno Se izdava podzemen parking prostor vo Kisela Voda, Nivo -2...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

18 сеп 05:27Izdavam garaža vo k.voda

Izdavam garaža podzemna vo kisela voda.plakanje odnapred za 6 meseci ...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

17 сеп 22:24Се продава гаража 20м2 кај Мечкаров

Се продава полу-сутеренска гаража во склоп на зграда 20м2 кај Мечкаро...


6.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

24 јул 15:07Iznajmuvam Parking mesto vo Kisela Voda

Iznajmuvam podzemno parking mesto vo Kisela Voda, na ul.Marko Cepenko...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

23 јун 14:49Iznajmuvam garazi

Iznajmuvam dve spoeni garazi. Moze da se koristat i kakvo magacin. ...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

29 мај 09:15IZDAVAM GARAZA VO K.VODA SKPPJE

SE IZDAVA GARAZA VO K.VODA PODRUMSKA .CENA 2500 ZA 6 MESECI ODNAPRED...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

28 мар 23:07izdavam podzemna garaza

izdavam podzemna garaza,garažata e costa može da se koristi i za stva...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

11 мар 14:36УРБАН ЛИВИНГ продава гаража 20м2 во Кисела Вода

Се продава гаража од 20м2 во зграда. На убава локација- спроти сервис...


6.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

04 мар 20:39Iznajmuvam garaza vo Kisela Voda

Se iznajmuva garaza na ulica Sava Kovacevik br.47-k na vtoro nivo vo...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

21 фев 19:22Iznajmuvam garaza vo Kisela Voda

Se iznajmuva garaza na ulica Sava Kovacevik br.47-k na prvo nivo vo ...


40 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

01 фев 17:38Издавам Гаража

Се издава поздемна гаража на прво ниво.Зградата е во близина на Веро ...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

23 јан 17:49Се продава подземна гаража во Кисела Вода

Се продава подземна затворена гаража со вкупна квадратура од 15 м2 на...


360.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

24 дек 09:37IZDAVAM GARAZI FLATIRON-RAMPA

Davam pod kirija Garaza vo Flatiron-Rampa-Kisela Voda Informacii na ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

16 дек 15:21IZDAVAM GARAZA VO FLATIRON-RAMPA

Izdavam garaza vo Zgradata na Adora-FLATIRON na Rampa-Kisela Voda......


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

01 дек 15:24Се продава подземна гаража Кисела Вода

Се продава подземна гаража 13м2 во нова зграда. Чешма - Кисела Вода. ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

18 ное 00:08Izdavam garaža vo k.voda

Izdavam garaža vo k.voda na ul.puskinova.cena 2500 den .mesečno.plaka...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

31 окт 09:27Се продава гаража

Се продава гаражно место од 16м2. Највисоки стандарди со пумпи за вод...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

29 јун 13:00PARKING VO PODRUM

Se prodavaat 2 parking mesta vo podrumot od zgradata na ul Hristo Ta...


4.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

22 јун 23:27Baram Nadzemna Garaza za Izdavanje

Baram nadzemna garaza za iznajmuvanje vo SKOPJE. Bilo Koja Naselba...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

23 мар 14:46Prodavam 2 garazi

Prodavam 2 garazi vo K.voda, ul.Todor Panica br.7 nasproti opstinata ...


14.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

08 апр 14:47Se Izdavaat Garazi vo Kisela Voda

Se izdava podrumski prostor od 216m2 vo Kisela Voda. Prostorot moze...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

26 окт 16:48KUPUVAM GARAZA VO OHRID

DA IMA VODA I STRUJA


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Гаражи

07 окт 19:18Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам