Куманово
                   
2862 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HUNDAI I 10 1.1BENZIN NOV UVOZ CH KLIMA 2013 NOVO

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭HUNDAI i10 1.1BENZIN (51 KW) 2012GOD.SO 5 VRATI NAJE...


4.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Peugeot 607 2.0 Diesel Bez Carina

Kolata e vo makedonia Info:070762072


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

07 авг 17:53Промовирано

Opel Signum 3.0 cdti V6

Opel Signum 3.0 cdti v6 130kw God: 2006 Registriran + z.Karton: 17...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

06 авг 13:07Промовирано

Alfa Romeo 159 2.4 JTDm

Kolata e vo odlicna sostojba sredena za sebe kolata e reg do april 2...


4.250 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 15:32Se prodava Pezo 407 2.0 HDI 100kw

Prv i edinstven sopstvenik: 407 2.0 HDI 100kw, 136 ks. Proizvodstvo ...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:44Renault Megane 2

•Se prodava Renault Megane 2 2006 1.5dci facelift 63kw •Uvezen od Sl...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 14:09Opel Corsa/Опел Корса

Se prodava Opel Corsa na plin vo solidna sostojba so mali zabeleshki....


2.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:51Vw golf 6 2.0tdi

Vw golf 2.0tdi 110ks servisiran i registriran cela god Oprema standa...


7.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:48Fiat Croma 1.9 JTDM (150)

Se prodava fiat croma 1.9 multijet 150ks 182.000 km ja imam servisna...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:36Peugeot 307

Kolata e vo celosna ispravna sostojba, redovno servisirana, poseduvam...


4.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:31Renault Clio 1.2 Benzin-Plin 2009 god. 140 000km

Se prodava Renault Clio Storia 2009 god proizvodstvo, benzin-plin. Ne...


2.699 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:15Passat B6 2.0 od 2006

Se prodava Passat B6 od 2006 god. So pominati 265.000 km, registriran...


4.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 13:09Renault Scenic 1.9

Renault Scenic 1.9 dci 2004 ... 88 KW na stranski tablici vo odlicna ...


1.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:54MERCEDES C220 CDI 125 KW 170 PS 2009 AUTOMATIK UVOZ

MERCEDES C220 CDI 125 KW 170 PS NOV UVOZ OD 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 GOD 2...


8.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:53Touran 2.0 TDI 2011

2.0 TDI, 140KS 2011 godina 225.000 kilometri 5 sedishta Registri...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:47VW Polo 1.9 TDI 101PS God 2005

VW POLO 1.9 TDI KW 74 101PS 2005/06 godina -Poloto e maksimaln...


3.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:47VW Passat 2.0 TDI 140HP DSG F1 HIGHLINE

Prodavam Passat 2.0 TDI 140 PS God 2012 Reg 30/07/2022 201.000 km so ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:47Golf 7 2.0 tdi DSG

Golf 7 tdi 2.0 dsg 2014/2013 Motor dobar Menuvac dsg Klima ( lad...


13.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:39FIAT PUNTO 1,3 M-JET FUL OPREMA

Puntoto e vo dobra sostojba se si funkcionira na nego od oprema ima: ...


1.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.900 €
Куманово

Автомобили

Вчера 12:22SEAT LEON 1.6 TDI (77KW 105PS) 2012

SEAT LEON 1.6 TDI (77KW 105PS) GOD. 2012 ✅ DONESENO OD 🇩🇪 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:16OPEL OMEGA B 2.2DTI 88KW-120KS REDIZAIN!!!

Kolata socuvana domacinski odrzuvana so 17 aluminiumski original opel...


2.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:02CITROEN C3 PICASSO 2011 EXCLUSIVE OPREMA UVOZ CH

SE PRODAVA CITROEN C3 PICASSO 1.6 HDI DIZEL...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 12:02FORD FIESTA 1.6 CDTI (66KW 90PS) 2012

FORD FIESTA 1.6 CDTI GOD. 2012 ✅ DONESENO OD 🇩🇪 ✅ KM OR...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:53Fiat Punto 1.9 JTD 59 KW Klima

Se prodava Fiat Punto 1.9 JTD 59 KW vo super sostojba maksimalno socu...


1.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:35VW Touran 2.0 TDI 140 KS

Vw Touran 2.0 TDI 140 KS uvezen od Svajcarija vo super sostojba so fu...


5.600 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:35Audi A4 2.0 TDI 2005 Godina

Se prodava Audi A4 2.0 TDI 140 Ks vo super sostojba so full oprema : ...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Куманово

Автомобили

Вчера 11:34Mercedes C270 CDI CLASSIC

Se prodava Mercedes C270 CDI vo super sostojba Registriran na mk tabl...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Куманово

Автомобили

Вчера 11:34BMW 640d Twin Turbo Individual 313ps Gran Coupe

Se prodava BMW 640d 313ps Gran Coupe M-Packet “Individual” oprema so ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:34Porsche Cayenne 3.0D FACELIFT 2010

Se prodava Porsche Cayenne 3.0D vo super sostojba maksimalno socuvan...


18.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:34Chevrolet Captiva 4X4 2.0 VCDI

Se prodava Chevrolet Captiva 2.0 VCDI 4X4 7 Sedista vo super sostojba...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Куманово

Автомобили

Вчера 11:34Audi Q7 3.0 TDI Quattro 2007 Godina

Se prodava Audi Q7 3.0 TDI 165 KW Quattro vo super sostojba maksimaln...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:34HONDA CIVIC 2,2 CDTI 140ks ""NOV UVOZ CH""

HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140ks ..GODINA-- 2008 ..KM-- 197000 So Servisn...


4.699 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:21HONDA CIVIC 2,2 CDTI 140ks ""NOV UVOZ CH""

..HONDA CIVIC 2.2 CTDI 140ks ..GODINA-- 2006 ..KM-- 191000 So Servi...


4.499 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:20HONDA CIVIC 2,2 CDTI 140ks"" EXCLUSIVE.PANORAMA.NAVI.

Honda Civic 2.2ctdi 140 ks Kolata e uvezena od svajcarska pred dve ...


4.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:20AUDI A3 1.9 TDI (77KW 105PS) 2007

AUDI A3 1.9 TDI SPORTBACK GOD. 2007 ✅ DONESENO OD 🇩🇪 ✅ ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:17Seat Leon 1.6 TDI 2011

Vo ekstra sostojba, kolata e uvezena od austrija plateni se site dava...


5.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:16VW PASSAT VARIANT BLUEMOTION 2007 G.

Voziloto e uvezeno od austrija, site davacki plateni do registracija....


4.400 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:16SEAT ALTEA 1.9TDI

Avtomobilot e uvezen od austrija plateni site davacki do registracija...


3.895 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:16Skoda Fabia 1.4 benzin plin atestiran

Za povekje informacii javete se na 078449494


1.650 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 11:16FIAT PUTO EVO 2012 1.4 74KS BENZIN - PLIN

SE PRODAVA PUNTO EVO 2012 KUPENO VO MAKEDONIJA OD PRV GAZDA SO REALNI...


5.550 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.800 €
Куманово

Автомобили

Вчера 11:08RENAULT TWINGO

Renault twingo 1.1 od 2000 g. so originalni 130.000 km. ima odlicen m...


860 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:50OPEL CORSA 1.0 ECOTEC 2005God.ISPRAVNA ZDRAVA ODLICNA..

OPEL CORSA 1.0 ECOTEC 2005 GOD.REG.KOMPLET ISPRAVNA ZDRAVA SERVISIRAN...


1.599 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:41Bmw 740d

Se prodava ili menuva bmw 740d pali vozi servisirana sredena moze da ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 10:29Страна 4 од 72

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам