Подкатегорија:
                   
636 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Webkamera Logitech C210

Se prodava webkamera Logitech C210


1.200 МКД
или предлог цена
30 авг 17:49Продавам серверски рам 2RX4 PC3-10600R 4x4GB

Продавам серверски рам 2RX4 PC3-10600R 4x4GB


2.000 МКД
или предлог цена
30 авг 17:49Logitech C170 Webcam

Se prodava webkamera Logitech C170


1.200 МКД
или предлог цена
30 авг 17:49Wireless router TP-LINK Archer C60

Koristen 1 mesec.Nov


По Договор
или предлог цена
30 авг 15:06canon epson lexmark

RASPRODAZBA na printeri ponudete fer ceni za sorabotka canon epson ...


1 МКД
или предлог цена
30 авг 14:19Tenda AC6 AC1200m

Се продава рутер 802.11ac со 4 антени (5dBi) Tenda AC6 AC1200m. По...


1.600 МКД
или предлог цена
30 авг 10:18Prodavam LCD Monitor HP 20,7" inch so HDMI priklucok

Prodavam LCD Monitor HP V214a malce koristen Native resolution: FHD ...


3.500 МКД
или предлог цена
28 авг 14:53ACER LCD Monitor 21,5" so HDMI priklucok

Malce koristen LCD Monitor Acer model: KA220HQ, so HDMI priklucok. -...


3.500 МКД
или предлог цена
28 авг 14:52Monitor Philips skoro nov

Monitor Philips skoro nov


2.000 МКД
или предлог цена
27 авг 18:451TB SATAlll USB3.0 2,5" HDD hard disk

Prodavam nov 1TB Toshiba HDD vo novo transparentno (bezbojno) kukist...


2.500 МКД
или предлог цена
25 авг 21:05Super gamerska graficka kartica

Super socuvana kako nova GIGABYTE GTX 970 4Gb gi gazi site igri. ...


1 €
или предлог цена
25 авг 13:36SSD 120GB

Prodavam nov, neotpakuvan 2.5inch SATA III SSD 120GB (SomnAmbulist) ...


1.200 МКД
или предлог цена
24 авг 17:14Monitor Dell 15"

Prodavam monitor Dell 15 inci . Ima nekolku mali grebnatinki na disp...


700 МКД
или предлог цена
22 авг 12:46Adapter 12Volten

Prodavam Adapteri 12V 4.2 A


500 МКД
или предлог цена
21 авг 21:37Wireless Gamepad for PC PS2 PS3 Android - Novi

Wireless Gamepad for PC PS2 PS3 Android 6 in 1 Gaming joypad Wirel...


650 МКД
или предлог цена
17 авг 11:53Gamepad L-600 for PC Gaming - Novi

Gamepad L-600 for PC Gaming www.premium.com.mk Tel. 02/ 32 32 488


300 МКД
или предлог цена
17 авг 11:50External Case for ODD Optical Disk Drive - Novi

USB 2.0 External Case for ODD Optical Disk Drive Caddy DVD Writer 12....


550 МКД
или предлог цена
17 авг 11:32Tastatura / keyboard za TOSHIBA laptop C50 15.6INCH

NEW KEYBOARD FOR TOSHIBA SATELLITE C50-C, C50D-C, C55-C, C55D-C 15.6I...


17 авг 09:191TB 2,5" HDD nadvoresen hard disk USB3.0 5Gbps

Prodavam nov, nekoristen, 1TB 2,5" HDD Portable (nadvoresen hard dis...


2.600 МКД
или предлог цена
17 авг 09:17USB Internet PC Web kamera za kompjuter online nastava

Prodavam novi PC Web kameri.. Se povrzuvaat na USB vo kompjuter. Im...


300 МКД
или предлог цена
15 авг 18:17WEB PC Kamera za Kompjuter - Веб Камера за онлајн настава

Nova web kamera, se povrzuva so usb, ima i dodatok za mikrofon... ...


400 МКД
или предлог цена
15 авг 18:15Magsafe2 Polnac Power Adapter za Macbook Air Mac Book Pro

Nov Polnac adapter za Macbook Pro i Air 👍 Garancija 6 meseca👍 ...


1.500 МКД
или предлог цена
15 авг 18:131500 denari Magsafe adapter za Macbook Pro/Air- so garancija

Magsafe adapter za Macbook Pro i Macbook Air... Nov, sleduva Garanci...


1.500 МКД
или предлог цена
15 авг 18:133.5" HDD External Case USB3.0 SATA - Novi

3.5 inch HDD External Case USB 3.0 to SATA External 3.5 Hard Drive En...


1.100 МКД
или предлог цена
15 авг 11:13ADATA HV620S 2TB USB 3.2 HDD Slim Portable External - Novi

Compatible with Your Game Console PS5 and XBOX Series S/X The HV620S...


15 авг 11:02Maxell Wireless Presenter Mouse - Novi

4-во-1 Maxell Wireless Presenter Mouse е комбиниран уред од прецизен ...


15 авг 10:58Western digital red 6tb so garancija

3.5 inch hdd 6tb western digital red - garancija do 06.2023


8.500 МКД
или предлог цена
11 авг 18:12AMD ryzen 2600 3.4ghz 6 core so garancija

Amd ryzen 2600 3.4 up to 3.9ghz 6 core 12 threads - 9500 denari - gar...


8.500 МКД
или предлог цена
11 авг 18:10Western digital red 3tb so garancija

4 x 3.5 inch hdd 3tb western digital red - 4000 parche - garancija do...


4.000 €
или предлог цена
11 авг 01:09HDMI Cable High Speed Braided 1.5m-20m - Novi

HDMI Cable M/M HD 3D High Speed Braided HDTV RoHS HDCP with ferrite p...


10 авг 11:27Caddy SATA SSD HDD - Novi

HDD Caddy 12..7 mm and 9.5 mm replaces the optical drive and allows y...


550 МКД
или предлог цена
10 авг 11:12CyberPower Surge Protector Essential 6x Sockets - Novi

CyberPower Surge Protector Essential 6x Sockets with overload protect...


10 авг 11:10Maxell Bluetooth Earphones EB-BT750 METALZ - Novi

Maxell Bluetooth Earphones EB-BT750 METALZ Wireless Bluetooth head...


990 МКД
или предлог цена
10 авг 10:53Maxell Legacy Headphones with mic - Novi

Maxell Legacy Headphones with mic Ultra light Deep Bass Compatible w...


500 МКД
или предлог цена
10 авг 10:50Xiaomi Mi Router 4A Wireless Gigabit - Novi

Hardware configuration Product colour: White Processor: MT7621A MIP...


1.590 МКД
или предлог цена
10 авг 10:37USB, Stick, Stickovi so 2000GB, 2TR

Prodazba na novi USB stikovi so 256G, 512G, 1TB i 2TB, za poveke info...


10 авг 09:28DVD/Reader Writer za Laptop

Super Multi DVD Writer Model GS40N Proizveden 2013 Prethodno kori...


1 МКД
или предлог цена
10 авг 00:52Monitor ASUS 21.5' 1080p

Monitor: ASUS 21.5' | 75hz | 1080p| Freesync | Monitorite ne se kori...


5.500 МКД
или предлог цена
06 авг 13:00HDD 2.5" 2TB External, Portable, USB 3.0

Nov nekoristen i neotpakuvan eksteren HDD 2.5" 2TB kapacitet. USB 3....


3.300 МКД
или предлог цена
06 авг 10:26MAUS HP NOVI I TASTATURI

NOVI MAUSI 200 den. TASTATURI 300 den.


05 авг 14:06Страна 5 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам