3278 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A4 2.0tdi S-line

Audi A4 2.0tdi S-line Kolata e so full oprema Registirana do 11.2023 ...


10.800 €
или предлог цена
Вчера 18:49Промовирано

OPEL VIVARO 8+1 PATNICKO

OPEL VIVARO 2009god PATNICKO DOBRO SOCUVANO, REGISTRIRANO SO ZELEN KA...


9.200 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

31 јан 20:20Промовирано

Bmw e87 series

Se prodava Bmw e87 series LCI 2011 godina vo sobrakajna Uvezena od CH...


8 €
или предлог цена
Вчера 10:39НОВ ОГЛАС
Промовирано

Opel astra 1.4 2005g

Opel astra 1.4 2005g registrirana cela godina vo odlicna sostojba


3.400 €
или предлог цена
03 фев 17:18Skip Fai 90EDT 4x4

Se Prodava Fai 90EDT 4x4 90ks Perkins motor vo besprekorna sostojba. ...


6.500 €
или предлог цена
Охрид

Останато

03 фев 17:13Se prodava celo ili na delovi JCB

Masinata se prodava cela ili na delovi, vo ispravna sostojba so mal d...


03 фев 15:33Edrilica / Jahta Dehler Optima 850 (8,5m) so vnatresen motor

Se prodava registrirana, klasicna edrilica so vnatresen motor od germ...


9.950 €
или предлог цена
03 фев 15:10Skoro novi celicni bandazi so gumi za reno clio 14ki

4 skoro novi bandazi so letni gumi dunlop


03 фев 15:04NOVI ORGINALNI PATOSNICI SUZUKI VITARA(2015-2022GOD)

SE PRODAVAAT ORGINALNI PATOSNICI SUZUKI VITARA(2015-2023GOD) VOOPSTO ...


70 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
80 €
03 фев 14:36LETNI GUMI 195 60 15

SE PRODAVAAT 4 SOLIDNI LETNI GUMI 195/60R15, OD KOI DVE GOOD YEAR(0...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
03 фев 14:35se prodava vozilo ESPERO

voziloto e vo vozna, ispravna sostojba i mnogu zacuvano. kontakt tel....


1 €
или предлог цена
03 фев 14:34Se prodava vw polo 1.2 benzin reg I zelen karton

Se prodava vw polo 1.2 benzin reg zelen karton novi gumi ful oprema t...


1 €
или предлог цена
03 фев 14:31Gliser GLASTRON

Prodavam gliser "GLASTRON" proizveden 1981 godina, registriran, kompl...


9.500 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
12.000 €
03 фев 13:45Volkswagen T2 Dinamo

Se prodava dinamo so turbina za kombe Volkswagen T2 1.6


1 €
или предлог цена
03 фев 13:30Mitsubishi L300 Delovi

Se prodavaat : zaden diferencijal komplet so gumi za prikolica, pred...


1 €
или предлог цена
03 фев 13:30Volkswagen Passat TDI Variant

Климатроник, ABS, Airbag, алуминиумски бандажи, кожни седишта, сервис...


1.900 €
или предлог цена
03 фев 13:29Hyundai Terracan 2.9

Se prodava hyundai terracan 2.9 - 150hp. Registriran do juli 2023, vo...


6.000 €
или предлог цена
03 фев 12:46Celicni prsteni - Pricvrstuvaci za mehanicka industrija

Челични прстени - прицврстувачи за механичка индустрија. Изработено о...


599 МКД
или предлог цена
03 фев 12:28Set Alatki za plastika

Комплет 19 Алатки за отстранување на внатрешни делови во вашиот автом...


1.499 МКД
или предлог цена
03 фев 12:28Bmw R 1200 RT Patnicki

Motorot e vo odlicna sostojba , Momentalno e vo Svajcarija na Svajca...


8.300 €
или предлог цена
03 фев 11:19Bmw C650 Sport

Perfekten Naslon na zadno sediste Greaci na sediste, Momentalno ...


1 €
или предлог цена
03 фев 11:18Zmski Gumi

Gumite 225/45/17 se gleda ne se vozeni so mnogu kilometri.Zainteresir...


2.000 МКД
или предлог цена
03 фев 11:03FIAT 500 1.2 70 KS 116000KM ABARTH LOOK CH - 08..MT Auto

FIAT 500 1.2 70 KS 116000 KM SPORT ABARTH LOOK - 116000 KM ! ! ! EDI...


5.300 €
или предлог цена
03 фев 09:45FORD FIESTA 1.6 TDCI 90 KS TITANIUM UVOZ CH - 10.MT Auto

FORD FIESTA 1.6 TDCI 90 KS TITANIUM ECONET NOV UVOZ SVAJCARIJA - 150...


5.400 €
или предлог цена
03 фев 09:45MAZDA 2 1.3 85 KS 150000 KM UVOZ CH - 09..MT Auto

MAZDA 2 1.3 85 KS UNIKAT NOVA UVOZ CH SWISS ***** 150000 KM ***** NO...


4.500 €
или предлог цена
03 фев 09:45MERCEDES E 320 CDI 204 KS AVANTGARDE KOZA NAVI - 05.MT Auto

MERCEDES E 320 CDI 204 KS, AVANTGARDE AVTOMATIK - 247000 KM SERVISNA...


6.500 €
или предлог цена
03 фев 09:45OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS 138000 KM GERMANY - 08.MT Auto

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS COSMO NOV UVOZ GERMANY - SERVISNA KNISKA N...


4.400 €
или предлог цена
03 фев 09:45OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS NOV UVOZ GERMANY - 08.MT Auto

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS NOV UVOZ GERMANY - SERVISNA KNISKA NOVA UN...


4.400 €
или предлог цена
03 фев 09:45VW POLO 1.2 TDI 75 KS NAVI HIGHLINE UVOZ CH - 12.. MT Auto

VW POLO 1.2 TDI 75 KS HIGHLINE NAVI NOV UVOZ SVAJCARIJA - 144000 KM,...


6.500 €
или предлог цена
03 фев 09:44BMW 320 D 136 KS E46 M-PAKET RECARO UNIKAT - 01.MT Auto

BMW 320 D 136 KS E46 M-PAKET UNIKAT EDINSTVEN VO MK - 188000 KM MOZE...


3.300 €
или предлог цена
03 фев 09:44FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS UVOZ CH - 07..MT Auto

FORD FOCUS 1.6 TDCI 110 KS UVOZ CH SWISS NOVA KOLA - SERVISNA KNISKA...


3.900 €
или предлог цена
03 фев 09:44VW POLO 1.2 60 KS 133000 KM NOVO - 08..MT Auto

VW POLO 1.2 60 KS 133000 KM GARANCIJA ZA KM ! ! ! - SERVISNA KNISKA ...


3.900 €
или предлог цена
03 фев 09:44FIAT BRAVO 1.6 JTDM MULTIJET EURO5 NOV UVOZ - 11.MT Auto

FIAT BRAVO 1.6 JTDM 105 KS FEJSLIFT MULTIJET EURO 5B - SERVISNA KNIS...


4.800 €
или предлог цена
03 фев 09:44MAZDA 2 1.3 86 KS 150000 KM UVOZ CH - 09. MT Auto

MAZDA 2 1.3 85 KS UNIKAT NOVA UVOZ CH SWISS ***** 150000 KM ***** NO...


4.800 €
или предлог цена
03 фев 09:44VW POLO 1.2 TDI 75 KS NAVI HIGHLINE NOVO - 11.. MT Auto

VW POLO 1.2 TDI 75 KS HIGHLINE NAVI NOV UVOZ HOLANDIJA - 185000 KM, ...


6.800 €
или предлог цена
03 фев 09:44MAZDA 3 1.6 HDI 90 KS FEJSLIFT UNIKAT NOV UVOZ - 08.MT Auto

MAZDA 3 1.6 HDI 90 KS UNIKAT NOVA FEJSLIFT ***** 150000 KM ***** NOV...


4.600 €
или предлог цена
03 фев 09:44AUDI A5 2.7 TDI 300 KS ABT S-LINE LED AVTOMATIK - 09.MT Auto

AUDI A5 2.7 TDI 300 KS S-LINE AVTOMATIK KAKO NOVA UVOZ GERMANY MOTOR...


10.800 €
или предлог цена
03 фев 09:43AUDI A3 2.0 TDI 140 KS SPORTBACK UNIKAT - 08.MT Auto

AUDI A3 2.0 TDI 140 KS SPORTBACK NOVIOT 2.0 TDI 8V 160000 KM SERVISN...


5.999 €
или предлог цена
03 фев 09:43NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110 KS NAVI PANORAMA - 13..MT Auto

NISSAN QASHQAI 1.5 PURE DRIVE DCI 110 KS FEJSLIFT - SERVISNA KNISKA ...


9.800 €
или предлог цена
03 фев 09:43ALFA GIULIETTA 1.6 JTDM 105 KS LED NOVA - 13.MT Auto

ALFA GIULIETTA 1.6 JTDM 105 KS NAJDOBRIOT MULTIJET EURO 5B - SERVISN...


6.999 €
или предлог цена
03 фев 09:43OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS FEJSLIFT EURO5 - 14..MT Auto

OPEL CORSA 1.3 CDTI 75 KS, FEJSLIFT EURO -5 KUPENA I SERVISIRANA SAM...


5.800 €
или предлог цена
03 фев 09:43FIAT SEDICI 1.9 JTDM 120 KS FEJSLIFT 4X4 NOVO - 09.MT Auto

FIAT SEDICI 1.9 JTDM 120 KS 6 BRZINI 4X4 FEJSLIFT **** EDNO VO MK UN...


5.800 €
или предлог цена
03 фев 09:43Ford Fiesta 1.2 85ks 140.000km titanium 2010 MT Auto

ford fiesta 1.2 85 ks ks 140000 km so garancija ! ! ! - titanium mod...


4.700 €
или предлог цена
03 фев 09:43Страна 8 од 82

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам