Подкатегорија:
                   
120 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

brzouklucni spojki za vozduh

novi od 1/2" col i 1/4" col i propratni elementi


По Договор
или предлог цена
23 фев 17:45nepovraten ventil

nepovratniot ventil moze da se reparira i e od energoinvest trudbenik...


По Договор
или предлог цена
23 фев 17:43Vaga vagi 40kg100kg200kg300kg500kg

Metalni


1.500 МКД
или предлог цена
23 фев 12:10presa za tuli -cigli

presa za izrabotka na tuli тули -cigli цигли


1.100 €
или предлог цена
22 фев 07:26Продавам машина за мешање бетон

Продавам машина за мешање бетон од југословенско производство, многу ...


200 €
или предлог цена
17 фев 10:24Motokultivator MP-T20 MaxPuls Nov Nekoristen

Motokultivator MaxPuls model MP-T20, 7HP mokjnost, 5.2kW rabotna zafa...


31.000 МКД
или предлог цена
07 фев 12:29Машина за пеглање

Машина за пеглање


7.599 МКД
или предлог цена
21 јан 21:20Mikser mesalka za lepak

1600 wat 6 brzini


3.000 МКД
или предлог цена
20 јан 17:09Pili pila diamatski za beton

F230 700 den f300 2500 den f350 3000 den i f400 3500 den


700 МКД
или предлог цена
28 дек 12:02BOXER

Se prodava robokopach BOXER HSW06-G 2019god. Malku koristen vo odlicn...


12.000 €
или предлог цена
17 дек 15:26Каиш за косачка

Продавам нов каиш за косачка за трева VEGA PJ 457/180J


800 МКД
или предлог цена
28 окт 20:30POLZAVESTI TRAKASTI KOFICASTI TRANSPORTERI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski...


1 €
или предлог цена
06 окт 07:48Drzac(drzaci) za bormasina - povekjenamenski.

Drzacite se germanski, aluminiumski,multifunkcionalni - se podesuvaat...


13 €
или предлог цена
04 окт 12:57Tiger Wrench – Повеќенаменски клуч

Тип на алат: Повеќенаменски клуч Материјал: челик Димензии : 25 см....


750 МКД
или предлог цена
25 сеп 16:17se prodava motorce, pumpa za voda, novo

motorceto e kupeno pred 4 meseci i stoi vo kutija. raboti na 220 vol...


2.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 05:26VENTIL TOPCEST ВЕНТИЛ ТОПЧЕСТ 1" 1 1/2" 2"

1" 500.00 (lager: 2) 1 1/2" 1.200 (lager: 4) 2" 1.500 (lager: 2)


1 €
или предлог цена
18 авг 13:33trofazen industriski priklucok

2.5 metri trofazen kabel so trofazen industiski priklucok za elektrom...


600 МКД
или предлог цена
19 јул 20:25filter za komprimiran vozduh

filterot za komprimiran vozduh e nov od firmata OMI italija so cistot...


По Договор
или предлог цена
03 јул 12:01Milwaukee Батерија 5.0 AH

Продавам нова батерија Milwaukee, 5.0 AH, ја продавам бидејќи имам дв...


90 €
или предлог цена
15 јун 19:19Mengeme mengemi

1400 den 1800 den 2500 den


1.400 МКД
или предлог цена
13 јун 12:01Prodavam rainbow pravosmukalki

Prodavam dve rainbow pravosmukalki


2 €
или предлог цена
09 јун 23:08bentili za kompresor

novi i polovni


По Договор
или предлог цена
22 мај 12:45NOVA Metalna sekira / metal axe

NOVA Metalna sekira / metal axe Cena 400 den. Tel 075 248 405


400 МКД
или предлог цена
07 мар 01:03Remeni za pogon

remeni so dimenzii: 1750x20 Lp, 1162x9 xpz,1075x9.5,1750x13xpa, 1512x...


По Договор
или предлог цена
19 дек 14:36davac na pritisok

davacot na pritisok e digitalen senzor za pritisok germansko proizvod...


По Договор
или предлог цена
19 дек 14:36elektromotorce

Elektromotorot e trofazen 2.2 KW I 1400vrtezi vo minuta I vo ispravna...


По Договор
или предлог цена
19 дек 14:35pneumatski elementi i priklucoci

imam i polovni i novi regulatori na pritisok, brzuklucni elektromagne...


По Договор
или предлог цена
19 дек 14:32maslo za podmackuvanje

masloto e za rotacioni kompresori i masini od tipot na proizvoditel A...


350 МКД
или предлог цена
20 сеп 22:05elektromagnetni bentili za voda i vozduh

novi i plovni


По Договор
или предлог цена
20 сеп 21:58racni ventili

delta ventil i razvoden ventil do 25 bar pritisok


По Договор
или предлог цена
20 сеп 21:57Se prodava nov aparat za svajcuvanje

Se prodava nov aparat za svajcuvanje,nikogas ne koristen.Performansi ...


5.000 €
или предлог цена
08 јул 07:51Pistol pneumatski krckalka na vozduh

.


1.800 МКД
или предлог цена
30 јун 22:38Polnac za kola 6 am 10 am

1800 den 2000 den


1.800 МКД
или предлог цена
23 јун 18:46Reflector so polnac i baterja

30wat


1.200 МКД
или предлог цена
23 јун 18:46Elektricna pila pili za ziva ograda

Germasko


2.500 МКД
или предлог цена
30 апр 12:10Li-ion bateriski akumulatorski busilici bormasini

Prodavam bateriski busilici prepraveni od Ni-cd na Li-ion baterii so...


1.200 МКД
или предлог цена
02 апр 15:15Pegli pegla za plasticni cevki profesionalni

Cenite se na slikite


1.000 МКД
или предлог цена
28 мар 12:40Mikser mesalka ...

.


3.000 МКД
или предлог цена
28 мар 12:39Racen vibrator za beton

.


2.600 МКД
или предлог цена
28 мар 12:39Hilti hilta za krsene

2500 w


6.000 МКД
или предлог цена
28 мар 12:39Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам