1026 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavanje apartmani ohrid 25 evra !!

Izdavanje apartmani ohrid 25 evra !! Tel 075450534


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 13:00Промовирано

Termo pecka

Socuvan ispravna moze i zamena


3.000 €
или предлог цена
19 сеп 10:19Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
19 сеп 09:08Се продава голем асортиман на мебел од буково дрво

Се продаваат повеќе видови на нов неупотребуван мебел, претежно од цв...


1 €
или предлог цена
19 сеп 09:08SEF - SEFOVI

ПРОДАЖБА НА СЕФОВИ: КУЌНИ,КАНЦЕЛАРИСКИ, ОФИС, ХОТЕЛСКИ СЕФОВИ ВАЖНО Е...


По Договор
или предлог цена
19 сеп 04:55Se prodava drvena vrata!!!

se prodavaat 5 sobni vrati od sperploca bez kasi. so dimenzii 196 x 8...


18 сеп 11:51ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI TROSEDI DVOSEDI "SASKO-GIS'

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAP...


35 €
или предлог цена
18 сеп 10:36Dve fotelji + trosed

Se prodava garnitura od dve fotelji i eden trosed koj ima mehanizam z...


4.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 00:53Radiator za kamin - kumci

Radijator za kamin, sporet. Standardna dimenzija ф-120. Malku koris...


1.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 21:59BOCA NA PLIN SO GORILNIK OD 2 KGR

Celosno ispravna.Se polni na benziska i se štedi struja so nezina upo...


1.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 21:09MIKROBRANOVA AVSTRISKA MARKA FIRST EFTINO !!!!

Skroz ispravna,ubava marka(nova košta nad 9000 den) i e malku koriste...


2.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 20:54MASIČKA SO STAKLO I TABUTETKA

Masičkata e so dimenzija 70×70 , so debelo staklo i e od.čisto drvo s...


3.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 20:40Inovativna Tus racka

🚿 Иновативна туш рачка со јонизирани и минерални биоактивни топчиња ...


299 МКД
или предлог цена
17 сеп 13:01Gradinarsko Crevo - 15 m, 30 m

🆕 Ново 💦 Поедноставете го вашето градинарство со висококвалитетн...


999 МКД
или предлог цена
17 сеп 13:01Kamini na Peleti 8Kw10Kw15Kw23Kw55Kw

Novi kamini na peleti ekonomicni so minimalna potrosuvacka Imame i...


1 МКД
или предлог цена
16 сеп 20:01Kamini na Peleti "камини на пелети"

kamini na peleti 13kw 700 eur 10kw 650 eur 8kw 550 eur dostav...


650 €
или предлог цена
16 сеп 20:01Se prodavaat dekorativni golemi Kaktusi

Prodavam dekorativni golemi kaktusi edniot e so visina od preku 2,5me...


1 €
или предлог цена
16 сеп 17:54Prodavam kaktus za dvor otporen na mraz

Se prodava kaktus za vo dvor od sortata Cylindropuntia echinocarpa ot...


500 МКД
или предлог цена
16 сеп 17:54Prodavam Dekorativni Agavi(Americana)

Prodavam dekorativni Agavi Americana so zeleno zolta boja i samo zele...


500 МКД
или предлог цена
16 сеп 17:54Kozhna garnitura

Se prodava odlichno zachhvana kozhna garnitura od chista kozha, vo so...


550 €
или предлог цена
16 сеп 16:56Se prodava klima VIVAX 3.5kw

Se prodava klima Vivax 3.5kw obicna ne e inverter. Klimata e vo odlic...


9.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 12:09СЕ ПРОДАВА ДУШЕК

Душекот е скоро нов


2.800 МКД
или предлог цена
16 сеп 09:00Edinacni krevetcinja

Se prodavaat Dve edinacni krevetcinja moze I da se stavaat na sprat ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
9.000 МКД
15 сеп 22:03PRODAVAM TRPEZARISKA MASA SO 6 STOLICI - OHRID

Masata i stolicite se od buka, mesing, staklo i koza. Koristeni se, n...


200 €
или предлог цена
15 сеп 17:10Fotelja/Фотеља od vrven kvalitet, kako novi.

Prodavam dve drveni fotelji, vo isklucitelna sostojba. Foteljite se b...


4.000 МКД
или предлог цена
15 сеп 14:14MASI I STOLICI

20 stola i 4 masi za so 6 stola za povejke info na 078 426 733


300 €
или предлог цена
15 сеп 13:57indiski jorgovan

prodavam dekorativni sadnici lagerstroemia indica indiski jorgovan...


400 МКД
или предлог цена
15 сеп 10:12krevet od paleti

se prodava krevet od paleti za dusek 160*200 paletite se fino obrabo...


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
14 сеп 21:55Kanterica Holzher 1410

Se prodava kanterica Holzher 1410 vo odlicna sostojba...kantericata t...


3.400 €
или предлог цена
14 сеп 20:47Ср продава комода

Се продава комода составена од три елементи, комплетна должина 3 метр...


1 €
или предлог цена
14 сеп 18:26Brener na nafta

Se prodava brener na nafta za kotel mnogu malu koristen vo super sost...


1 €
или предлог цена
14 сеп 16:09Kesa za rasad, кеса за расад

Kesinja za rasad, кеса за расад димензии: 9.5*26 цм, затворено ...


2 МКД
или предлог цена
14 сеп 10:21Flex Tape - Vodootporna super silna lenta

Супер силна, гумирана, водоотпорна лента која може да се залепи, повр...


200 МКД
или предлог цена
14 сеп 10:17PLINSKA BOCA 2 KGR SO GORILNIK

SE POLNI SO PLIN. TEL.078 224 053


1.500 МКД
или предлог цена
14 сеп 06:50MASIČKA SO STAKLO I TABUTETKA

Izrabotena e od čisto drvo.Dimenzija 70 × 70 sm.Tel.078 224 053


3.000 €
или предлог цена
14 сеп 06:50Витрина за ладење Vitrina Razladna

Се продава витрина за ладење (разладна витрина). Година на производс...


1.700 €
или предлог цена
13 сеп 11:08Сушалка за алишта

Се продава сушалка за алишта


100 €
или предлог цена
13 сеп 08:46POLU PROFESIONALEN KAFEMAT,JURA,EFTINO

Prodavam kafemat jura,stoen ,malce KORISTEN VO APARTMAN SAMO leto. M...


1 €
или предлог цена
13 сеп 00:04Kotel na drva i nafta

Besplatno davam Megal kotel na drva/nafta so Laborghini glava za naft...


1 МКД
или предлог цена
12 сеп 22:25MIKROBRANOVA AVSTRISKA MARKA FIRST EFTINO !!!!

Skros ispravna.Malku kpristena.Kako nova e.Cenata na nova ovoj tip e ...


2.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 20:04MASIČKA SO STAKLO I TABUTETKA OD ČISTO DRVO

Dimenzija na masata 70x70sm cena 2300 i taburetka cena 700 den.predme...


1 €
или предлог цена
12 сеп 20:04Страна 3 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам