85 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Бензинска пумпа за вода Cimex WP50 - 2 цола

Бензинска пумпа за вода Cimex WP50, 2 цола –WP серија пумпи се диза...


11.171 МКД
или предлог цена
02 мар 12:45Професионален перач под висок притисок150 bar WASH150

Професионален перач под висок притисок 150 bar CIMEX WASH150 – профес...


49.000 МКД
или предлог цена
02 мар 12:39Вибро летва за бетон 1.8м, CIMEX VS35-2

Вибро летва за бетон CIMEX VS35-2 – е наменета за израмнување и изра...


49.000 МКД
или предлог цена
02 мар 12:32Вибро плоча реверсибилна CIMEX CR160

Вибро плоча, реверсибилна CIMEX CR160 е наменета за компактиране( наб...


53.496 МКД
или предлог цена
02 мар 12:27Вибро набивач (жаба) CIMEX TR75

Вибро набивач (жаба) CIMEX TR75 е наменета за набивање на земјата мас...


79.337 МКД
или предлог цена
02 мар 12:23Вибратор за бетон, ф45 CIMEX VP4540

Вибраторите за бетон CIMEX VP4540 се користи за отстранување на возд...


30.106 МКД
или предлог цена
02 мар 12:19Вибратор за бетон, ф32 CIMEX VP3240

Бетонски вибратор, ф32 CIMEX VP3240 / Вибратор со црево/ се користи з...


22.532 МКД
или предлог цена
02 мар 12:16Ротирачки ласерски нивелир Cimex HV500PL

Ви ја претставуваме нашата специјална понуда - Самонивелирачки ротира...


33.925 МКД
или предлог цена
02 мар 12:09Самонивелирачки ласерски нивелир со вкрстени линии CIMEX SL1

Самонивелирачки ласерски нивелир со вкрстени линии CIMEX SL10 Самони...


3.597 МКД
или предлог цена
02 мар 12:03Ласерски нивелир со 5 зраци , самонивелирачкиCimex 1H4V

Самонивелирачки ласерски нивелир CIMEX 1H4V е професионален линеаарен...


9.278 МКД
или предлог цена
02 мар 11:59Машина безвоздушно бојадисување CIMEX AIRLESS X390

Машината за безвоздушно бојадисување CIMEX AIRLESS X390 е професиона...


49.040 МКД
или предлог цена
02 мар 10:49Машина за бојадисување CIMEX X5n

Машината за безвоздушно бојадисување CIMEX X5n – компактна бутална м...


26.320 МКД
или предлог цена
02 мар 10:43Акумулаторен ударен винтоверт CIMEX CD18V62NM-B

Акумулаторска ударна дупчалка - одвртувач, со мотор без четки CIMEX C...


11.171 МКД
или предлог цена
02 мар 10:39Акумулаторен ъглошлайф 125 мм CIMEX CG18V125MM

Мелница за агол на безжичен 125мм - CIMEX CG18V125MM е професионална ...


10.792 МКД
или предлог цена
02 мар 10:36Безжичен клуч ½ , 350 Nm

Брачен клуч ord CIMEX CW18V350NM-B, моќен професионален безжичен клуч...


9.467 МКД
или предлог цена
02 мар 10:32Безжичен шрафцигер со влијание CIMEX CD12V160NM

Шрафцигер / клуч за безжично влијание - Безбедност и практичност собр...


3.976 МКД
или предлог цена
02 мар 10:30Безжичен шрафцигер CIMEX CD12V30NM

Предности: Висок вртежен момент Тип на батерија за полнење Индикат...


3.597 МКД
или предлог цена
02 мар 10:26Акумулаторска дупчалка - одвртувач CIMEX CD12V28NM

Акумулаторска дупчалка - одвртувач CIMEX CD12V28NM - е алат на кој м...


1.887 МКД
или предлог цена
02 мар 10:19Безжичен шок-удар CIMEX, 40 Nm

Полнач на шок со наполнетост со вртежен момент и вртежен момент 40Nm....


3.345 МКД
или предлог цена
02 мар 10:16Дизел генератор, тивок CIMEX SDG160 - 165 kVA

Дизелов генератор Cimex SDG120 – 165kVA за итни случаи и главно напо...


984.429 МКД
или предлог цена
02 мар 10:08Дизел генератор, тивок 110 kW - CIMEX SDG140 - 138 kVA

Дизел генератор Cimex SDG140 - 138 kVA за итни случаи и главно напоју...


908.689 МКД
или предлог цена
02 мар 10:04Дизел генератор, тивок CIMEX SDG80

Дизел генератор Cimex SDG80 – 83kVA за итни случаи и примарно напојув...


604.025 МКД
или предлог цена
02 мар 09:59Дизел генератор, тивок CIMEX SDG60

Дизеловият генератор Cimex SDG60 е наменет за основно и за итно напој...


567.860 МКД
или предлог цена
02 мар 09:56Дизел генератор, тивок 30kW - CIMEX SDG40

Дизел генераторот Cimex SDG40 е наменет за примарно и итно напојување...


492.120 МКД
или предлог цена
02 мар 09:52Дизел генератор, тивок 16 kW - CIMEX SDG20

Дизел генераторот Cimex SDG20 е наменет за основно и за итно напојува...


452.546 МКД
или предлог цена
02 мар 09:46Генератор за ток 6.5 kW, AVR, ATS букса, електрически старт

Генератор за струја 6.5 kW, AVR, ATS приклучок, електричен старт - C...


45.254 МКД
или предлог цена
02 мар 09:42Генератор за струја 3,0 kW, електричен старт, ABP, тркала -

Генератор за струја 3,0 kW, електричен старт, АВР, тркала - CIMEX PG4...


22.532 МКД
или предлог цена
02 мар 09:20Плински калорифер 50.0kW, CIMEX LPG50

Плински калорифер Cimex LPG50 - е професионален мобилен плински кало...


11.297 МКД
или предлог цена
02 мар 09:17Плински калорифер 30.0kW, CIMEX LPG30

Плински калорифер Cimex LPG30 - е професионален мобилен плински калор...


9.783 МКД
или предлог цена
02 мар 09:14Дизел грејач од 80 kW со индиректно согорување D80i

CIMEX D80i е дизел грејач со индиректно согорување дизајниран да загр...


94.485 МКД
или предлог цена
02 мар 09:05Инфрачервен дизелов отоплител 40 kW CIMEX D45iR-

40 kW инфрацрвен дизел грејач дизајниран за ефикасно насочување на гр...


79.337 МКД
или предлог цена
02 мар 09:01Тајфун на дизел 50.0kW, CIMEX D50

Тајфун на дизел Cimex D50 50 kW - високо ефикасна дизел греалка со ди...


30.106 МКД
или предлог цена
02 мар 08:54Мешалица за бетон (Миксер) 160 л. CIMEX MIX160-М

Електрична мешалица за бетон 160 л со прстен од гус CIMEX MIX160 наме...


22.311 МКД
или предлог цена
02 мар 08:47Мешалица за бетон (Миксер) 200 л. CIMEX MIX200

Електрична мешалица за бетон(миксер) 200 л со прстен од гус CIMEX MIX...


17.041 МКД
или предлог цена
02 мар 08:44КОМПРЕСОР ЗА ВOЗДУХ - 150 л., 302 л./мин.

Компресор за вoздух CIMEX OMP 150 професионален воздушен компресор с...


30.106 МКД
или предлог цена
02 мар 08:32КОМПРЕСОР ЗА ВOЗДУХ - 100 л., 369 л./мин

Компресорот CIMEX OMP100 е професионален воздушен компресор со волуме...


22.532 МКД
или предлог цена
02 мар 08:30КОМПРЕСОР ЗА ВOЗДУХ - 50 л., 184 л./мин.

Воздушен компресор 50-литарски приемник и брзина на проток на глава 1...


10.161 МКД
или предлог цена
02 мар 08:28КОМПРЕСОР ЗА ВOЗДУХ- 24 л., 184 л./мин.

Воздушен компресор 24 литри со проток на воздух 184 l / min. наменет ...


7.536 МКД
или предлог цена
02 мар 08:26Двоен хеликоптер за бетон 2x75 см.,бензински CIMEX DPT1500

Двоен хеликоптер за бетон со електричен стартер - наменет за изеднач...


333.000 МКД
или предлог цена
02 мар 08:20Хеликоптер за бетон 90 см, бензински CIMEX PT900

Пердашка за бетон 90см, CIMEX PT900 е најдобар избор при обработката ...


64.378 МКД
или предлог цена
02 мар 08:15Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам