1028 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavanje apartmani ohrid 25 evra !!

Izdavanje apartmani ohrid 25 evra !! Tel 075450534


25 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 13:00Промовирано

Jacuzzi spa za 6 osobi

Gzakuzi spa za 6 osobi, ispraven so nov greac, nedostasuvaat nekolku ...


3.000 €
или предлог цена
Денес 14:15НОВ ОГЛАС
Промовирано

MIKROBRANOVA AVSTRISKA MARKA FIRST EFTINO !!!!

Skros ispravna.Malku kpristena.Kako nova e.Cenata na nova ovoj tip e ...


2.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 20:04MASIČKA SO STAKLO I TABUTETKA OD ČISTO DRVO

Dimenzija na masata 70x70sm cena 2300 i taburetka cena 700 den.predme...


1 €
или предлог цена
12 сеп 20:04Кауч во добра состојба

Кауч во добра состојба.Солиден кауч.


1.000 МКД
или предлог цена
12 сеп 15:12Tester za pocva 3 vo 1

🏡 Тестер на почва 3 во 1. Мерење на влажност, светлина и pH вредност...


550 МКД
или предлог цена
12 сеп 13:09Nov sokovnik

Prodavam nov sokovnik, ne koristen


1.200 МКД
или предлог цена
12 сеп 11:43Se prodavaat saksiski cvekja

se prodaav domasno odgleduvani saksiski cvekja: Bendzamin; Fikus;. ...


12 сеп 11:26Set 3 sisinja za patuvanje

Комплет 3 шишенца за течност за складирање уредно спаковани. Изработе...


150 МКД
или предлог цена
12 сеп 01:28Kupuvam Sporet za parno Centrometal 27 ili 29 kw

Ponudete Sporet za parno AlfPlam ili Centrometal kako na slikite 27 ...


1 €
или предлог цена
11 сеп 23:15Изработка на ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ од МАСИВНО ДРВО

Рачна изработка на уникатни ТРПЕЗАРИСКИ МАСИ од МАСИВНО ДРВО во комби...


1 €
или предлог цена
11 сеп 23:15Гарнитура во супер состојба

Гарнитура 3-сед 2-сед и фотелја во многу убава состојба. 3- сефот се ...


260 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
360 €
11 сеп 13:09Витрина

Витрина 144*102 во прекрасна состојба


20 €
или предлог цена
11 сеп 13:03Masina za mienje sadovi

Prodavam mini masina za mienje sadovi marka KARAD 301A. Masinata e ...


2.000 МКД
или предлог цена
11 сеп 11:37Палми (palmi)

Се продаваат палми, цена по договор.


По Договор
или предлог цена
10 сеп 17:17Tepisoni

Prodavam dva tepisoni mn. malce koristeni , vo odlicna sostojba, bez ...


4.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 16:56Elektricna prilagodliva stolna lamba

💡 Електрична прилагодлива столна ламба. Исклучително практичен и фун...


950 МКД
или предлог цена
10 сеп 15:15Teleskopska cetka

Телескопска четка со млазница за лесно чистење. Четката со меки влак...


599 МКД
или предлог цена
10 сеп 15:15METALNI RESETKI ZA KROV

- PRODAVAM METALNI RESETSKI ZA KROVNA KONSTRUKCIJA - DOLZINA 20 m ...


850 €
или предлог цена
10 сеп 14:24Polovni garnituri

Polovni garnituri


16.500 МКД
или предлог цена
10 сеп 14:17Polovni garnituri

Polovni garnituri


18.500 МКД
или предлог цена
10 сеп 14:16Аголна гарнитура со фотеља, во одлична состојба

Се продаваат аголна гарнитура и фотеља, во одлична состојба, без ника...


11.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.500 МКД
09 сеп 19:34плафонерки - само стакло

Се продаваат 2 плафонерки во сина боја (само стакло) - Ø40 cm Цена...


750 МКД
или предлог цена
09 сеп 18:16Prodavam cevki pocinkovani

Novi cevki pocinkovani ne upotrebeni Novi tell za kontakt 071/372-9...


По Договор
или предлог цена
09 сеп 14:03NOVI ZAVESI-EFTINO

Novi zavesi,eftino,draperi,DRAPERI EFTINO I HITNO NE odgovarat na i...


1 €
или предлог цена
09 сеп 10:05EFTINO STOLICI,NOVI

Stolicite se novi I NIKOGASH NE SE KORISTENI 2 komada Eftino ,hit...


1 €
или предлог цена
09 сеп 10:05SOLARNO !!! SOLARNI !!! MONTAZA I PRODAZBA

MONTAZA I PRODAZBA NA SOLARNI SISTEMI ZA ISTITE DOBIVATE I DOKUMENTI...


17.000 МКД
или предлог цена
08 сеп 13:00IZRABOTUVANE KUJNI SO VRVEN KVALITET

ЗА ЛУЃЕ СО СТИЛ ЗА ЛУЃЕ КОИ ЗНАТ КАКО ДА ПРИВЛЕЧАТ ВНИМАНИЕ ИЗРАБОТКА...


По Договор
или предлог цена
08 сеп 02:09Germanska kosacka

Kosackata e vo ekstra sostojba donesena od germanija mnogu malku kori...


155 €
или предлог цена
07 сеп 19:57Agolna garnitura na otvoranje

Vo odlicna sostojba


11.000 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
15.000 МКД
07 сеп 18:15Panelna grealka

Panelna grealka


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
07 сеп 14:51Bezicen Alarmen Sistem

🆕 Ново - Алармен систем со сензор за движење 🖲 Алармен систем со...


07 сеп 13:07MIJALNIK

Vo odlicna sostojba.Lesen za montaza. Moznost za isporaka po brza pos...


1.500 МКД
или предлог цена
07 сеп 11:19RAZNI SADOVI

Cena po dogovor.Isporaka može i po kargo.Tel.078 224 053


07 сеп 02:20RAZNI SADOVI

Cena po dogovor.Dostava može i po kargo.Tel 078 224 053


1 МКД
или предлог цена
07 сеп 02:20BOCA NA PLIN SO GORILNIK OD 2 KGR

Ispravna e.Se polni na benziskite so plin.Za gotvenje pomaga da se za...


1.500 МКД
или предлог цена
06 сеп 17:39Komoda za televizor

..dolzina 133sm visina 45sm i dlabina 50sm


3.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 11:19КОМПЈУТЕРСКА МАСА

КОМПЈУТЕРСКА МАСА 100*80 (КАПАКОТ СЕ ВРТИ)


25 €
или предлог цена
06 сеп 06:16МАШИНА ЗА СОК

Машина за сок


12 €
или предлог цена
06 сеп 06:15АВСТРИСКИ ЗАВЕСИ МАЛКУ СЕ КОРИСТЕНИ

АВСТРИСКИ ЗАВЕСИ 1)ЦРВЕНА (100*250) СО ЦРВЕНИ ТОПЧИЊА 10 € 2) ЦЕВЕНА...


5 €
или предлог цена
06 сеп 06:15ГОБЛЕНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ (2 парчиња)

ГОБЛЕНИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ (2 парчиња)


250 €
или предлог цена
06 сеп 06:14СТАКЛЕНА МАСА (АВСТРИСКА)

СТАКЛЕНА МАСА (АВСТРИСКА)


120 €
или предлог цена
06 сеп 06:14Страна 4 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам