Чучер Сандево
                           
252 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cigli za ogjak novi 20 komada i filter so sara

Cigli so sara giter i za ogjjak novi


2 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Останато

26 фев 20:27Се продава плац во село Глуво

Се продава плац во село Глуво од 804м2. Означен задничи пат за два...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 фев 15:14Plac vo Radisani Bel Kamen

Se prodava plac vo Bel Kamen na 200 metri sproti benziskata Okta. Pla...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 фев 13:04Понудете нива, плац до 3 евра м2.

Купувам нива, плац до 2000евра.


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 фев 08:20Prodavam plac vo bardovci po 500m2 moze i cel

Plac vo bardovci moze na pomali parceli


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 фев 19:55Se prodava niva vo Stenkovec do pat

Nivata e do pat i e 4000 m2 Kontakt broj: Slavce - 077860 082


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 фев 21:33Se prodava plac niva vo selo Gorno orizari

Se prodava plac niva vo selo Gorno orizari od 1974m2 placot e deliv v...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 фев 23:12PLAC VO BEL KAMEN

Se prodava plac vo Bel Kamen na 200 metri sproti benziskata Okta. Pla...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

12 фев 20:08PLAC NIVA OBIKOLNICA

Niva na Sama Obikolnica Klucka za Kosovo 2900 kvadrati 070834070...


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 фев 23:50PRODAVAM PLAC SELO POBOZJE

Prodavam plac vo selo Pobozje 730m2,povolno za ovostarnik ili vikendi...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 фев 18:42Нива Глуво - Бразда / Niva Gluvo - Brazda

Се продава нива во с. Глуво 660 м2


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 09:28Kupuvam plac vo s. Brodec -SCG

Kupuvam plac vo s. Brodec Skopska crna gora, so povrsina od 300 do 20...


123 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 09:58Plac vo Stenkovec

Prodavam plac od 3810m2 vo K.O. Gluvo Brazda (Stenkovec) so imoten li...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јан 13:24Niva do Kacanicki pat

Se prodava niva kaj Besa petrol 2385m2


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 јан 14:24KACANICKI PAT - Stenkovec

3200m2 prv red do asfalt,Direktno na magistrala. Posle benziskata DIZ...


158.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 јан 20:42Kupuvam plac vo s. Brodec- Skopska Crna Gora

Kupuvam plac (moze i vikendicka) vo s. Brodec- Skopska Crna Gora


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 јан 02:30Plac vo ind.zona vizbegovo 3500m2

Se prodava atraktiven plac vo indust. zona Vizbegovo 3500m2 so nov as...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 јан 17:45КУПУВАМ ПЛАЦ ВО РАДИШАНИ

Купувам плац во радишани над населбата, кај резервоарот за вода (коњи...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 јан 20:57Prodavam atraktiven plac kaj kluckata Stenkovec

Se prodava plac od 11423 m2 na odlicna lokacija kaj kluckata Stenkove...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јан 18:58Se prodava plac vo Vizbegovo

Sifra: S0466 Se prodava plac vo Vizbegovo, pod kamenolomot na granit...


55 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

03 јан 11:41Se prodava magacin vo s.Brazda-Cucer Sandevo

Se prodava novogradba magacin 160m2 + 510m2 plac vo s.Brazda - Cucer ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Деловен простор / Магацини

24 дек 10:09СТАН 210М2 ВО ПРИВАТНИОТ КОМПЛЕКС ВЕРИНА

ID8912A Се продава стан во приватниот комплекс Верина, со вкупна пов...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Станови

23 дек 11:27Prodavam plac vo Goliovo

Prodavam plac vo Goliovo na patot za Mirkovci. Placot e 1612 m2, KO M...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 дек 13:00Se prodava magacin vo s.Brazda-Cucer Sandevo

Se prodava nov magacin + plac vo s.Brazda (nad aerodrom Stenkovec). ...


700 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Деловен простор / Магацини

20 дек 19:12Se prodava plac na kacanicki pat

Se prodava plac na kacanicki pat kon Kosovo ispred firma TRANSMET 400...


17 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

14 дек 14:49Под Итно се продава ливада 525 м2

Ливада во Кучевишка Бара општина Чучер Сандево на рамно место на 100 ...


10.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 ное 23:31Plac Brodec

Se prodava plac vo Brodec, na mirna lokacija i bujna vegetacija.


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 ное 19:06СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО ВОЛКОВО - КОМПЛЕКС ВЕРИНА

ШИФРА: 1359R ЦЕНА: 1.500€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


1.500 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Станови

28 ное 17:26Се продава Плац во Село Мирковци

Во градежен реон


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 ное 13:18Placevi vo Radisani

placevute se nogaat nad trgovskihot placevite se so markica za graden...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 ное 14:10PRODAVAM PLAC VO GOLIEVO-GORNO ORIZARI

Prodavam plac vo Gorno Orizari mesto vikano Golievo opstina Cucer San...


111.111.111 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

25 ное 19:16Се продаваат ниви

Се продаваат ниви во катастарска општина Визбегово место викано Коњск...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 ное 14:54Se prodava plac vo Cucer Чучер so markica za gradba

Se prodava plac vo Cucer kaj crkvata sv. Trojca, struja i voda vo bli...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 ное 10:58Gradezno zemjiste vo Radisani !!!

Se prodavaat dve parceli na gradezno zemjiste vo Radisani - Skopje ,...


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 окт 18:51Se prodava magacin vo s.Brazda-Cucer Sandevo

Se prodava nov (cvrsta gradba beton, obsien so sendvic panel) magacin...


790 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

04 окт 16:56Se prodava magacin vo s.Brazda-Cucer Sandevo

Se prodava nov (cvrsta gradba beton, obsien so sendvic panel) magacin...


790 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

04 окт 16:52Se prodava magacin vo s.Brazda-Cucer Sandevo

Se prodava nov (cvrsta gradba beton, obsien so sendvic panel) magacin...


790 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Магацини

04 окт 16:29placevi

se peodavaat placevi vo naselba radisani


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 сеп 19:34Prodavam plac vo Cucer Sandevo

Placot se naogja posle crkvata sv. Trojca vo cucer, do placot ima asf...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 сеп 11:28Bandazi 5x112

Se prodavaat bandazi so gumi 195/65/r15 zdravi pravi nikogas ne se va...


200 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Останато

16 сеп 03:37Страна 3 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам