Куманово
                   
2862 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT LEON ST 1.6 TDI 77kw

Seat Leon ST 1.6tdi 77kw Odlicno socuvan Napraven mal servis Servisna...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

08 авг 11:31Промовирано

Peugeot 607 2.0 Diesel Bez Carina

Kolata e vo makedonia Info:070762072


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

07 авг 17:53Промовирано

BMW 5 F10 530 d 180 KW 245 PS 2011 FUL OPREMA

BMW 5 F10 530 d 180 KW 245 PS 2011 KOLA E TIP TOP BEZ NIEDNA MANA M...


18.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

07 јул 14:45Промовирано

HUNDAI I 10 1.1BENZIN NOV UVOZ CH KLIMA 2013 NOVO

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭HUNDAI i10 1.1BENZIN (51 KW) 2012GOD.SO 5 VRATI NAJE...


4.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00BMW X3 3.0d 258ks xDrive 2012god

Vo odlicna sostojba Servisiran Registriran so zelen karton do 06.20...


18.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА CHEVROLET KALOS

Автомобилот е во одлична состојба како екстериерно така и интериерно,...


2.450 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:53touran

se prodava touran 2.0 tdi so novi letni gumi staveni pred edn mesec i...


10.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:51MERCEDES C220 AMG, so naj full oprema

Mercedes C220 coupe Diesel, 245000km, servisiran za meraklii Od opr...


3.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:50NISSAN QASQAI PANORAMA REGISTRACIJA ZELEN KARTON

SE PRODAVA NISSAN QASQAI 1.5 DCI DIZEL 7...


8.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:50  НОВ ОГЛАС

Audi A4 2.0 TDI 2005 moze zamena

Voziloto e vo odlicna sostojba registriano so zelen karton do 05 .202...


5.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:47Picasso 1.6 HDI

Extra


1.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:43  НОВ ОГЛАС

Renault Megane Scenic

Se prodava Renault Megane Scenic 2.0 Dizel vo odlicna sostojba na mak...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:35Peugeot 406 cupe.Klima. dizna plin.

Pezo 406 cupe. Pinin farina. Ful oprema. Klima. Greaci na sedista. Re...


1.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:34Opel astra 1.4 dizna plin. Klima.

Opel astra 1.4 dizna plin. Servo. Electrica na stakla I retrovizori. ...


1.350 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:33Fiat punto 1.2 Atest plin.

Fiat punto 1.2 atest plin. Servo. Elektrika na stakla. Abs. Dve centr...


950 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:32Skoda octavia 1.9 tdi. 110ks.99god.reg.do 2/2023g.

Se prodava octavia 1.9 tdi. 110ks.reg.do 2m.2023.god.so zelen karton....


1.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:10FIAT PUNTO 1.3 JTD 2009 GODINA

Se prodava Fiat Punto 1.3jtd 2009 godina uvezeno od Germanija registr...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:08SKODA FABIA 1.4TDI 2009 GOD

Se prodava Skoda Fabia 1.4 Tdi 2009 godina uvezeno od Germanija plate...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.000 €
Куманово

Автомобили

Денес 12:08VW polo sivo pred najnov model

VW Polo 1.2 disel,siv metalik kupeno vo MK,so garancija za voziloto,k...


4.950 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:03Polovni delovi za Ford Mondeo 2.0tddi 2001-2006 god.

se sto vi treba za ford mondeo mk3 2.0 tddi 115ks 5 brzini dizel 2...


99 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:44Peugeot 308 1.6 hdi

Peugeot 308 16 hdi - KLIMATRONIC -FABRICKA 3D NAVIGACIJA - TEMPOM...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:43MERCEDES W211 E200 2.2CDI 90KW 122KS AUTOMATIK 5G REGISTRIRA

MERCEDES W211 E200 2.2CDI 90KW 122KS AUTOMATIK 5G MENJAC ELEGANCE M...


5.250 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:39Peugeot 207 , 1.4 HDI-07

Kolata e vo odlicna sostojba , registrirana cela Godiva. Na poraki ne...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:37Nov uvoz Polo 1.4 TDI bluemotion

Novv uvoz 🇩🇪 Vw Polo 1.4 TDI 2007 blueomotin vo mnogu dobra sostoj...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:32Nov uvoz Polo 1.4 TDI EXTRA SOSTOJBA !

Novv uvoz 🇩🇪 Vw Polo 1.4 TDI 2006 vo mnogu dobra sostojba klima sta...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:32Se prodava bmw x1 2010 god 2.0 177 ks x drive moze zamena

Se prodava bmw x1 2010 god 2.0 177 ks xdrive registriran so zelen kar...


10.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:29CITROEN C3 1.2 2015 NOV UVOZ OD SVAJCARIJA NOVO

Prodavam Citroen c3 1.2 benzin kupeno od 🇨🇭SVAJCARIJA od privatno l...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:21MAZDA 2 1.6DIESEL 2010GOD 66kw NOV UVOZ OD CH

Prodavam Mazda 2 1.6DIESEL 66kw odlicno vozilo za pocetnik kupeno od ...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:21PEUGEOT 2008 1.6HDI ALLURE NOV UVOZ SVAJCARIJA

Prodavam Peugeot 2008 1.6HDI 2014god.Voziloto e kupeno od privatno li...


9 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:21Audi A3

Audi a3 1.9tdi 2007 godina dizel uvezeno od austrija plateno sve do r...


2 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:16Audi A4 b7 2.0 140ks S-line,moze zamena za WV Tuaran

Kolata e vo odlicna sostojba,komletno servisirana I registrirana do 2...


5.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:13Chery

S2x EGO motor 1.3 Atestiran plin Klima El na prozori 📞 Novic...


1.850 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.100 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:11Seat Altea 2005 2.0 TDI uvezena od CH pred 3 god

Alteata e grom. Prodavam Seat Altea 2005 2.0 TDI. Napraven golem se...


3.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.900 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:05AUDI Q7

Se prodava Audi Q7 2007 Na BG tabli Klimatronik -Al Felni 20 KI ...


9.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.600 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:03SE PRODAVA YUGO 45 TOP SOSTOJBA

Se prodava jugo 45 vo odlicna sostojba registirano cela godina jugoto...


700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:44OPEL ASTRA H 1.6 BENZIN 85KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 198 000 KM. ORGINAL MOZE I PROVERKA PO VA...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:31Mercedes-Benz A160

Mal gratski avtomobil vo odlicna sostojba so mala potrosuvacka Novi g...


1.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:26OPEL CORSA 1.0 ECOTEC 2005God.ISPRAVNA ZDRAVA ODLICNA..

OPEL CORSA 1.0 ECOTEC 2005 GOD.REG.KOMPLET ISPRAVNA SOCUVANA ISPRAVNA...


1.599 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:08BMW X3

Registriran Redovno servisiran 2006 god, 150ks Dobra cena za kes


7.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:04CRUZE

Se prodava Cruze 1.8 benzin, ne e registriran. info 071 294 743 Boba...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:54Prodavam Ford Focus MK2

- Се продава форд фокус мк2 2007 година 1.6 тдци 90кс 66кв. -Возилот...


3.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.999 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:45Passat 1.9 TDI 131ks so orig.kilom.Full

Se prodava Pasat so originalna kilom.(ne vrakjana) So full oprema vo ...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:43***AUDI A4 2.0TDI 2010G AVTOMATIK REGISTRIRANO ***

-AUDI A4 2.0TDI 2010GOD -REGISTIRANO DO 08.08.2022 -ZELEN KARTON -...


7.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.800 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:34Страна 2 од 72

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам