Чучер Сандево
                   
206 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac vo Mirkovci vo blizina na policiska stanica

Se prodava plac vo Mirkovci na patot pred policiskata stanica, obelez...


18 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 апр 13:00Se prodava plac Bel kamen Radisane

Se Pro plac Bel kamen Radisane 370 qm cist imoten list plateni za Pov...


16.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 апр 22:20Се продава плац во викенд населба Побожје

Се продава плац во викенд населба Побожје, 670м2, број на парцела 596...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 апр 15:58Плац на Чардак СЦГ

Плац на Чардак СЦГ, после ресторанот и мостот од десна страна. Контак...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 апр 16:20Plac na Cardak scg

Plac na Cardak posle restoranot od desna strana.Placot ima pat, blisk...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 апр 16:20Plac do obikolnica pod orizari

Se prodava plac do obikolnica 1126m2 so pat.Broj na parcela 651/1.Tuk...


30 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

21 апр 16:20Se prodava plac vo selo Sandevo

Se prodava plac vo selo Sandevo vo blizina na Osnovno Ucliiste Aleksa...


40 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 апр 16:37Se prodava plac

Se prodava plac vo s.Mirkovci vednas do pat


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 апр 14:22се изнајмува лозов насад

Се изнајмува лозов насад (шпалир) за винско и трпезно грозје во Чучер...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

14 апр 21:42GOLIEVO VIKEND NASELBA

Tel.078 411200 PRODAVAM ZEJIŠTE GRADEŽNO VO GOLIOVO -- OGRADENO SO CO...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 апр 19:47Plac Pobozje prekrasen pogled

Gradezno, moze podelba na dva placa po 1000m2 broj 153 na skica od ka...


25 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 апр 08:25NIVI 1000 do 3200 m2 do REKA IZ. STENKOVEC i S.BRAZDA S.C.G.

SE PRODAVAAT : NIVA do 32000 m2 : 45/70/75/30 - KARŠI OBJEKTITE POR...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

05 апр 11:45IZDAVAM PLAC 5000m2 TAMPONIRAN VO VIZBEGOVO

Izdavam plac 5000m2 tamponiran ograden voda struja se naoga vo blizin...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

04 апр 10:45Плац 600

Се продава еден од овие два плаца позиционирани измеѓу с.Побожје и Ви...


37 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

31 мар 10:01Prodavam plac

Prodavam plac vo Skopska Crna Gora od 2700 m2 posle Cardak' mesto Bla...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

29 мар 08:31Se prodava zemjiste/plac pomegju g. Orizari i Brazda

Се продава земјиште/плац од 1256m² во областа помеѓу горно Оризари и ...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

27 мар 13:00Се продава нива во Мирковци

На влезот во Село Кучевиште, од страна на рудник Бањани. Парцела бро...


8 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 мар 12:47Prodava niva do novata obikolnica blizu k. bara

nivata se naoga na obikolnica skopje megu butel kluckata i orizari kl...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 19:58prodavam niva vo selo Radisani

prodavam niva KO Pobozje,KP 2562,1908m2,. I KP 2563,816m2, dvete pa...


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 19:09PRODAVAM PLACEVI 520 m2 I 1520m2 VO RADISANI-BEL KAMEN

PRODAVAM PLACEVI 520 M2 I 1520M2 VO BEL KAMEN-RADIŠANI NASPROTI BENZI...


80 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 мар 09:20Нива во Голиово

Продавам нива од 4000м2 (може и 2 по 2000м2) скопска црна гора, на пр...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 мар 12:35Se prodava niva/plac vo vikend naselba Goliovo

Se prodava niva/plac vo vikend naselba Goliovo na pat kon Mirkovci, d...


21.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

10 мар 18:27Продавам плац во Село Мирковци

Вода, Струја, во градежен реон на главниот пат. Број на парцели, 83...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 мар 16:39Продавам плац во Село Мирковци

Пат, Вода, Струја, Градежен реон. Изглегува на два пата. 076-543 - ...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

07 мар 16:32Plac vo Cucer Sandevo vo blizina na osnovnoto uciliste

Placot se naogja vo blizina na osnovnoto uciliste "Aleksandar Urdarev...


31 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

06 мар 20:37Се продава плац во село Глуво

Се продава плац во село Глуво од 804м2. Означен задничи пат за два...


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

26 фев 15:14Plac vo Radisani Bel Kamen

Se prodava plac vo Bel Kamen na 200 metri sproti benziskata Okta. Pla...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 фев 13:04Понудете нива, плац до 3 евра м2.

Купувам нива, плац до 2000евра.


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

20 фев 08:20Prodavam plac vo bardovci po 500m2 moze i cel

Plac vo bardovci moze na pomali parceli


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

19 фев 19:55Se prodava niva vo Stenkovec do pat

Nivata e do pat i e 4000 m2 Kontakt broj: Slavce - 077860 082


35 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

17 фев 21:33Se prodava plac niva vo selo Gorno orizari

Se prodava plac niva vo selo Gorno orizari od 1974m2 placot e deliv v...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

16 фев 23:12PLAC VO BEL KAMEN

Se prodava plac vo Bel Kamen na 200 metri sproti benziskata Okta. Pla...


По Договор
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

12 фев 20:08PLAC NIVA OBIKOLNICA

Niva na Sama Obikolnica Klucka za Kosovo 2900 kvadrati 070834070...


50 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

11 фев 23:50PRODAVAM PLAC SELO POBOZJE

Prodavam plac vo selo Pobozje 730m2,povolno za ovostarnik ili vikendi...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

08 фев 18:42Нива Глуво - Бразда / Niva Gluvo - Brazda

Се продава нива во с. Глуво 660 м2


15 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

05 фев 09:28Kupuvam plac vo s. Brodec -SCG

Kupuvam plac vo s. Brodec Skopska crna gora, so povrsina od 300 do 20...


123 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

02 фев 09:58Plac vo Stenkovec

Prodavam plac od 3810m2 vo K.O. Gluvo Brazda (Stenkovec) so imoten li...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

28 јан 13:24Niva do Kacanicki pat

Se prodava niva kaj Besa petrol 2385m2


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

24 јан 14:24KACANICKI PAT - Stenkovec

3200m2 prv red do asfalt,Direktno na magistrala. Posle benziskata DIZ...


158.000 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

23 јан 20:42Kupuvam plac vo s. Brodec- Skopska Crna Gora

Kupuvam plac (moze i vikendicka) vo s. Brodec- Skopska Crna Gora


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

22 јан 02:30Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам