Кисела Вода
                   
5219 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CORSA 1.3cdti-ECO FLEX"navigacija" - 2011god. so 144.650km

Opel CORSA 1.3 CDTI - 2011godina - ECO FLEX - EURO 5, 70kw ili 95KS, ...


5.499 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.650 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 09:23Промовирано

MERCEDES E 220 CDI 194KS 9G-TRONIC 4MATIC

⭕️SE PRODAVA⭕️ MERCEDES E 220 CDI 194KS 9G-TRONIC 4MATIC - CENA 38....


38.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

05 фев 11:42Промовирано

Fiat stilo 1.9 JTD 2002 god

Kolata e vo odlicna sostojba redovno servisirana,4 novi letni gumi,re...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.600 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

04 фев 15:46Промовирано

VW Polo 1.2 TDi **EURO 5* (75Hp)

KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA NADVORESNO, VNATRESNO I TEHNICKI NOV ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:11Prodavam Lancia Phedra

Se prodava Lancia Phedra dizel 2003 godina so 6 edista.Registrirana i...


2.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:04*** GOLF 1.4 16V TNG ***

GOLF 1.4 16V FULL OPREMA REGISTRIRAN,4 NOVI GUMI...


1.750 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 12:00SE PRODAVA NISKONOSECKA PRIKOLKA

se prodava niskonosecka prikolka Sommer SG240T. so novi gumi nosivost...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Приколки

Вчера 11:28BMW 530

Продавам БМВ 530,/258ks,одлично сочуван,со сервисна книшка,реални кил...


12.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 11:25Mini One - 2005 / 1.6 benzin 66kw 90hp

Se prodava Mini One, 2005 godina 1.6 benzin 90ks ili 66kw pogodno mal...


3.399 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.450 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 11:24GLAVA ZA VW VILKSWAGEN 1.4 16V

GLAVA ZA VW VILKSWAGEN 1.4 16V


1 €
или предлог цена
Вчера 11:21  НОВ ОГЛАС

WV GOLF 6 1.4 TSI - SPORT HIGHLINE

Se prodava Golf 6 1.4 TSI 122ks (turbo benzin) sport-led 2008 godina ...


6.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.999 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 11:19Polimerizacija na Farovi Xenon svetla Led svetla Parking

Proces na polimerizacija Trajnos od pozoltuvanje Zgolemena svetli...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 11:18PRODAVAM GUMI SO BANDASI

prodavam zimski gumi so bandasi sa seat vw skoda gumite se vo odlicn...


300 €
или предлог цена
Вчера 11:16OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI

SE PRODAVA OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160PS/6 BRIZNI/EURO5 NEUVEZENA 20...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 11:15TRANSPORT SO LADILNIK PIKAP

Transportni uslugi so ladilnik do -2° (termoking) pikap niz cela dr...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Вчера 11:07Prodavam glava od motor, 1.9 tdi 105ks

Kompletna glava od motor so bregasta i ventili bez nikakva maana


200 €
или предлог цена
Вчера 11:02Prodavam zamaec lamela i potisna

zamaec lamela i potisna od Audi A3 1.9 tdi 105ks 5 brzini vo odlicn...


200 €
или предлог цена
Вчера 11:02FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET 2008GOD. AVTOMATIK

FIAT BRAVO 1.6 M-JET 2008GOD.AVTOMATIK REGISTRIRANA DO 8.2023GOD *K...


3.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.000 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 11:01VW GOLF 5 1.9 TDI BLUEMOTION 2008GOD.

GOLF 5 1.9 TDI 105KS BLUEMOTION 2008GOD. REGISTRACIJA CELA GODINA DO...


4.800 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.999 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 11:01Delovi za Ford Focus Mondeo Fiesta Escort Ka Fokus Transit

Polovni delovi za povekje modeli na Ford


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:54DELOVI ZA AUDI A3 1.8T. 1.9tdi

Se sto vi treba1.6 1.8-1.8t- 1.9TDI


1 €
или предлог цена
Вчера 10:53DELOVI ZA GOLF 4 AUDI a3 PASSAT GOLF3 VENTO SEAT

Td. SDI. TDI. 1.8-1.8T. 1.4benzin. 1.6 benz


1 €
или предлог цена
Вчера 10:53Камп приколка Дојран

Се продава камп приколка лоцирана во автокамп,,Тентови,,на влез во Ст...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кампинг возила

Вчера 10:52ANDROID MULTIMEDII / RADIA za kola

NAMENSKI ANDROID MULTIMEDII Multimediite se komplet so maska i insta...


9.990 МКД
или предлог цена
Вчера 10:50Android Multimedija HONDA ACCORD 7

Honda Accord 2003-2007 🇯🇵🇯🇵🇯🇵 Android multimedija 2gb ram ...


13.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:50Prodavam maski za trkacki motori

Prodavam novi profesionalni maski za trkacki motori izraboteni od pol...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:49Mercedes E220cdi Avangard Bluetek

Ekstra soatojba mnogu oprema Moze zamena za pomalo vozilo do 10000€ ...


19.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 10:41VW Touran 2.0 tdi 140 ps panorama krov

Ekstra sostojba panorama krov 215000km Proverka kaj sakate Plateni ...


9.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 10:41Zatemnuvanje Avto Stakla Sun Tech

Zatemnuvanje na Avto Stakla so klima folija Sun Tech 05%20%35%50%70% ...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:38Se prodava touran 2.0

Se prodava touran 2.0 140ks godina 2005/4 registiran cella godina kom...


4.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 10:38SKODA FABIA 1.0 ben 2016 god NE UVEZENA

Se prodava SKODA FABIA 1.0 benzin proizvedena 2016 god so klima i dru...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 10:35Bmw c400gt

Motorot e kako nov redovno servisiran so glanc novi gumi digitalna ki...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 10:27ПОЛОВНИ ДЕЛОВИ ЗА ФОРД

ПРОДАВАМ НОВИ И ПОЛОВНИ ДЕЛОВИ ЗА ФОРД ВОЗИЛА И КУПУВАМ ФОРД ВОЗИЛА О...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:24PARKING KAMERI ZA MULTIMEIDIALNI UREDI

PRODAVAM PARKING KAMERI ZA ANDROID MP5 I DRUGI DVD PLEERI SO KABEL 6M...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 10:24NASLONJACI MONITORI KOZHNI SOCUVANI

PRODAVAM NASLONJACI MONITORI KOZHNI MN SOCUVANI SO CD , USB IMAAT VGR...


7.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:23Аvto delovi , ulje , filtri

продажба на нови авто делови за сите видови на возила: предница а...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:23ANDROID UREDI , MULTIMEDIA, NAVI

NOVI 7" ANDROID MULTIMEDII SO PODOBRENI PERFORMANSI ODLICEN KONTRAST...


6.300 МКД
или предлог цена
Вчера 10:23ford delovi ( mondeo,eskort,fiesta,focus,ka,i dr.

продавам НОВИ и половни делови , лимарија , стакла ,мотори , глави , ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:23Delovi ford, polovni i novi ,focus,mondeo.eskort,ka i dr

polovni i novi avto delovi za ford vozila , focus, mondeo ,eskort,ka,...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Авто делови и Авто Опрема / Останато

Вчера 10:23Golf 6 fsi zamena so vasha doplata

Golfot e so realni kilometri,nema maana. 1.4 Racen menuvac so 6 brz...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 10:21MAZDA 2 1.4 DIZEL (AUTO KODEKS)

Mazda 2 1.4 dizel 50 kw 20.09.2008 godina,registrirana do Februar mes...


4.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 10:20CITROĚN C3 2010 god. 1.4 BENZIN-PANORAMA(AUTO KODEKS)

Citroěn C3 2010god. 1.4i benzin-panorama podvizen krov!!! Nov uvoz o...


5.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 10:20JEEP COMPASS 2.0MJet 140ks AUTOMATIC 4x4 LIMITED 2019 godina

JEEP COMPASS 2.0MJet 140ks AUTOMATIC 4x4 LIMITED 2019 godina Prv Sops...


31.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 10:16Страна 5 од 131

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам