Куманово
                   
2862 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 5 F10 530 d 180 KW 245 PS 2011 FUL OPREMA

BMW 5 F10 530 d 180 KW 245 PS 2011 KOLA E TIP TOP BEZ NIEDNA MANA M...


18.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

07 јул 14:45Промовирано

Peugeot 607 2.0 Diesel Bez Carina

Kolata e vo makedonia Info:070762072


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

07 авг 17:53Промовирано

SEAT LEON ST 1.6 TDI 77kw

Seat Leon ST 1.6tdi 77kw Odlicno socuvan Napraven mal servis Servisna...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

08 авг 11:31Промовирано

Prodavam Ford Focus MK2

- Се продава форд фокус мк2 2007 година 1.6 тдци 90кс 66кв. -Возилот...


3.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.999 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:45Passat 1.9 TDI 131ks so orig.kilom.Full

Se prodava Pasat so originalna kilom.(ne vrakjana) So full oprema vo ...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:43***AUDI A4 2.0TDI 2010G AVTOMATIK REGISTRIRANO ***

-AUDI A4 2.0TDI 2010GOD -REGISTIRANO DO 08.08.2022 -ZELEN KARTON -...


7.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.800 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:34***SKODA CITIGO 1.0 BENZIN 2014 god***

SKODA CITIGO 1.0 BENZIN 44kw -Arb, Ars Abs Bord Kompjuter - Aux, Cd...


5.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:33Opel Agila 1.2 *130.000km*

Voziloto e uvezeno od Svajcarija, registrirano do juli 2023, 130.000k...


3.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:26Mercedes C 200 CDI BlueEfficiency

Voziloto e uvezeno od Germanija pred 2 godini, proizveden 2011 godina...


11.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:26Bmw 530d Automatik Kesh ekstra cena

Tel 072,764,880 Reg Dobri gume Klima raboti Folija Atest Menjac mot...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:22Subaru XV 2,0Disell Boxer 2013g kesh Ekstra cena

Tel 072,764,880 Full Oprema Servisna historija Dva kluca dva par gu...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:22Leon

Se prodava inf. na tel. 071 711 944 071 711 944 MOME


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:21Alfa Romeo 159 SportWagon

Se prodava Alfa Romeo 159 1.9 JTDm vo top sostojba so full oprema, se...


3.700 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:19Prodavam VW Golf VI 2.0 TDI 81kw 110 ks 2010 godina

Se prodava VW Golf VI 2.0 TDI 81kw 110 ks so 5 brzini 81 kw - 110 ks...


7.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.650 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:14FORD TOURNEO CONNECT 1.8 TDCI 2009

GOD 2009 7+ 1 Kw 81 Plateno site davacki do reg


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:11CITROEN JUMPY 2.0 HDI 2011

Citroen jumpy 2.0 Hdi 2011 Kw 88 Km 200000 Full oprema Klima ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:10FORD FOCUS 2.0 TDCI 2009 AVTOMATIK

FORD FOCUS 2.0 TDCI 2009 AVTOMATSKI Menjaç Kw 100 Full oprema ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:10VW Polo 1.6 TDI - 10

Kolata e vo odlicna sostojba so full oprema I se funkcionira na nea ,...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:52BMW 520 DIZEL-EKSTRA SOSTOJBA

EKSTRA SOSTOJBA ,NAPRAVEN SERVIS KOMPLET ,SMENETO -KORPA LAMELA I ZAM...


7.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:45Range rover 2.7 sport hse

Prodavam land rover RANGE ROVER SPORT 2.7 hse vo odlicna sostojba fu...


11.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:45Golf 6 1.6 TDI 105ks 2010-2011g

Prodavam Golf 6 1.6 TDI 105ks proizveden 12 mesec 2010 god. so pomina...


7.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 08:09Prodavam renault twingo

Renault twingo 1.2 benzin..kolata e vo top sostojba so mala potrosuva...


700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 €
Куманово

Автомобили

Денес 08:06MERCEDES AMG GLA 200

Се продава MERCEDES AMG GLA 200реални 51000км редовно сервисиран во м...


20.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
20.900 €
Куманово

Автомобили

Денес 00:37OPEL CORSA 1.2 Twinport

Kolata ima plateni site davački do reg Na lanac motor Klimatronik Alu...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:32OPEL CORSA 1.3 CDTI DIZEL

Kolata ima plateni davački do reg na lanec motor klima ladi mraz dva ...


11 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:32RENAULT MODUS 1.5 DIZEL 2007g

Kolata e reg cela god vo perfektna sostojba mala potrošuvačka klima d...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:32FIAT PUNTO 1.2 BENZIN

Kolata e donesena od ch 🇨🇭🇨🇭 Plateni davački do reg 1.2 motor na ...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:32OPEL CORSA 1.2 Benzin

Kolata e donesena od šfajcarska plateni site davački do reg na Lanec ...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:32FIAT BRAVO 1.9D Multijet 90ks Eco unikat

PRODAVAM FIAT BRAVO Kolata e odlicna naj ekonomicna verzia na fiat br...


4.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.300 €
Куманово

Автомобили

Вчера 22:43Skoda Yeti 2.0 Dizel 4x4 Full Oprema Extra

Prodava se Skoda Yeti 2.0 dizel so 170 k.s Kolata e 11.2010 god na p...


9.990 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
9.999 €
Куманово

Автомобили

Вчера 21:34Se prosava GOLF 6 2.0 TDIi BLUE MOTION

SE PRODAvA VOLKSWAGEN GOLF 6 2.0 TDIi BLUE MOTION Se prodava volk...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:26Chevrolet Spark 1.2 LT 82hp

Chevrolet napraven za 🇨🇭 Pazar. Registriran do 02/2023, servisiran ...


3.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:51Ford Kuga 2.0 Tdci

Kolata e donesena od CH i e vo odlicna sostojba, istata e redovno odr...


11.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:22Bmw 320D Automatic , Navigacia

🇨🇭🇨🇭 Bmw 320D Xdrive Facelift 🇨🇭🇨🇭 ☎️☎️ 071 682 09...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:17ALFA ROMEO GT 1.9 JTD-150KS

ITNO SE PRODAVA !!! Alfa Romeo GT 1.9 JTD motor so sredna potrosuvack...


2.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 20:12Se prodava Mazda 6 2.2 2011 god

Se prodava Mazda 6 2.2 2011 god Registrirana do 06.2022 so zelen k...


7.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:35Audi A3 1.4 TFSI 125ks 2010god

Се продава Ауди А3 1.4 TFSI 125ks, не увезувано, со реална километраж...


6.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 19:33Audi a3 1.9tdi 105ks 2008 god

Se prodava audi a3 1.9tdi 105ks 2008 godina Kolata e so plateni site...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:58Mini Countryman Cooper D 1.6 (112 Hp)

- 112 ks - 1.6 diesel motor mnogu mala potrosuvacka 4.7 l/100 km -...


9.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:56Passat 2.0

Shitet Passat 2.0 Viti 2006 Desge Klima tronik Ibanem servis G...


5 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 18:05Pezo 307 2.0 hdi 2006 PANORAMA

PEZO 1.9 HDI 100 kw 136 ps FULL OPREMA: BORD KOMPJUTER KLIMATRONIK ,...


3.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:43Peugeot 306 Pezo 306 za delovi vo ispravna sostojba

Se prodava Peugeot 306 Pezo 306 za delovi Kontakt: 077837182


350 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:57Bmw f20 serija 1 dizel 120 ks sportline xenon navi 2016

Se prodava bmw f20 sport so najful oprema navigacija cd MP3 AUX USB b...


33 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 16:35Страна 3 од 72

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам