Кисела Вода
                   
5221 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MINI COOPER 2004 1,6 Benzin

Se prodava Mini, registrirano do 11.2023. Zacuvano i odrzuvano, gum...


3.990 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.300 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

07 фев 09:10Промовирано

Delovi za Ford Focus Mondeo C max Kuga Fiesta S max Ka...

1.4 Tdci 1.6 Tdci 1.8 Tdci 2.0 Tdci 2.2 Tdci 1.25 Benzin 1.3 Be...


По Договор
или предлог цена
31 јан 14:03Промовирано

Skania 360 - 124c MIKSER

- Камионот е во одлична работна состојба , моментално вози локал во С...


22.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

30 јан 01:55Промовирано

PREVOZ /TRANSPORT /SELIDBI

VRSIME SEKAKOV VID NA PREVOZ NIZ CELA MAKEDONIJA SO POVEKE VIDOVI NA ...


899 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Шлеп служба

Вчера 13:00Alfa Romeo Giulietta Kw St Suspension X Coilover Kit

Se prodavaat sportski amortizeri Kw St Suspension za Alfa Romeo Giuli...


600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Авто делови и Авто Опрема / Тунинг

Вчера 13:00Mazda 6

Опрема: - Електрика на сите стакла и ретровизори (склопливи ретровиз...


6.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00FIAT Doblo 1.3multijet 90ks 2018god!!!

❗❗🆕️❗❗FIAT DOBLO 1.3multijet 90ks 2018god❗❗ ⚠️ВОЗИЛОТО НЕ Е ОД УВ...


11.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Mercedes Benz GLK 320 cdi

Mercedes Benz GLK 320 cdi full oprema registriran cela godina moze...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Ford Focus 1.8

Ford Focus 1.8 tddi istecena registracija cena po dogovor tel. 0...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00DAF 2008 45.180 Klima

Камион DAF Модел : 45.180 фургон Година на производство : 2008 Кил...


8.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.000 €
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Seat Ibiza 1.2 TDI Full oprema

Seat Ibiza 1.2 TDI -Увоз од Холандија -Година на производство : 201...


4.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.000 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00225/40R18 Zimski Pirelli P ZERO ROSSO

Prodavam 4 Zimski Gumi 225/40 R18 Pirelli P ZERO ROSSO


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Woofer JBL Gt-5

Prodavam JBL GT-5 Woofer komplet so kutija.


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Pojacalo JBL Grand Touring Series GTO75.4 II

Prodavam Pojacalo JBL 4 Kanali Grand Touring Series GTO75.4 II


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Citroen C3 2019 - NEUVEZUVANA

Citroen C3-NEUVEZUVANA Se prodava citroen c3 2019godina 1.2 benzi...


12.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.200 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Honda crf 250

Se prodava Honda crf250 2012 Za podetalni info javete se na 071314...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 13:00Honda crf

Se prodava Honda crf 250 God 2013 Termignoni od grana Mapi 2 ...


3.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 13:00Opel Astra H 1.7 cdti

Se prodava opel astra 1.7 cdti vo odlicna sostojba kako vnatreshno ta...


3.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:55PASSAT B7 2014 2.0 TDI DSG NAVI.KAMERA -6 mes.garancija

Top stojba Bez zabelski


12.990 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:51AUDI A4 2017 2.0TDI S-tonic ultra 150ks

Nov uvoz Plateni site davacki do registracija Bez zabeleski I dopo...


23.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:51AUDI Q5 2013 2.0 TDI QUATTRO - 6 MESECI GARANCIJA

Top sostojba Plateno se do registracija Eden sopstvenik ,tri kluca...


16.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:51PEUGEOT 308 2020 1.6 HDI -6Mes.garancija

T


11.990 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:42AUDI A3 2011 2.0 TDI -- 6 Mes.Garancija

Top sostojba


8.250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:42*FIAT STRADA MULTIJET 1.3 KIPPER

SE PRODAVA, FIAT STRADA MULTIJET 1.3 KIPPER 2008 GODINA KILOMETRAZA...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Вчера 12:39*FORD TRANSIT 2012

SE PRODAVA, FORD TRANSIT 2012 GODINA Motor 2.2 ,so dupla kabina do...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Вчера 12:39VW GOLF 5 1.9 TDI BLUEMOTION 2008GOD.

GOLF 5 1.9 TDI 105KS BLUEMOTION 2008GOD. REGISTRACIJA CELA GODINA DO...


4.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:38PEUGEOT BOXER PATAR 2011 3.0 HDI - 7 sedista

Nov uvoz PEUGEOT BOXER PATAR 2011 3.0 HDI - 7 sedista 3.0 HDI 11...


8.850 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Вчера 12:37CITROEN C4 CACTUS 2020 1.6 HDI --6 Mes.garancija

Nov uvoz Top sostojba Plateni site davacki do registracija Bez za...


12.850 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:37RENAULT SCENIC 2011 1.5 Dci NAVI-6 mes.garancija

Nov uvoz Plateni site davacki do registracija Bez zabeleski I dopo...


5.250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:37PEUGEOT PARTNER TEPEE 1.6HDI-2014g.

Pezoto e uvoz od Italija I Ima PLATENO Davacki do REGISTRACIJA. 2014g...


7.690 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:31SEAT IBIZA 2009 1.4 TDI -- 6 MESECI GARANCIJA

Top sostojba Plateni site davacki do registracija Bez zabeleski I ...


3.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:31VW GOLF 2008 1.9 TDI -- 6 Mes.garancija

Nov uvoz Plateni site davacki do registracija Bez zabeleski i dopol...


5.250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:31astra j 1.6 cdti

ful oprema


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:25tiguan DSG

klimatronik bort navigacija cd radio originalno tempomat komandin...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:254 motion

ful oprema


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:24tiguan dsg

klimatronik bort tempomat komandi na volan el na prozori el na r...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:241.6 tdi

klimatronik bort komandi na volan fabricki zatemneti stakla parki...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:24Citroen C4 1.6 e-hdi-115 ks,2012 moze zamena

Prodavam Citroen C4, 1.6 e-hdi, 84 kw/114 ks, 2012 godina, uvoz od It...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:22Zatemnuvanje SO HPC Klima Folija

Zatemnuvanje Avto Stakla so klima folija HPC 05%20%35%50%70% garancij...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:22Fiat Bravo 2009 1.6 MJET 6meseci garancija

Nov uvoz plateni site davacki do registracija Bez zabeleski I dop...


4.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:18VW PASSAT B8 2016 2.0TDI DSG AVT. KAMERA-6Mes.garancija

Top sostojba Plateno se do registracija Bez zableski


14.990 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:18VOLVO V40 2015 1.6 D2 NAVI KAMERA - 6Mes.garancija

Tt


9.850 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:10Moto Jakna THOR / XL

Se prodava Moto jakna THOR, golemina XL.


60 €
или предлог цена
Вчера 12:10Страна 4 од 131

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам