Кисела Вода
                   
5228 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Skania 360 - 124c MIKSER

- Камионот е во одлична работна состојба , моментално вози локал во С...


22.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

30 јан 01:55Промовирано

Volkswagen Touran 2006

Se prodava Volkswagen Touran 2006 godina 2.0 tdi 8 ventili najdobar m...


4.700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

11 јан 13:00Промовирано

PREVOZ /TRANSPORT /SELIDBI

VRSIME SEKAKOV VID NA PREVOZ NIZ CELA MAKEDONIJA SO POVEKE VIDOVI NA ...


899 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Шлеп служба

Вчера 13:00Промовирано

MINI COOPER CABRIO side walk edition

MINI COOPER SIDE WALK edition R52 Posledna serija na proizvodstvo 08....


6.950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.000 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 07:42Летни гуми со алуминиумски бандажи

Летни гуми со алуминиумски бандажи користени една сезона на Peugeot 2...


300 €
или предлог цена
Денес 07:21PEZO 206 ,1.4 HDI

Pezo 206 1.4 hdi -proizvedeno 2005 god -pominati 168000 km -reg.do 10...


2.490 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 07:18  НОВ ОГЛАС

Poliranje vozila,farovi,hemisko - Полирање возила и хемиско

Nudime kompletno profesionalno masinsko poliranje na farovi i vozila....


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 06:43Peugeot 307sw 1.6hdi 81kw

Peugeot 307sw 1.6hdi 81kw 2007 god. Reg. 01-2024 god. Evro kuka ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 06:10Bandasi 19 ki 5x120

Gggggg


550 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 03:11Vaneo 1.7cdi vo ekstra sostojba cena 3300

Kolata e pali vozi


2.555 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
3.300 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 03:11PRODAVAM MERCEDES 220 /CDI VO ODLICNA SOSTOJBA

🔶MERCEDES BENZ C 220 CDI 🔶AUTOMATIC 🔶2.2 DISEL 🔶REGISTRIRAN CE...


3.300 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.700 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 02:06Hemisko cistenje i poliranje DF Auto Detail & A

*** DF Auto Detail & A *** ➡️ Вршиме хемиско чистење на секаков ви...


По Договор
или предлог цена
Денес 02:01CUPE 1.8/16V 1996G.

Poradi defek na motor stoi od 2016g.seprodava celo ne na delovi..ILI ...


1.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.111 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 01:55  НОВ ОГЛАС

Opel Zafira 1.9CDTI

Kolata e vo odlicna sostojba so 7 sedista servisirana pred 3000KM ima...


3.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 01:48Se prodavaat 17ki 5x100

*Odlicni bandasi ne se farbani, krpeni ili vareni. *205/40/17 Contin...


450 €
или предлог цена
Денес 01:31  НОВ ОГЛАС

RADIO DVD PLEER VW GOLF PASAT MULTIMEDIA ORIGINAL

PRODAVAM MULTIMEDIA ZA VW ISPRAVNA VO DOBRA SOSTOJBA BEZ ZABELESKI US...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:48  НОВ ОГЛАС

VOLVO XC60 2.0 D4 190HP AUTOMATIC-MOMENTUM

КОЛАТА Е СО ВИСОКО НИВО НА ОПРЕМА (MOMENTUM) И Е ВО ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБ...


19.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 00:35AVTO DADO SKOPJE

📢📢📢NOVO📢📢📢 ✅AVTO DADO SKOPJE NUDI MOZNOST DA KUPITE VOZILA N...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 00:26Yamaha Raptor 350 cc

Se prodava Yamaha Raptor 350cc vo odlicna sostojba. Napraven e kompl...


3.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 00:25audi a3 1.9 90ks perfektna sostojba

Se prodava audi a3 1.9 tdi 90ks Full registracija, servisirano Od...


2.250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 23:55Алумински бандажи х4 - одлични

Се продаваат 4 алумински бандажи, одлично сочувани. Спецификација :...


120 €
или предлог цена
Вчера 23:41Гуми за Lada Niva x3 - M+S 95T - ЕКСТРА

Се продаваат одлично сочувани гуми за Lada Niva, 3 комада. 185/75R16 ...


99 €
или предлог цена
Вчера 23:41Nov Armor za telo za kros enduro

Armorot e nov, zgresen broj... Evtino...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 23:03BMW 740d INDIVIDUAL *Zamena*

*Reg. do m. 01/2024g. *Nov akumulator so 3 godini garancija *Naprav...


6.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 23:02Delovi za Suzuki Swift

Prodavam delovi za postarite swiftovi 1.0.1.3 ,1 6 i za gti..


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:54Suzuki Swift 1.3 sedan na delovi

Prodavam suzuki swift sedan 95 godina na delovi 1.3 so odlicen moto...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 22:51Wv Polo 1.4 Benzin/Plin 95ks 2006

📢📢📢NOVO📢📢📢 ✅AVTO DADO SKOPJE NUDI MOZNOST DA KUPITE VOZILA N...


3.650 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 22:33PEUGEOT 301 Benzin 82ks 2019 Reg/Zelen

📢📢📢NOVO📢📢📢 ✅AVTO DADO SKOPJE NUDI MOZNOST DA KUPITE VOZILA N...


9.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 22:33Kuferi za TEKKEN 250 novi

Novi neupotrebeni


160 €
или предлог цена
Вчера 22:27nov motor toyota land cruiser 2,8 2000god

motorot e glanc nov vozen 1500 km se prodava komplet so menjac 4 +4 ...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 22:23SE PRODAVA VW VOLKSWAGEN JETTA 2012 g DSG Avtomatic

VW VOLKSWAGEN JETTA 2012 g Avtomatic So soncev pokriv Registrie...


10.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 22:05Mercedes E 280 evo 2007

Se prodava e 280 karavan Reg. So zelen karton vo odlicna sostojba. F...


5.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 22:022019G-1,5BLUEHDI 102KS-NAVI-LED-KLIMA-NAJNOV PEZO MOTOR TOP

SE PRODAVA PEUGEOT 308 LED 1,5BLUEHDI 102KS GOD.NA PROIZVODSTVO 2019,...


12.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 22:01  НОВ ОГЛАС

Karavan plin A test registriran zx

Citroen zx 1.4 super motor menjac karoseriski zabeleski so fabricki d...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:30  НОВ ОГЛАС

12/2019G-SERV.KNIGA-1,5BLUEHDI 102KS LED+NAVI-PEZO 308

SE PRODAVA LED 1,5BLUEHDI 102KS GOD.NA PROIZVODSTVO 2019, PRVA REGIST...


11.990 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:15  НОВ ОГЛАС

Aluminski bandasi

Aluminski bandasi za pezo citroen ford 4x108 R16 cena 6000 den fiks ...


100 €
или предлог цена
Вчера 21:12Nissan Qashqai 4x4.DCI.2012g ful oprema

Prodavam nissan 4x4 20.dci Avtomatik ful oprema navigacija klima tr...


9.000 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
10.500 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:11Citroen Xsara 1.4HDI 2004

Xsara 1.4HDI 2004 Klima ispravna Servo EuroKuka so instalacija ...


2.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:10Fiat doblo maxi 1.3 multijet

Se prodava fiat doblo maxi 1.3 multijet tovarno vo odlicna sostojba s...


3 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:07Fiat doblo 1.3multijet

Se prodava Fiat Doblo Maxi 1.3multijet 2007god reg cela godina vo odl...


3 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:07Delovi za renault 5

Prodavam delovi za renault 5 Motor (odlicen) Menjać (odlicna sostojb...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:59Menuvac za Golf 5 2.0

Prodavam menuvac za Golf 5 2.0 tdi 16 ventili so 6 brzini BKD motor m...


60 €
или предлог цена
Вчера 20:46Yamaha naked

Prodavam odlicen naked bike yamaha xj6n 600cc 2011g ( prva REGISTRACI...


5.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 20:28Страна 1 од 131

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам